Розширення кола закордоних партнерів

Відповідно до статті 74 Закону України «Про вищу освіту» академія укладає договори про співробітництво, встановлює прямі зв’язки з вищими навчальними закладами, науковими установами та підприємствами іноземних держав відповідно до законодавства.

На сьогоднішній день ведеться робота за 20 договорами про співробітництво, укладеними із закордонними партнерами з 14 країн, з яких 6 договорів було укладено у 2014/2015 н.р. Партнерами УІПА в цьому навчальному році стали:

-       Хуанганський інженерний коледж і Цзянсуйський технолого-педагогічний університет  (КНР),

-       Університет Humanitas (м. Сосновце, Польща),

- Дубницький інститут технології в Дубниці над Вахом, (Словаччина),

- Академія психотерапії (м. Оффенбург, ФРН),

- Професійна школа бізнесу (м. Прешов, Словацька Республіка).

Також було підписано Рамкову угоду до договору між УІПА та Університетом Ніш (Сербія), яка визначає фактичне співробітництво між Факультетом комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні УІПА та Природно-математичного факультету Університету Ніш. В межах Рамкової угоди сторони приймають участь у науково-дослідному проекті «Формування віртуальної інформаційно-освітнього середовища на основі хмарних технологій» та проводять обмін публікаціями.

Ведуться переговори щодо підписання договору про співробітництво з  Сілезьким технічним університетом, м. Глівіце (Польща).

Крім того в травні 2015 р. УІПА підписала меморандум про співробітництво між чотирма Українськими і чотирма закордонними вищими навчальними закладами. Серед  закордонних вишів - Прешівський університет (Словаччина), Державна вища школа в Освенцимі (Польща), Сільськогосподарський університет у Кракові (Польща), Техніко-гуманітарна академія у Бельсько-Бяла (Польща).

Особливу увагу в 2014/15 н.р. було приділено питанню організації студентських практик в закордонних вишах. Було підписано договір на проходження практик студентами з професійною школою бізнесу (м. Прешов, Словацька Республіка) та досягнуто попередні домовленості щодо проходження педагогічних практик студентами на базі Технічного Університету Габрово, (Болгарія) і Бременського технічного університету (Німеччина).