Участь у міжнародних програмах та проектах
  • Академія зареєстрована у базі Головного управління Освіти та Культури, Аудівізуального та Виконуючого агентства Культури Європейської комісії для участі у програмі EAC/EACEA. Виходячи з цього, підписано дослідний контракт між академією та Міжнародним Агентством з Атомної Енергетики (МААЕ).
  • У листопаді – грудні 2014 р. студенти академії Остап Чалий і Катерина Рябчикова приймали участь у міжнародному проекті «Права молоді в Європі» в м. Кельн. Студенти України і Німеччини сумісно працювали над обговоренням прав молоді в Україні і Німеччині. Студенти академії розробляли проект «Забезпечення і порушення прав дітей в Україні».
  • У березні 2015 року викладачі академії доц. Пархоменко О.С. і доц. Сукачова Г.П. взяли участь у роботі Науково-практичного семінару «Інструменти підтримки мобільності науковців у рамках пріоритетів ЄС на 2014-2020 роки», де розглядались такі питання: структура програми, умови участі, конкурсна документація, інформація про оголошені конкурси програми Horizon 2020; акція Marie Sklodowskiej-Curie та інші програми підтримки розвитку наукової кар'єри; програма співпраці і мобільності у сфері освіти Erasmus +.
  • Викладачів академії проф. Прохорова В.В., доц. Гусаров О.О., доц. Литвин О.О. було включено до редакційної колегії міжнародного журналу з маркетингу «Management of Companies» (м. Прешов, Словацька Республіка).