Підсумки II етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта» на базі УІПА

II етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта» відбувся 15-16 травня на базі Української інженерно-педагогічної академії. За право визначити особисті таланти майбутнього викладача професійної освіти змагалися 120 студентів з 30 закладів вищої освіти з різних міст України.

У змаганнях другого етапу Всеукраїнської олімпіади конкурсанти показали, що вони мають високий рівень знань з педагогічної теорії. Разом з теоретичними знаннями більшість студентів продемонстрували гарне володіння педагогічною технікою та ораторським мистецтвом. А переможцями Всеукраїнської олімпіади стали ті учасники, які були найбільш переконливими, активними, вміло зацікавлювали та навчали.

За результатами Всеукраїнської олімпіади переможці нагороджені дипломами:

Першого ступеня:

- Самойлова Світлана Олександрівна, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького.

Другого ступеня:

- Потьомкіна Ксенія Геннадіївна, Українська інженерно-педагогічна академія;

- Тимчук Андрій Тарасович, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка;

- Бондаренко Марина Миколаївна, Національний університет біоресурсів та природокористування України;

- Тіткін Ігор Андрійович, Бердянський державний педагогічний університет.

Третього ступеня:

- Оксьом Тетяна Юріївна, Національний університет цивільного захисту України;

- Лученко Кирило Євгенович, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка;

- Британ Ольга Володимирівна, Національний університет «Львівська політехніка»;

- Троханенко Марія Володимирівна, Луцький національний технічний університет;

- Чаплоуцька Таїсія Іванівна, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини;

- Кіпа Анастасія Костянтинівна, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського.

- Берсеньова Анжеліка Юріївна, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Учасники Олімпіади, які посіли 4-6 місця були нагороджені грамотами Української інженерно-педагогічної академії у номінаціях:

«Великий особистий потенціал» – Пилипчук Марина Юріївна, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова;

«Ґрунтовні знання з педагогіки» – Ткач Ольга Олегівна, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова;

«Майбутній педагог-новатор» –  Шпак Владислав Володимирович, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського;

«Оригінальність рішень практичних задач» – Новіченко Анатолій Сергійович, Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут УІПА (м. Бахмут);

«Вміння творити та навчати» – Литюк Адріана Павлівна, Національний університет біоресурсів та природокористування України;

«Творчий підхід у вирішенні педагогічних задач» – Золотоверхова Тетяна Олександрівна, Луцький національний технічний університет;

«Лідер креативності» – Шовкова Анна Олександрівна, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка;

«Вміння ефективно організовувати навчальний процес» – Пушкар Тетяна Степанівна, Національний університет «Львівська політехніка»;

«Підагогічна компетентність» – Шевченко Маргарита Павлівна, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди;

«Педагогічна майстерність» – Голуб Даріна Юріївна, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди;

«Лідер інноватики» – Бурцев Іван Сергійович, Київський національний економічний Університет імені Вадима Гетьмана;

«Глибокі знання теоретичних основ професійної освіти» – Холькін Олександр Сергійович, Київський національний економічний Університет імені Вадима Гетьмана;

«Високий рівень професійної підготовки» – Лазнюк Дмитро Сергійович, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського;

«Оригінальність педагогічних ідей» – Величко Віталій Орестович, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича;

«За індивідуальний педагогічний стиль» – Помазуєва Анастасія Володимирівна, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова.

За програмою Олімпіади проведено круглий стіл за участю молодих вчених УІПА та викладачів закладів вищої освіти України на тему: «Адаптивне управління в професійній освіті». Обговорювалась актуальна проблема впровадження адаптивних технологій у систему професійної освіти України.

Також доцентом кафедри практичної психології нашої академії було проведено психологічний тренінг на тему «Арт-технології у роботі педагога», на якому учасники, за допомогою технік Арт-терапії, мали змогу проаналізувати та узагальнити діагностично-терапевтичний потенціал введення засобів та технологій арт-терапії у професійну освіту.

Українська інженерно-педагогічна академія привітала учасників Всеукраїнської олімпіади виступами найкращих творчих колективів академії; ознайомила конкурсантів з найбільш видатними місцями Харкова як першої столиці та сучасного міста мальовничої Слобожанщини.

Колектив студентів та викладачів академії бажає всім учасникам ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Професійна освіта», їхнім керівникам та викладачам подальших здобутків, успіхів, творчої реалізації та чекає до участі у наступному році.