Факультет КІТВО відзначив День української писемності та мови

Факультетом комп’ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті 8 листопада було створено виставку присвячену Дню української писемності та мови. Кожен студент та співробітник академії мав змогу ознайомитись з цікавою літературою про культуру, звичаї та історію нашої рідної держави – України. Вся представлена література опублікована українською мовою.

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем – це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця – письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

«Рідна мово, без тебе ніхто я, мов відірваний вітром листок»

(П.Перебийніс.)

«Щоб мова тобі повністю відкрилася, маєш бути залюбленим в неї»

(О. Гончар)