Національно-патріотичний захід під назвою «Козацтво: від Дніпра до Дунаю»

10 квітня на факультеті економічних, управлінських та освітніх технологій було проведено національно-патріотичний захід під назвою «Козацтво: від Дніпра до Дунаю», на якому були присутні студенти груп: ДЕУ-ПО16, ДЕУ-ПОСо16пр, ДЕУ-ПО14.

В гостях на заході був головний режисер Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка, доцент кафедри Харківського національного університету мистецтв ім І.П. Котляревського, фахівець з історичного фехтування, постановник сценічних боїв та пластики Армен Мигранович Калоян.

Армен Мигранович розповів і показав майстер-клас з фехтування на шаблях. Студенти груп задавали питання і активно брали участь.