Круглий стіл на тему "Навчальні матеріали: форма та зміст"

Українська інженерно-педагогічна академія розпочала новий формат дискусійних круглих столів - «УІПА Live». 25 лютого 2015 р. відбувся перший круглий стіл на тему «Навчальні матеріали: форма і зміст». Експертами на ньому були проф. Фесенко Леонід Дмитрович, проф. Канюк Геннадій Іванович, проф. Штефан Людмила Володимирівна, доц. Громов Євген Володимирович, начальник відділу інформаційних технологій Мясников Сергій Олександрович. Думку студенти в дискусії представляли Товстоног Юрій та Студенников Денис. Ведучим круглого столу був Купріянов Олександр. Найактивнішу участь у дискусії прийняла ректор УІПА проф. Коваленко О.Е.

В обговоренні торкалися двох питань, дуже важливих для навчального процесу будь-якого ВНЗ:

1. Структура, зміст і повнота методичних вказівок.

2. Переваги, недоліки і стратегії використання електронних навчальних матеріалів.

Експерти шукали шляхи підвищення якості навчального процесу в умовах великого відсотка працюючих студентів, глибокого проникнення телекомунікаційних засобів у життя сучасної молоді, і зниження мотивації до навчання.