Викладачі академії поспілкувались з учнями Дергачівського району

Мобільною групою Української інженерно-педагогічної академії з профорієнтаційної роботи у складі завідуючого кафедрою фізики, електротехніки та електроенергетики доцента Чернюка Артема Михайловича, доцента кафедри менеджменту Обидєннової Тетяни Сергіївни, доцента кафедри інтегрованих технологій в машинобудуванні та зварювального виробництва Дерябкіної Євгенії Станіславівни, асистента кафедри філософії, українознавства та політології Воловчук Наталії Миколаївни та асистента кафедри машинобудування та транспорту Осипової Тетяни Миколаївни 18 жовтня було відвідано 6 закладів середньої освіти Дергачівського району та м. Дергачі, а саме Дергачівський ліцей №1, Дергачівський ліцей №2, Дергачівський ліцей №3, Пересічанський ліцей, Вільшанський ліцей та Подвірський ліцей.

Майбутніх студентів було ознайомлено з унікальністю освіти в Українській інженерно-педагогічній академії, переліком спеціальностей, можливостями студентського дозвілля та особливостями вступу у 2020 році. Учнів було запрошено на фестиваль українського мистецтва, на дні відкритих дверей щоп’ятниці з 15:00 до 17:00 години.