Студенти економічного факультету на урочистостях до 90-річчя Харківського конструкторського бюро машинобудування ім. Морозова

Студенти факультету економічних, управлінських та освітніх технологій , на чолі з деканом факультету Ярмош О.В. та доцентами кафедр Шматько Н.М. та Дем'яненко Т.І., відвідали урочисті заходи щодо святкування 90-річчя Харківського конструкторського бюро машинобудування ім. Морозова.

У рамках заходу відбулось багато цікавих заходів.

Відбувся святковий концерт, виставка бронетехніки.

Для студентів булдо проведено екскурсію на декількох виробничих цехах, на яких студенти побачили танк БМПТ та Т64, їх збирання та підготовку до експлуатації.

Слухали про тренажер-симулятор, який навчає майбутніх танкістів управлінню танком, принципам його дії та інше.

Студенти зустрілися з випускником Української інженерно-педагогічноіі академії, а зараз завідуючим кафедри Автоматики та управління в технічних системах Харківського Національного технічного університету «ХПІ», доктором технічних наук, професором Качановим Петром Олексійовичем.