Представники УІПА поспілкувались з учнями Південного та Коротичу

Мобільною групою Української інженерно-педагогічної академії з профорієнтаційної роботи у складі доцента кафедри менеджменту Обидєннової Тетяни Сергіївни, доцента кафедри фізики, електротехніки та електроенергетики Васюченка Павла Вікторовича, старшого викладача кафедри інтегрованих технологій в машинобудуванні та зварювального виробництва Дерябкіної Євгенії Станіславівни, старшого викладача кафедри технології та дизайну Борисенка Дениса Володимировича, завідуючого лабораторією кафедри практичної психології Баженова Олександра Володимировича 30 вересня було відвідано Південний ліцей, на базі якого було зібрано випускників 11 класів Коротичанського ліцею та Південної ЗОШ №2.

Майбутнім студентам було проведено презентацію, під час якої їх ознайомлено з унікальністю освіти в Українській інженерно-педагогічній академії, переліком спеціальностей, можливостями студентського дозвілля та особливостями вступу у 2020 році. Учнів було запрошено на профорієнтаційний захід «День українського козацтва» 11 жовтня та на підкурси з української мови та математики.

Було також проведено тестування з метою виявлення їх схильностей до певного типу професій.

Загалом на заході були присутні близько 60 випускників.