Участь УІПА у акції «Вища школа Харківщини – сільському абітурієнту»

За ініціативи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківського регіону 17 квітня 2015 р. Українська інженерно-педагогічна академія взяла участь у акції «Вища школа Харківщини – сільському абітурієнту».

Її мета – надання інформаційної та консультаційної допомоги випускникам загальноосвітніх навчальних закладів сільських районів з питань вступу до вищих навчальних закладів у 2015 році.

Близько 360 випускників з 10 сільських районів на базі Краснокутського професійного аграрного ліцею зустрілися з представниками 11 вищих навчальних закладів, які організували роботу консультативних пунктів та провели презентацію освітніх послуг для потенційних абітурієнтів.

Під час акції учні безпосередньо спілкувалися з представниками вишів, отримали відповіді на запитання та інформаційно-довідкові матеріали.