Всесвітній форум з інженерної освіти

Ректор УІПА, Президент Українського Національного моніторингового комітету IGIP проф. Коваленко О.Е. і доцент     кафедри ІТМ і ЗВ, Генеральний секретар Українського Національного моніторингового комітету IGIP Купріянов О.В.     взяли    участь в Світовому форумі з інженерної освіти WEEF 2014, який відбувся 3-6 грудня 2014 р. в Дубаї, ОАЕ.     Сучасний        Міжнародний виставковий центр Дубая об'єднав в своїх стінах щорічні конференції інженерно-педагогічних товариств     всього світу, а WEEF 2014 визнаний по праву найбільшою світовою конференцією в галузі інженерної освіти. Провідні     фахівці в галузі інженерно-педагогічної освіти обмінялися досвідом і знаннями, які об'єднані загальною темою «Інженерна     освіта для глобального співтовариства».

Ректор УІПА, Президент Українського Національного моніторингового комітету IGIP проф. Коваленко О.Е., доцент кафедри ІТМ і ЗВ, Генеральний секретар Українського Національного моніторингового комітету IGIP Купріянов О.В. і студентка технологічного факультету Рябчикова К.М. взяли участь в Світовому форумі з інженерної освіти WEEF 2015 (http://weef2015.eu), який відбувся 20-24 вересня 2015 р. у Флоренції, Італія. Палац конгресів Флоренції об'єднав в своїх стінах щорічні конференції інженерно-педагогічних товариств всього світу, а WEEF 2015 заслужив статус найбільшої світової конференції в галузі інженерної освіти. Провідні фахівці в галузі вищої технічної освіти обмінялися досвідом і знаннями, які об'єднані загальною темою «Інженерна освіта для гнучкого суспільства».

Серед організаторів і учасників Форуму були:

• IFEES (International Federation of Engineering Education Societies - Міжнародна федерація товариств інженерної освіти).

• COPI (Conference for Engineering – Конференції для інженерії).

• EEDC/SEFI (European Engineering Deans Council / European Society for Engineering Education - Європейська Рада деканів по інженерії / Європейське товариство з інженерної освіти).

• ENAEE (European Network for Accreditation of Engineering Education – Європейська мережа по акредитації інженерної освіти).

• UCEET (European Civil Engineering Education and Training Association – Європейська асоціація по підготовці громадянських інженерів).

• GEDC (Global Engineering Deans Council – Глобальна Рада деканів з інженерії).

• IGIP (International Society for Engineering Education - Міжнародне товариство з інженерної педагогіки).

• IIDEA (International Institute for Developing Engineering Academics - Міжнародний інститут з розвитку вищої інженерної освіти).

• IACEE (International Association for Continuing Engineering Education - Міжнародна асоціація безперервної інженерної освіти).

• BEST (Board of European Students of Technology – Правління студентів-технологів Європи).

• IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers - Інститут інженерів з електротехніки та електроніки).

• SPEED (Student Platform for Engineering Education Development - Студентський союз з розвитку інженерної освіти).

Ректор академії Коваленко О.Е. виступила з доповіддю на тему «Психологічні аспекти навчання інженерів в технічному вищому навчальному закладі».

Студентка технологічного факультету Рябчикова К. представила роботу на тему «Компетентнісний підхід уніфікації професійно-технічних училищ», а також виступила в ролі керівника однієї з секцій форуму.

Українська делегація взяла участь в щорічних Загальних зборах IGIP. На зборах заслуховували доповіді Президента і Генерального секретаря IGIP, сформульовані плани товариства на наступний рік.