Відвідування фотовиставки-акції «Який тендітний світ…». ЕнФ, гр. ДЕН-Бж12-приск. та ДЕН-Бж1-1

2 жовтня 2014 р. група ДЕН-Бж12-приск. та ДЕН-Бж1-1 разом з куратором Смирнитською М.Б. відвідали фотовиставку-акцію «Який тендітний світ…» у галереї «Мистецтво Слобожанщини». Фотовиставка присвячена Слов’янську. Вона підготовлена творчим тандемом: фотохудожником Ігорем Лаптєвим і журналістом Інною Можейко. Фотовиставка наочно показує: світ – дуже тендітна категорія, яку необхідно цінувати і утримувати спільними силами.

Проект змушує замислитися про те, наскільки крихкий світ і як легко його зруйнувати, якщо розгойдувати корабель державності. Слов’янськ в контексті цього – просто приклад, який автори використовують, щоб допомогти і застерегти.

Представлені на виставці фотографії були захоплюючими та надзвичайно вражали  красою пейзажів, вмінням фотографа донести до глядачів свої емоції, враження від краси Слов’янська.