Студентів УІПА запрошують на «Circular Economy Hackathon 2019»

Міністерство освіти і науки України з метою збільшення вітчизняних досягнень у сфері інноваційної діяльності та трансферу технологій, розвитку ініціатив у напрямках енергоефективності та збереження екології запрошує студентство УІПА 5-6 жовтня взяти участь у хакатоні з кругової економіки – «Circular Economy Hackathon 2019». Майбутня подія об’єднає креативну молодь, науковців, IТ розробників, підприємців та стартапи задля пошуку та розвитку сталих інновацій за принципами кругової економіки.

Під час заходу за участі провідних українських та іноземних спікерів планується розгляд таких питань:

• - відновлюваність матеріалів та ресурсів;
  • - рішення та матеріали, що замінять пластик;
  • - продовження життєвого циклу товару;
  • - ресурсоефективність та переробка відходів;
  • - «кругові» та еко-дизайн;
  • - шерингова економіка;
  • - продукт як сервіс (нові бізнес моделі).

Реєстрація та участь – безкоштовна, на конкурсній основі.

Переможці отримають грошові призи та можливості як для власного розвитку, так і для реалізації своїх ідей спільно з компаніями-партнерами.

Хакатон відбудеться в Інноваційному парку Unit City за адресою: м. Київ, вулиця Дорогожицька, 3.

Більше інформації про хакатон «Circular Economy Hackathon 2019» на сайті заходу