Програми та характеристики фахових вступних випробувань
  1. Програма та характеристика завдань фахового вступного випробування при вступі на навчання для здобуття ОКР бакалавр на базі здобутого ОКР молодший спеціаліст

  2. Програма та характеристика вступного випробування з іноземної мови при вступі на навчання для здобуття окр магістр (заочна форма навчання)

  3. Програма та характеристика вступного випробування з іноземної мови при вступі на навчання для здобуття окр магістр (денна форма навчання)

  4. Програма та характеристика фахового вступного випробування з педагогіки при прийомі на навчання за освітньо-кваліфікаційною програмою магістра спеціальності: «Педагогіка вищої школи»

  5. Програма та характеристика завдань фахового вступного випробовування з педагогіки, психології та МПН для інженерно-педагогічних спеціальностей при вступі на навчання для здобуття окр спеціаліст, магістр на базі здобутого окр бакалавр 

  6. Програма,характеристика та критерії оцінювання завдань творчого конкурсу з малюнку та композиції для абітурієнтів напряму підготовки: «Професійна освіта. Дизайн»

  7. Програма та характеристика фахового вступного випробування з педагогіки при прийомі на навчання за освітньо-кваліфікаційною програмою магістра спеціальності: «Управління навчальним закладом»

  8. Програма,характеристика та критерії оцінювання завдань фахового вступного випробовування "Основи права" при вступі на навчання для здобуття окр магістр за фахом «Інтелектуальна власність»

  9. Програма та характеристика фахового вступного випробування при прийомі на навчання за освітньо-кваліфікаційними програмами спеціаліста і магістра спеціальностей: