Запрошуємо до участі «УАЛ-Форум. Відповідальне лідерство»

Запрошуємо активних студентів віком від 16 до 19 років взяти участь в «УАЛ-Форум. Відповідальне лідерство», який проходитиме в Харкові 20 червня під егідою Української Академії Лідерства.

Українська Академія Лідерства – це програма особистісного та суспільного розвитку, новий формат навчання, що будується на поєднанні елементів фізичного, академічного і духовного виховання та вдосконалення.

Заявки на участь приймаються до 10 червня на e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.. В листі слід зазначити ПІБ, назву навчального закладу, дату народження, напрям громадської діяльності, e-mail або поштову адресу та контактний телефон.