День факультету КТУН

У актовій залі зібрались викладачі та студенти не тільки факультету КТУН, а й академії на святковий концерт. 23 квітня свій 48 день народження відзначив факультет комп'ютерних технологій в управлінні та навчанні.

В актовій залі відбувся концерт, на якому виступили студентські колективи факультету КТУН, переможці та лауреати конкурсів творчих колективів академії.

З вітальним словом виступила проректор з науково-педагогічної роботи Васильєва Ірина Григорівна та декан факультету доктор технічних наук, професор Барсов Валерій Ігорович.

На урочистому заході були вручені грамоти кращим студентам і співробітникам факультету.

Бажаємо факультету КТУН подальших успіхів та процвітання!