В УІПА пройшла конференція «Всеукраїнський тиждень права»

Враховуючи важливе значення правової освіти в подальшій розбудові України як правової держави, вихованні у студентів Української інженерно-педагогічної академії поваги до закону і прав людини 9 грудня була проведена конференція присвячена проблематиці реалізації, захисту та розвитку прав і свобод людини.

На конференції студенти академії були ознайомлені з загальнонаціональним правопросвітницьким проектом, запропонованим Міністерством юстиції України – «Я МАЮ ПРАВО!».

Мета проекту – формування нової правової культури у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави, де стратегічним завданням довгострокової національної програми «Я МАЮ ПРАВО!» є підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності, прав громадян у сфері доступу до правосуддя, захист прав власності та формування вміння студентів протистояти проявам корупції у вищих навчальних закладах України.

Спільно за участю студентів УІПА були заслухані і розглянуті презентаційні матеріали на теми: конституційні обов'язки держави щодо захисту прав громадян, прав студентів серед вищих навчальних закладів України, прав і свобод громадян України, поняття верховенства права та інших, була надані тлумачення та коментарі по правовим питанням.