Конкурс «Кращий студент Української інженерно-педагогічної академії 2015 року»

27 березня в актовому залі академії відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу «Кращий студент Української інженерно-педагогічної академії 2015 року».

Кращими студентами року в номінаціях стали:

«За відмінне навчання» – Гусаров Кирило – факультет економічних, управлінських та освітніх технологій.

«За успіхи в науці» – Рябчикова Катерина – технологічний факультет.

«За активну творчу діяльність» – Малюта Віталій – факультет економічних, управлінських та освітніх технологій.

«За досягнення у спорті» – Головешко Лілія – технологічних факультет.

«За активну участь у студентському самоврядуванні» – Студенніков Денис – факультет комп'ютерних технологій в управлінні та навчанні

«Кращий іноземний студент» – Сеілханов Мекан – факультет Міжнародних освітніх програм.

Вітаємо конкурсантів з перемогою!