Розширення кола закордоних партнерів

Відповідно до статті 74 Закону України «Про вищу освіту» академія укладає договори про співробітництво, встановлює прямі зв’язки з вищими навчальними закладами, науковими установами та підприємствами іноземних держав відповідно до законодавства.

На сьогоднішній день ведеться робота за 26 договорами про співробітництво, укладеними із закордонними партнерами з 17 країн, з яких 5 договорів було укладено у 2016 р. Партнерами УІПА в цьому навчальному році стали:

• Університет Бахір Дар Ефіопського інституту текстилю та модних технологій (м. Бахір Дар, Ефіопія);
  • Самсунський університет дев’ятнадцятого травня (м. Самсун, Туреччина);
  • Вища школа менеджменту (м. Лєгніца, Польща);
  • Академія дизайну Arch (м. Джайпур, Індія);
  • Технічний університет Габрово (Болгарія).

Особлива увага в 2015/16 н.р. приділяється питанню кола партнерських зв'язків академії, а також організації студентських практик та стажувань в закордонних вишах.