До уваги молодих учених та студентів!

Запрошуємо взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених і студентів «Студенти та молодь – для майбутнього країни», яка відбудеться в Навчально-науковому професійно-педагогічному інституті (м. Бахмут) Української інженерно-педагогічної академії.

Дата проведення: 6-7 жовтня 2016 року.

Дата проведення: 6-7 жовтня 2016 року.

Напрямки роботи конференції:

• Секція гуманітарних дисциплін
  • Психолого-педагогічна секція
  • Економічна секція
  • Політехнічна секція
  • Секція інформаційних технологій

Умови участі

Не пізніше 26 вересня 2016 р. відправити на електрону адресу Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. (у темі листа вказати секцію і прізвище першого автора) або поштою 84500, м. Бахмут, вул. Миру, 5, каб. 406 наступні документи:

• заявку на участь по запропонованій формі;
  • текст доповіді, оформлений відповідно до наведених вимог;
  • копію документа про оплату або реквізити документа про перерахування в електронному вигляді.

Детальна інформація у доданих файлах та за телефонами (0627) 44-79-96, моб. тел. 050 665 07 06 Михальченко Ганна Григорівна.

Запрошення на конференцію

Приглашение на конференцию