Вітаємо призерку ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво» студентку V курсу групи ДЕУ-ПТБ18мг факультету ЕУОТ спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Гнилицьку Віту, яка отримала диплом ІІІ ступеня. Науковий керівник – доцент кафедри економіки та організації діяльності суб’єктів господарювання, к.е.н., доц. Чобіток В.І.

Велика подяка організаторам ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво» – Міністерству освіти і науки України, керівництву та організаторам Житомирського державного технологічного університету («Житомирська Політехніка») за високий ступінь організації наукового заходу, учасникам за актуальні доповіді.

Бажаємо подальших творчих успіхів!