Yep!Starter в УІПА відкриває набір студентів

Привіт, студенте! Yep!Starter в УІПА відкриває набір студентів з ентузіазмом та бажанням відкривати світ по-новому!

27 вересня наша команда уперше відвідала буткемп від Yep!Starter та Сlub operation team у місті Києві.

Хто ще не в курсі, YEP! - мережа академічних стартап-інкубаторів, яка дає можливість без ризиків спробувати себе у підприємництві та запустити власний стартап за 3 місяці!

На цьому тренінгу ми дізналися про стартап екосистему взагалом, нам розповіли свої секрети щодо проведення івентів, івент-менеджменту, комунікацій та нетворкінгу і ще багато-багато усього цікавого.

Якщо цікавишся стартап тематикою, запитуй про клуб YEP! на кафедрі менеджменту, 117/1. Зацікавився, телефонуй: 0677530631, 0683426496, 0993245686.

Ми чекатимемо саме тебе!