Відкриття нового комп’ютерного класу в УІПА

Цієї весни на базі Української інженерно-педагогічної академії запрацював ще один новий, якісно обладнаний комп’ютерний клас. Студенти з усіх факультетів  матимуть змогу вивчати комп’ютерні науки або практикувати вже набуті вміння і навички, використовуючи найсучасніше обладнання.

Нині у комп’ютерному класі проводяться заняття студентів з різних спеціальностей, включно зі студентами кафедри ІКТіМ. Повністю відремонтована аудиторія допомагає студентам сконцентрувати всю увагу саме на навчанні.

Нещодавно до УІПА завітали учні Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій, які могли на власні очі побачити як проходить підготовка фахівців з комп’ютерного фаху у новітньому класі.

В комп’ютерному класі був проведений семінар вчителів з математики й інформатики Харківського району, на якому обговорювалися питання підготовки учнів до ЗНО з використанням інформаційних технологій та підготовки фахівців з інформатики до роботи в Новій українській школі, закладах вищої та професійної освіти.

Про роботу комп’ютерного класу та інформацію щодо нових заходів  шукайте на головній сторінці УІПА.