Виїзний День відкритих дверей УІПА

Виїзний День відкритих дверей Української інженерно-педагогічної академії відбувся 15 листопада в приміщенні Русько-Тишківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Харківської районної ради Харківської області. З випускниками Русько-Тишківської ЗОШ, Липецької ЗОШ, Липецької ЗОШ ім. П.В.Щепкіна та Слобожанської ЗОШ зустрілися провідні викладачі академії. У заході взяли участь близько 100 учнів.

Представники академії презентували спеціальності Української інженерно-педагогічної академії та специфіку навчання в УІПА.

Перед школярами виступили колективи культурного центру академії, а саме: вокально-естрадна студія «Сезам», клуб бального танцю «Престиж».