Стипендіальна програма International Excellence Undergraduate Scholarships від Університету Манчестеру

Манчестерский університет, факультет науки і інженерії, пропонує десять стипендій на 2 000 фунтів стерлінгів на рік для студентів УІПА з високою успішністю. Ці стипендії будуть поновлюватися на кожен рік повного дня навчання в університеті, максимум до чотирьох років, і будуть залежати від успішності студентів.
Умови вступу:
- стипендії виділяються для отримання ступеня бакалавра в рамках факультету науки і інженерії в Манчестерському університеті;
- кожна стипендія буде присуджуватися на підставі того, що студент демонструє високу продуктивність у своїх випускних іспитах (або еквівалентно), та академічну довідку на їхній формі UCAS;
- додаткові навчальні заходи також будуть враховані, наприклад, як внесок у діяльність вишу або громади, ця інформація буде взята з особистої заяви, що міститься у формі UCAS.
Кінцевий термін подання: 30 червня.

Докладніше за посиланням