Науково-педагогічне стажування для викладачів УІПА у Польщі

Викладачів Української інженерно-педагогічної академії запрошують пройти науково-педагогічне стажування уWyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University за програмою «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University» (180 годин, 6 кредитів ECTS).

Дати стажування: 29 жовтня – 29 листопада.

Програма.

Модуль 1. Організація навчального процесу та підготовка студентів.

Модуль 2. Інноваційні технології та інформаційне забезпечення освітнього процесу.

Модуль 3. Наука як основа освітнього процесу.

Модуль 4. Академічна мобільність та інтернаціоналізація навчального процесу.

Модуль 5. Інтеграція теорії і практики в освітньому процесі.

Заявки приймаються до: 27 жовтня електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зареєструватися за посиланням

Також бажаючі можуть взяти участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Пріоритети наукових досліджень: теоретична та практична цінність» 26-30 листопада, м. Новий Сонч, Польща. Деталі на сайті

Програма стажування

Програма Конференції