Професія твоєї мрії

21 лютого 2019 року представники кафедри «Машинобудування та транспорту» Української інженерно-педагогічної академії м. Харкова – Скоркін Антон Олегович та Пахомов Віталій Анатолійович відвідали масовий профорієнтаційний захід, ініційований Харківським обласним центром зайнятості населення у м. Зміїв Харківської області на тему: «Професія твоєї мрії».

На заході було широко представлено презентації спеціальностей та робітничих професій Української інженерно-педагогічної академії. Також,  надавались інформаційні матеріали, в яких можна отримати ту чи іншу вичерпну інформацію про певну спеціальність. Учнівська молодь мала можливість поспілкуватись з представниками академії, спостерігати за роботою моделі фрезерувального станка з ЧПК, та отримати вичерпні відповіді на питання, що виникають під час обирання майбутньої професії.

Даний захід розкриває можливості молоді реалізувати себе у певних видах діяльності, усвідомити свою значимість для суспільства, отримати можливість для особистого розвитку.