Новини абітурієнта

Абітурієнт

В Українській інженерно-педагогічній академії буде проведено Всеукраїнську олімпіаду згідно з умовами прийому України на 2019 р. та положенням МОН про Всеукраїнські олімпіади вищих навчальних закладів з професійної орієнтації вступників на основі ПЗСО, учасники якої зможуть отримати додаткові бали до одного з сертифікатів ЗНО.

Олімпіада проводиться з української мови і літератури, математики та фізики.

Викладач кафедри філософії, українознавства та політології Тавшунській Олег Михайлович 22 січня відвідав Харківський професійний ліцей машинобудування і ознайомив з рекламною інформацією про УІПА, правилами та особливостями вступу у 2019 р. випускників спеціальності «Авіаконструювання і механіка».

Кафедра іноземних мов 22 січня відвідала «Державний навчальний заклад «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області».

Асистенти кафедри Подорожна А.О. та Іваненко В.В. надали учням інформацію щодо вступу в УІПА на перший ступінь освіти молодшого бакалавра на підставі 2-х сертифікатів ЗНО. Учні, які зацікавились інформацією,заповнили анкети для отримання інформації про УІПА.

Державний професійно-технічний навчальний заклад Центр професійно-технічної освіти №3 м. Харкова відвідали 16 січня представники кафедри іноземних мов.

Асистенти кафедри Подорожна А.О. та Іваненко В.В. надали учням інформацію щодо вступу в УІПА  на перший ступінь освіти молодшого бакалавра на підставі 2-х сертифікатів ЗНО. Учні, які зацікавилися інформацією,заповнили анкети для отримання інформації про УІПА.

Українською інженерно-педагогічною академією в рамках реалізації програми ЗНО CAMP під час осінніх та зимових канікул було проведено 2 сесії безкоштовних інтенсив-курсів з підготовки до ЗНО, а також було проведено безкоштовне пробне ЗНО в обстановці, максимально наближеній до офіційного зовнішнього незалежного оцінювання 2019.

У період 14 та 15 грудня випускникам різних шкіл м. Харкова та області в обстановці, максимально наближеній до офіційного ЗНО, була надана можливість безкоштовно перевірити свої знання з обраних ними предметів. 14 грудня було проведено пробне ЗНО з математики, української мови та літератури, 15 грудня – з української мови та літератури, математики та фізики.

Під час тестування абітурієнти змогли дізнатися, чи достатній у них рівень знань з обраних предметів для здачі ЗНО-2019. Також їм буде надана можливість провести роботу над помилками разом з викладачами академії.

Українська інженерно-педагогічна академія пропонує вам БЕЗКОШТОВНЕ ПРОБНЕ тестування ЗНО з фізики, математики та української мови і літератури.

Кафедра охорони праці, стандартизації та сертифікації запрошує абітурієнтів відвідати тренінги. Тематичні напрямки:

• «Якість продукції харчування».
  • «Новації першої долікарської допомоги».

Тренінг відбудеться 14 грудня, початок о 10:00.

Дочірні категорії