Інтелектуальна англомовна гра «The Five Minds»

29 вересня кафедрою іноземних мов УІПА було проведено інтелектуальну англомовну гру «The Five Minds», яка відбулася в форматі класичного телешоу «Що? Де? Коли?».

Організація гри, інтерес до неї й активна участь студентів 1-4 курсів сприяла успішній реалізації триєдиної мети заходу: навчальної (яка передбачала розвиток навичок аудіювання, говоріння та читання й поглиблення обізнаності студентів у англійських ідіоматичних виразів); розвивальної (яка мала на меті розширити горизонти уявлень студентів щодо лінгвокультурних особливостей англомовних країн й створити умови для розвитку соціокультурної компетенції учасників гри, їхнього уміння аналізувати, порівнювати, логічно мислити); виховної (яка сприяла розвитку умінь злагоджено працювати в команді, дослухатися один до одного й коректно сприймати різні точки зору, брати на себе відповідальність за всю команду).

Учасниками заходу стали дві гідні, високоерудовані й дружні команди: «Winners» (капітан команди – Сергій Бивальцев, студент групи ДЕА-Т13) та «Alliance» (капітан команди – Ксенія Потьомкіна, студентка групи ДТ-Ш14).

Переможцем стала команда, яка, обравши для себе самовпевнену назву «Winners», ще до початку гри запрограмувала себе на тріумф. Усі учасники відзначили актуальність, цікавість і високий рівень організації та проведення гри.