Заходи до Дня Голодомору в Україні

Напередодні та з нагоди відзначання Дня Голодомору в Україні й вшанування пам’яті його жертв, в Українській інженерно-педагогічній академії 21 листопада було проведено ряд заходів. Зокрема:

- кінолекторій «Упокорення голодом»;

- круглий стіл «Кривава ціна українського хліба 20-30-х років ХХ століття»;

- студентська науково-теоретична конференція «Уроки Голодомору й сучасна Україна»;

- виставка в бібліотеці «Український народ: випробування голодом»;

- презентація фото- та відеоматеріалів «Голодомор 1932-1933 років в Україні. Україна пам’ятає»;

- виховні години на теми «І плакала свіча в скорботі», «Пам’яті людської міст», «І пам’яті свічка не згасне», «Хліб – усьому голова», година пам’яті і скорботи «Голод 33-го – біль душі і пам’ять серця».

Також студенти провели диспути, переглянули документальний фільм «Голодомор. Великий злам» із серії «Невідома Україна» й запалили свічки пам’яті.