Студенти економічного факультету на екскурсії по садибах та парках Харківщини

На цих вихідних, 23 вересня, студенти факультетів економічних, управлінських та освітніх технологій разом з деканом Ярмош О.В., та кураторами доц. Дем’яненко Т.І., доц. Чорною Т.І. відвідали «Наталіївку-Пархомівку-Краснокутський дендропарк-Шарівку».

Студенти ознайомилися з історією Харківщини, прогулялися по Натальївську хвойному парку і каштановим алеях та по липових алеях у Шарвіці. Дорога серед 300-літніх дубів вивела нас до перлини садиби – Спасо-Преображенському храму. Потім відвідали музей у Пархомівци в якому представлені роботи відомих художників: Рембрандта, Пікассо, І. Айвазовського, І. Рєпіна, І. Шишкіна.

Однією із родзинок було відвідування Краснокутського дендропарка, тут зібрана величезна колекція самих різних видів дерев (близько 300)! Софора японська і коркове дерево, білі їли і ліани, ялівець віргінський, оцтове дерево, цукровий клен і кілька видів рідкісних сосен. Крім того, тут ростуть сибірські ялиці і гігантський сріблястий клен, вік якого понад 200 років. Найцікавіше і чарівне дерево – гінкго.