Святковий концерт з нагоди 10-ї річниці факультету економічних, управлінських та освітніх технологій УІПА

У рамках свята пройшов конкурс «Міс факультету».

12 листопада 2014 року відбувся святковий концерт з нагоди 10-ї річниці факультету економічних, управлінських та освітніх технологій УІПА. Після вітального слова декана факультету Гусарова О.О. та проректора з науково-педагогічної роботи академії, першого декана, засновниці факультету Васильєвої І.Г. пройшов конкурс «Міс факультету». Переможницею конкурсу стала студентка групи ДЕУ-Ек12-1 Паламарчук Оксана.

Святковий концерт зібрав повну залу глядачів. Свої вітання факультету у вигляді творчих номерів подарували студенти різних курсів, а також випускники факультету, що були присутні на заході.