Студентство УІПА запрошують до участі в конкурсі «Врятувати від забуття»

Студентів УІПА запрошують взяти участь в ХІ Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття».

Мета конкурсу – підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті.

До участі в конкурсі приймаються мультимедійні проєкти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі avi. Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин. До роботи окремим файлом додається анкета. Конкурсні роботи необхідно надіслати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Подання робіт: до 1 грудня.