Студентство УІПА запрошують на презентацію оплачуваних практик та стажувань в Німеччині

Всіх охочих студентів запрошують на презентацію можливостей проходження оплачуваних практик та стажувань в Німеччині у рамках угоди між УІПА та компанією ProfiTeam.

Програма пропонує протягом 2-3 місяців (в період канікул) попрацювати на промислових (харчова, легка, автомобільна) і сільськогосподарських підприємствах (ферми з вирощування овочів, фруктів, декоративних рослин, квітів), у сфері послуг (готелі, ресторани, парки атракціонів).

Проект передбачає роботу терміном 2-3 місяці в період канікул (літніх, зимових). Оплата: 9.19 – 11.00 €/год (1400-2500 €/міс.), тривалість робочого тижня – 40 годин. Середні витрати на харчування – близько 100 €/міс., на проживання – близько 200 €/міс.

Більше подробиць у Інформаційному буклеті