УІПА уклала меморандум про співробітництво зі Шмалькальденським університетом прикладних наук (Німеччина)

Меморандум спрямований на розбудову співробітництва в освітній і науковій діяльності між Шмалькальденським університетом прикладних наук (Тюрінгія, Німеччина) та Українською інженерно-педагогічною академією.

Ця угода покликана сприяти контакту та обміну студентами та академічним персоналом між ЗВО-партнерами.

Обидві сторони намагатимуться залучати національне та міжнародне фінансування для реалізації проектів обміну та співпраці.

Університет прикладних наук Шмалькальдена є державним університетом у Федеральній землі Тюрінгія, в якому навчаються близько 3000 студентів. Він пропонує програми бакалаврату та магістратури в галузі інженерії та економіки.