УІПА та Технічний Університет Варни (Республіка Болгарія) уклали Меморандум про взаєморозуміння

У другий день квітня Українська інженерно-педагогічна академія приймала делегацію Технічного Університету Варни (Республіка Болгарія) у складі проректора Кирила Кирова та заступника директора Коледжу TU-Varna – Гешо Любенова.

Під час візиту до УІПА було підписано Меморандум про взаєморозуміння між нашими ЗВО.

Меморандум передбачає розвиток співпраці за такими напрямками як:

- взаємний обмін студентами;

- взаємний обмін науково-педагогічними кадрами та іншими співробітниками;

- науково-дослідне співробітництво у сферах взаємних інтересів між науковими співробітниками, кафедрами й інститутами обох ЗВО;

- організація спільної навчальної та наукової діяльності: лекцій, курсів, освітніх програм (бакалавр, магістр, доктор), перекваліфікації, спеціалізацій, конференцій, семінарів і симпозіумів;

- обмін і спільне використання навчально-методичних, довідкових, дослідницьких матеріалів, лабораторного обладнання, публикацій та іншої аналогічної інформації.

У плідних перемовинах про розбудову співробітництва між УІПА та TU-Varna взяли участь представники багатьох кафедр та структурних підрозділів академії, а саме: ректор Коваленко О.Е., перший проректор Петров С.В., проректор з наукової роботи Купріянов О.В., керівник навчально-наукового центру інноваційних освітніх технологій та академічної мобільності Нестеренко Р.О., завідувач кафедри машинобудування, транспорту і зварювання Подоляк О.С., завідувач кафедри теплоенергетики та енергозберігаючих технологій Канюк Г.І., завідувач кафедри фізики, електротехніки та електроенергетики Чернюк А.М., завідувачка кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики Нечуйвітер О.П., завідувачка кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Брюханова Н.О., завідувач кафедри охорони праці, стандартизації та сертифікації Тріщ Р.М., заступник завідувачки кафедри економіки та менеджменту Чобіток В.І.

У результаті перемовин УІПА та TU-Varna попередньо домовилися про розбудову співпраці в рамках програми Еразмус+, розробку програм подвійних дипломів, проведення спільних літніх шкіл у Варні та Харкові, організацію наукових та освітньо-методичних стажувань для викладачів, студентів та аспірантів обох ЗВО. Особлива увага у рамках співпраці буде приділятися розвитку інженерної педагогіки як в Болгарії, так і в Україні.