Міжнародна науково-практична конференція “Актуальні проблеми наукового й освітнього простору в умовах поглиблення євроінтеграційних процесів ”

В період з 12 по 14 травня 2015 р. делегація УІПА у складі проректора з науково-педагогічної роботи Вілкова С.М., декана технологічного факультету Литвина О.О., завідувача кафедри Технологій і дизайну Рябчикова М.Л. приймала участь у міжнародній науково-практичній конференції “Актуальні проблеми наукового й освітнього простору в умовах поглиблення євроінтеграційних процесів ”, яка проходила на базі Мукачівського державного університету в Закарпатській області.

Професор Рябчиков М.Л. виступив з доповіддю “Концептуальні положення щодо підготовки магістрів з професійної освіти в умовах євроінтеграційних процесів в Україні”. В приміщенні Мукачівської ратуші відбувся круглий стіл на тему “Актуальні аспекти транскордонного співробітництва”.