Студентство УІПА запрошують до участі у літній школі з програмування

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» запрошує студентство академії до участі у Міжнародній літній студентській школі з програмування, яка проходитиме з 8 по 16 серпня на базі Ужгородського національного університету.

Літня школа спрямована на підготовку фахівців високої кваліфікації в галузі програмування, надання українським і зарубіжним студентам можливості проявити свою майстерність у мистецтві розробки алгоритмів та складанні програм на високому міжнародному рівні.

Детальну інформацію щодо літньої студентської школи з програмування можна отримати на сайті

Координатори школи: Міца Олександр Володимирович, тел.: (0312) 65-52-50; е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Повхан Ігор Федорович, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..