Студенти-економісти відвідали YERMILOV CENTRE

Группа ДЕУ-ПО16 разом зі своїм куратором Чорною Т.І. 11 жовтня відвідали YERMILOV CENTRE, де представлена спеціальна виставка під назвою «Художній приз Нюрнберзьких новин 2017».

Це місце маститих художників, дизайнерів і фотографів, які зайняли вчорашні студенти кафедри графдізайна Харківської державної академії дизайну і мистецтв. Роботи присвячені різним галузям дизайну: обкладинки, афіші, промдизайн. Незважаючи на «незоряних» робіт, людей на виставку зібралося багато.