15 листопада викладачі кафедри іноземних мов провели профорієнтаційну бесіду зі студентами в Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу.

15 листопада викладачі кафедри іноземних мов (Ремізанцева К. О., Іваненко В.В.) провели профорієнтаційну бесіду зі студентами в Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу.

Представники ВНЗ надали майбутнім абітурієнтам необхідну інформацію про умови вступу і навчання в академії. Студенти уважно слухали викладачів УІПА, ставили питання, на які отримували вичерпні відповіді. Наприкінці зустрічі усі випускники були запрошені до Харкова на день відкритих дверей.

В галереи нет изображений.