Семінар для викладачів ПТНЗ

17 – 19 червня 2014 р. в Українській інженерно-педагогічній академії було проведено семінар для викладачів ПТНЗ міста Харкова та Харківської області. Тема семінару «Інструментальні засоби для створення комп’ютерних навчальних систем» Організатори семінару – Інститут професійно-технічної освіти НАПН України, Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Українська інженерно-педагогічна академія. У рамках семінару було розглянуто питання використання хмарних технологій для розробки та використання комп’ютерних навчальних систем, створення сучасних електронних підручників та побудова дистанційних навчальних курсів, використання їх у системі професійно-технічного навчання.

Учасники семінару на практичних заняттях опановували технології спільного доступу до хмарних сховищ даних та технології створення дистанційних курсів. Всім учасникам семінару була надана можливість використання спеціально створеного сайту академії для розміщення дистанційних курсів професійно-технічних закладів міста Харкова і Харківської області. По закінченні семінару всім учасникам було вручено сертифікати.