СТАХАНОВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ГІРНИЧИХ ТА ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ (М. ХАРКІВ)

До уваги студентів та співробітників Стахановського навчально-наукового інституту гірничих та освітніх технологій

Української інженерно-педагогічної академії

На виконання Постанови КМУ № 595 від 07.11.2014 р. «Деякі питання фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей» академія ПЕРЕВОДИТЬ

Стахановський навчально-науковий інститут гірничих та освітніх технологій

ДО БАЗОВОГО ВНЗ В М. ХАРКІВ.

У зв’язку з вищезазначеним:

Співробітникам інституту до 02.12.2014 р. подати заяви на ім’я ректора щодо переведення до базового ВНЗ м. Харків.

Студентам денної форми навчання до 15.12.2014 р. подати заяви на ім’я ректора академії про переведення на навчання до базового ВНЗ м. Харків за денною або заочною формою навчання. Переведені до базового ВНЗ студенти денної форми отримають стипендію в установленому порядку та будуть забезпечені гуртожитком.

Студентам заочної форми навчання до 15.12.2014 р. письмовою заявою  підтвердити своє бажання завершити семестр в дистанційному режимі та в подальшому навчатись в базовому ВНЗ м. Харків за заочною формою навчання.

Заяви слід подати наступним чином:

• ТА
  •  підтвердити особисто до 25.12.2014 р.

Для з’ясування всіх питань звертатися за телефоном

(057) 733-79-05.

Перейти на сайт дистанційної освіти

Наказ Міністра освіти і науки України по Стахановському навчально-науковому інституту гірничих та освітніх технологій

Увага!

Завдання на здачу зимової сесії в дистанційному режимі для студентів денної  форми навчання треба сдати на сайті дистанційної освіти академії до 30.12.2014

Якщо хтось ще не отримав логін та пароль для сайта дистанційної освіти, отримати його можно, написав листа на email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.