Круглий стіл на тему «Державне регулювання діяльності молодого вченого в Україні»

8 квітня 2015 року Радою молодих вчених академії було проведено круглий стіл на тему «Державне регулювання діяльності молодого вченого в Україні» за участю д.п.н., професора Штефан Л.В., д.т.н., голови Харківської обласної ради молодих вчених і спеціалістів, заступник голови Ради молодих учених при МОН Попова С.В., к.п.н., доц. Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Циділо І.М.

Під час проведення круглого столу було обговорено ряд актуальних питань, зокрема:

- Проблеми державного регулювання діяльності молодого вченого в умовах трансформаційних змін в освіті та науці.

- Шляхи привернення уваги влади до проблем діяльності молодого вченого в сучасних умовах.

- Перспективи вирішення проблем.