Випуск 2015

Сьогодні, 19 червня, Українська інженерно-педагогічна академія випустила у доросле життя понад 300 своїх студентів.

У актовій залі зібралися цьогорічні випускники, їх батьки, друзі, а також наші студенти та викладачі.

З привітальними словами та теплими побажаннями до випускників звернулись ректор академії Коваленко Олена Едуардівна, перший проректор Тарасюк Анатолій Петрович та проректор з науково-педагогічної роботи Вілков Сергій Михайлович.

Декани та проректори урочисто нагородили наших найкращих випускників грамотами та дипломами. А випускники, у свою чергу, сказали слова подяки своїй alma mater та викладачам.

Культурний центр подарував усім невеличкий святковий концерт