Акція «Вища школа Харківщини – сільському абітурієнту»

20 квітня 2012 року на виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 24.06.2005 № 276 «Про організацію шефської допомоги вищих навчальних закладів Харківського вузівського центру районам області та містам обласного значення» проведено профорієнтаційні заходи в рамках акції «Вища школа Харківщини – сільському абітурієнту».

За ініціативи Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації та Ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Харківського регіону з метою надання допомоги випускникам навчальних закладів Харківської області в обранні майбутньої професії відбулися виїзди представників адміністрацій і приймальних комісій вищих навчальних закладів до міст Валки, Куп’янськ та Чугуїв.

Представники нашої академії виїжджали до м. Валки з презентацією нашого навчального закладу. У заході узяли участь понад 300 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Валківського району. Перед присутніми виступив з презентацією спеціальностей академії проректор з навчально-педагогічної роботи Кучеренко С.М. Майбутніх абітурієнтів ознайомили з Правилами прийому до вищих навчальних закладів, напрямами підготовки, пільгами при вступі для деяких категорій абітурієнтів (сиріт, інвалідів, осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, та інших), особливими умовами вступу для обдарованої молоді, працевлаштуванням випускників, роботою гуртожитків тощо. Майбутнім абітурієнтам були вручені комплекти інформаційно-довідкових матеріалів про вищі навчальні заклади: рекламні проспекти, буклети, плакати тощо.