Освітні програми

Абітурієнт

 В Українській інженерно-педагогічній академії буде проведено Всеукраїнську олімпіаду згідно з умовами прийому України на 2019 р. та положенням МОН про Всеукраїнські олімпіади вищих навчальних закладів з професійної орієнтації вступників на основі ПЗСО, учасники якої зможуть отримати додаткові бали до одного з сертифікатів ЗНО.

Олімпіада проводиться з української мови і літератури, математики та фізики.

 

 Тренінги для абітурієнтів за тематичними напрямками «Якість продуктів харчування» та «Перша долікарська допомога» відбулися 29 березня на кафедрі охорони праці, стандартизації та сертифікації. У тренінгах брали участь учні Харківського машинобудівного коледжу, які навчаються за спеціальністю «Механічні вимірювання». На тренінгах вони дізналися про правила надання першої долікарської допомоги, напрацювали навички накладання перев’язок та виступили у ролі експертів оцінювання якості продуктів харчування.

 

 

 Представники Української інженерно-педагогічної  академії 19, 20 та 21 березня в рамках робочого візиту відвідали м. Бахмут – Донецької області.

Мета візиту – профорінтаційна робота з навчальними закладами Донецької області.

 

 

 В рамках проведення профорієнтаційної роботи  18 березня Українську інженерно-педагогічну академію відвідали випускники Пісочинського ліцею «Мобіль» та Пісочинської ЗОШ з метою ознайомлення зі спеціальностями академії та умовами вступної кампанії 2019 року.

 

 

 

 Відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2019 році Українська інженерно-педагогічна академія оголошує прийом на підготовку фахівців з вищої освіти за ступенем молодшого бакалавра на базі повної загальної середньої освіти за рахунок коштів фізичних осіб. Прийом у 2019 році ведеться за результатами ЗНО з 2 предметів (1-й – українська мова і література; 2-й – з двох предметів на вибір, відповідно до обраної спеціальності):

 

 В рамках проведення профорієнтаційної роботи 14 березня Українську інженерно-педагогічну академію відвідали випускники Пісочинського ліцею з метою ознайомлення зі спеціальностями академії.

 

 

 21 лютого 2019 року представники кафедри «Машинобудування та транспорту» Української інженерно-педагогічної академії м. Харкова – Скоркін Антон Олегович та Пахомов Віталій Анатолійович відвідали масовий профорієнтаційний захід, ініційований Харківським обласним центром зайнятості населення у м. Зміїв Харківської області на тему: «Професія твоєї мрії».

 

 

 Викладач кафедри філософії, українознавства та політології Тавшунській Олег Михайлович 22 січня відвідав Харківський професійний ліцей машинобудування і ознайомив з рекламною інформацією про УІПА, правилами та особливостями вступу у 2019 р. випускників спеціальності «Авіаконструювання і механіка».

 Кафедра іноземних мов 22 січня відвідала «Державний навчальний заклад «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області».

Асистенти кафедри Подорожна А.О. та Іваненко В.В. надали учням інформацію щодо вступу в УІПА на перший ступінь освіти молодшого бакалавра на підставі 2-х сертифікатів ЗНО. Учні, які зацікавились інформацією,заповнили анкети для отримання інформації про УІПА.

 

 

 

 

 Державний професійно-технічний навчальний заклад Центр професійно-технічної освіти №3 м. Харкова відвідали 16 січня представники кафедри іноземних мов.

Асистенти кафедри Подорожна А.О. та Іваненко В.В. надали учням інформацію щодо вступу в УІПА  на перший ступінь освіти молодшого бакалавра на підставі 2-х сертифікатів ЗНО. Учні, які зацікавилися інформацією,заповнили анкети для отримання інформації про УІПА.

 

 

 

 

 Українською інженерно-педагогічною академією в рамках реалізації програми ЗНО CAMP під час осінніх та зимових канікул було проведено 2 сесії безкоштовних інтенсив-курсів з підготовки до ЗНО, а також було проведено безкоштовне пробне ЗНО в обстановці, максимально наближеній до офіційного зовнішнього незалежного оцінювання 2019.

 

 

 
Також найбільш акуальну інформацію та оновлення, ви можете відстежувати за посиланням

 У період 14 та 15 грудня випускникам різних шкіл м. Харкова та області в обстановці, максимально наближеній до офіційного ЗНО, була надана можливість безкоштовно перевірити свої знання з обраних ними предметів. 14 грудня було проведено пробне ЗНО з математики, української мови та літератури, 15 грудня – з української мови та літератури, математики та фізики.

Під час тестування абітурієнти змогли дізнатися, чи достатній у них рівень знань з обраних предметів для здачі ЗНО-2019. Також їм буде надана можливість провести роботу над помилками разом з викладачами академії.

 Українська інженерно-педагогічна академія пропонує вам БЕЗКОШТОВНЕ ПРОБНЕ тестування ЗНО з фізики, математики та української мови і літератури.

 

 

 

 

 Кафедра охорони праці, стандартизації та сертифікації запрошує абітурієнтів відвідати тренінги. Тематичні напрямки:

 • «Якість продукції харчування».
 • «Новації першої долікарської допомоги».

Тренінг відбудеться 14 грудня, початок о 10:00.

 Триває підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та державної підсумкової атестації (ДПА) 2019 р.

Щоб краще підготуватись до складання тестів, радимо усім уважно ознайомитись з характеристиками сертифікаційних робіт з кожного з предметів.

Знайти їх можна на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у розділі «Предмети ЗНО»

 2 листопада мобільною групою з профорієнтаційної роботи у складі доцента кафедри менеджменту Обидєннової Тетяни Сергіївни, асистента кафедри охорони праці, стандартизації та сертифікації Черняк Олени Миколаївни, старшого лаборанта кафедри психології Баженова Олександра Володимировича було відвідано Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. № 68.

 

 

 Наразі підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання у самому розпалі. МОН України розповіли про важливі дати та особливості тестування у 2019 р.

 

 

 Кафедрою іноземних мов 26 жовтня було запрошено учнів Харківського технологічного ліцею №9 до Української інженерно-педагогічної академії.

 

 

 

 

 

 

 Осінні канікули вже не за горами. І ми пропонуємо вам провести їх з користю.

Саме у цей час в УІПА стартують безкоштовні інтенсивні курси з підготовки до ЗНО.

Ви зможете поглибити свої знання з таких предметів:

- Українська мова та література.

- Математика.

- Фізика.

- Історія України.

Заняття будуть проводитися з 12.00 до 15.00 години в Українській інженерно-педагогічній академії за адресою: м. Харків, вул. Університетська, 27, навч. корп. №3, 3-й поверх, ауд. 10.

Зареєструватися на інтенсивні курси можно до 26 жовтня  за посиланням 

 Калейдоскоп професій для абітурієнтів пройшов в Українській інженерно-педагогічній академії 17 жовтня. Захід проводився спільно з Харківським обласним центром зайнятості.

 

 

 

 Запрошуємо абітурієнтів, студентів та всіх бажаючих відвідати Калейдоскоп професій, який проводитиметься спільно з Харківським обласним центром зайнятості.

У програмі заходу:

 • тестування на визначення професійних здібностей абітурієнтів від Центру зайнятості;
 • складання резюме;
 • виставка-презентація кафедр та спеціальностей УІПА;
 • важлива інформація щодо особливостей вступу до ЗВО у 2019 році, про необхідні сертифікати ЗНО відповідно обраній спеціальності / напряму тощо.

Захід відбудеться 17 жовтня, початок о 15:00.

Місце проведення: вул. Університетська, 27, 3 корп., 2 пов. (спортивна зала).

 Перший в цьому навчальному році Калейдоскоп професій відбувся в стінах нашої академії 27 вересня. Захід проводився спільно з Харківським обласним центром зайнятості.

 

 

 

 Запрошуємо абітурієнтів, студентів та всіх бажаючих відвідати Калейдоскоп професій, який проводитиметься за підтримки Харківського обласного центру зайнятості.

Захід відбудеться 27 вересня, початок о 14:00.

Місце проведення: вул. Університетська, 27, 3 корп., 2 пов. (спортивна зала)

 Перший в цьому навчальному році день відкритих дверей 21 вересня пройшов в Українській інженерно-педагогічній академії.

Відвідувачі познайомились з академією, кафедрами та лабораторіями.

Окрім того, для учнів Харківської ЗОШ №58 кафедрою інформаційних комп'ютерних технологій і математики провели майстер-класи на теми:

1. Робота в системі комп'ютерної математики Mathcad;

2. Комп'ютерне тестування без комп'ютерів, з використанням концепції BYOD та хмарних технологій.

Викладачі кафедри знайомили майбутніх абітурієнтів з новими інформаційними технологіями та розробками.

Культурний центр

 Головний корпус, 1-ий поверх

 Студентські роки – не лише навчання, але й можливість цікаво провести вільний час, проявити себе, свої творчі здібності, поспілкуватися з однодумцями, для чого в Академії створено всі необхідні умови.

Реалізувати себе Ви можете в одному з

шести колективів Культурного Центру з широким спектром культурно-масових заходів. А саме:

 • Театр мод «C’est la vie»
 • Команда КВК «Моя улюблена команда»
 • Вокально-естрадна студія «Сезам»
 • Танцювальний колектив «New Wave»
 • Клуб спортивного бального танцю «Престиж»

Спорт 

 3-ій корпус, 2-ий поверх

 Для тих, хто не уявляє свого життя без активного заняття спортом, в Академії створені і успішно працюють чотири спортивні команди:

 • Команда з регбі
 • Команда з гирьового спорту
 • Команда з аеробіки
 • Футбольна команда

 Традиційними заходами в Академії є свято «Дні здоров’я», змагання з черлідингу та спартакіади студентів з різних видів спорту.

Їдальня

 2-ій корпус, 1-ий поверх

 Жодна справа не робиться добре на голодний шлунок. Тому, якщо зголодніли – час підкріпитися. Для цього у розкладі навчальних занять передбачено велику перерву.

 

 

 

Медичний пункт

 Головний корпус, 1-ий поверх,  733-79-55 

 В період навчання в Академії з будь-яких питань, щодо стану Вашого здоров’я, необхідно звертатися до медичного пункту академії, де Ви гарантовано отримаєте кваліфіковану первинну медичну допомогу або необхідну інформацію санітарно-профілактичного змісту.

Слід пам’ятати, що ряд медичних заходів під час навчання в Академії є обов’язковим для всіх студентів, а саме:

 • комплексний профілактичний медичний огляд, який проводиться на території Академії;
 • флюорографічне обстеження органів грудної клітки один раз на рік, результати якого Ви повинні надати до медичного пункту Академії.

Медичний пункт Академії є структурою, яка входить до складу КНП МСЛ ХМР, яка розташована за адресою: м. Харків, вул. Дарвіна 8/10 (станція метро «Архітектора Бекетова»). КНП МСЛ ХМР є основним медичним комплексом, який спеціалізується на наданні всіх видів медичної допомоги студентам. До складу КНП МСЛ ХМР входять поліклініка та стаціонар.

Поліклініка здійснює амбулаторне обслуговування студентів: надає всі види медичної допомоги. Поліклініка працює з 7:30 до 19:00 (понеділок – п’ятниця) та з 9:00 до 16:00 (субота). За всіма питаннями Ви можете звертатися до реєстратури, яка розташована в холі першого поверху поліклініки. Телефон реєстратури: 706-15-14, 725-51-78.

Усі студенти 1-го курсу, які будуть мешкати у гуртожитках, повинні заключати декларацію з дільничним лікарем КНП МСЛ ХМР (3-ий пов., 58 каб.), який працює щоденно, окрім суботи та неділі за графіком.

У поліклініці КНП МСЛ ХМР працює Центр консультування студентської молоді (7 поверх поліклініки). Консультування студентів, які звернулися до Центру, проводиться безкоштовно та анонімно. У центрі також працює телефон довіри 725-51-77, зателефонував на нього Ви анонімно можете отримати консультацію, пораду, записатися на прийом до лікаря-спеціаліста Центру.

Стаціонар КНП МСЛ ХМР розташовано за будівлею поліклініки у дев’ятиповерховому корпусі. Стаціонар працює цілодобово без вихідних.

У випадку захворювання довідки щодо непрацездатності видаються у день звернення, а не по факту одужання зі слів студента.

 Працевлаштування випускників Академії здійснюється відповідно статті 64 Закону України «Про освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 1996р. №992 «Про Порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням» та статті 197 Кодексу законів України про працю Групою сприяння працевлаштуванню студентів і випускників Академії.

Держава у співпраці з роботодавцями забезпечує створення умов для реалізації випускниками закладів вищої освіти права на працю, гарантує створення рівних можливостей для вибору місця роботи, виду трудової діяльності з урахуванням здобутої вищої освіти та суспільних потреб.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2013р. №363 «Про затвердження Порядку розміщення державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів» формується державне замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою.

Постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2015р. відмінено будь-яку примусовість у працевлаштуванні і відтепер випускник має вільно обирати місце майбутньої роботи на підприємстві, в організації чи установі будь-якої форми власності. Скасовано також обов’язкове підписання тристоронніх угод, видачу випускникові направлень на роботу та довідок про самостійне працевлаштування.

Згідно наказу ректора Академії створюються постійно діючі групи з працевлаштування випускників.

Групою сприяння працевлаштуванню студентів і випускників та відповідальними від факультетів та кафедр створюється банк вакансій для випускників Академії.

За допомогою Групи сприяння працевлаштуванню студентів і випускників проводиться робота з адаптації молодих спеціалістів на першому робочому місці, різноманітні семінарські та тренінгові заняття, організовується участь випускників в ярмарках вакансій. Для випускників Академії проводяться збори, групові та індивідуальні співбесіди з метою ознайомлення їх з правами, обов’язками, соціальними гарантіями при працевлаштуванні.

Представники Групи сприяння працевлаштуванню студентів і випускників проводять консультації, ознайомлюють студентів з вакансіями та повідомляють про вимоги роботодавців до кандидатів.

У грудні-січні відбувається персональний розподіл випускників Академії.

При працевлаштуванні випускники Академії офіційно інформують Академію.

Науково-дослідна частина:

Головний корпус, 2-ий поверх тел.: 733-78-57

Якщо Ви мрієте стати науковцем, дослідником, створювати нові технології чи матеріали, то починайте займатися науково-дослідною роботою вже з першого курсу!

Науково-дослідна робота студентів (НДРС) є одним з найважливіших чинників, які формують творчу особистість майбутнього фахівця. Організація цієї роботи здійснюється на підставі «Положення про науково-дослідну роботу студентів» і охоплює всі етапи навчання в Академії.

  На першому курсі в рамках дисципліни «Введення в спеціальність» Ви знайомитеся з науковими напрямками роботи кафедр, з тематикою науково-дослідних робіт, які виконуються силами викладачів випускаючої кафедри.

Таким чином, Ви вже на першому курсі маєте можливість замислитись щодо свого місця в науковій роботі кафедри.

Але на першому та другому курсах більша частина НДРС зосереджена в студентських наукових гуртках на кафедрах, які викладають загальноінженерні дисципліни: вищу математику, фізику, хімію, теоретичну та прикладну механіку, політологію та українську мову, іноземні мови. Ви маєте можливість вибрати гуртки та поглибити свої знання в тих дисциплінах, які суттєво впливають на якість професійної підготовки майбутнього фахівця.

Щорічно підсумки цієї роботи підбиваються під час проведення Всеукраїнської олімпіади з загальних та спеціальних дисциплін. Перший етап олімпіад відбувається в Академії. До участі в ньому запрошуються всі бажаючі. Переможці І етапу беруть участь у ІІ Всеукраїнському етапі олімпіад, які відбуваються в закладах вищої освіти України.

Для того, щоб записатись до відповідного гуртка Вам достатньо звернутися до викладача, який веде заняття з дисципліни, або до викладача спеціальної кафедри, відповідального за організацію студентської наукової роботи на кафедрі.

В Українській інженерно-педагогічній академії побудована розвинена комп'ютерна інфраструктура, яка допомагає студентам вчитися і відпочивати. Електронні ресурси різноманітні та численні, посилання на найзначущі з них приведені нижче.

Офіційний сайт (http://www.uipa.edu.ua) УІПА найповніше описує структуру і діяльність Академії. Він розвивається в трьох мовних версіях – українській, російській, англійській. На офіційному сайті представлені посилання на інші електронні ресурси, опис спеціальностей, а також контактна інформація підрозділів і керівництва Академії.

Web-доступ до автоматизованої системи управління Академією (http://uo.uipa.edu.ua/) дозволяє подивитися розклад занять будь-якої групи або викладача, є також пристосований для мобільного телефону варіант свого розкладу. Після авторизації стає доступним навчальний план, студенти та їх батьки можуть перевірити екзаменаційні і залікові оцінки. На кожного студента Академії створюється персональна карта, в якій зібрані загальні дані, успішність і відгуки викладачів. Ця карта, покликана полегшити пошук роботи випускникам УІПА і одержати зворотний зв'язок про якість підготовки з метою її удосконалення.

Електронний каталог бібліотеки (http://library.uipa.edu.ua) УІПА служить для пошуку видань в бібліотеці. Автоматизація значно спрощує це не завжди просте заняття. Після того, як видання знайдено, за ним можна відправлятися на один з абонементів. Більшість книг існує тільки в паперовому варіанті, але для багатьох видань, авторами яких є викладачі УІПА, є й електронні версії. Щоб їх одержати, необхідно пошукати в повнотекстових електронних ресурсах бібліотеки, доступ до яких відкритий тільки в локальній мережі Академії.

Навчання в УІПА проводиться з використанням дистанційних технологій (http://do.uipa.edu.ua). Для всіх предметів створені дистанційні курси, в яких студенти отримують лекційні матеріали, методичні вказівки до практичних і лабораторних занять, завдання на самостійну роботу тощо. Туди вони висилають результати своєї роботи і там проходять тести. Завдяки дистанційним технологіям немає необхідності бігати в бібліотеку за паперовими методичками, шукати викладача, щоб поставити йому питання або здати завдання. Доступ до дистанційних курсів авторизований, ім'я і пароль отримують всі студенти на початку навчання. Слід наголосити, що дистанційні технології не замінюють традиційний навчальний процес, а доповнюють його.

Щоб отримати доступ до електронних ресурсів, знаходячись в стінах УІПА, не обов'язково шукати комп'ютерний клас з вільним доступом. Якщо Ви щасливий володар ноутбука, то підключитися до локальної комп'ютерної мережі УІПА і Internet можна за технологією Wi-Fi. Точки доступу є у всіх корпусах і називаються pub.uipa. Підключення не потребує пароля і є безкоштовним.

 Наукова бібліотека УІПА заснована у 1958р. Загальний фонд її складає близько 800 тис. прим. наукової, науково-технічної, навчальної та художньої літератури. Бібліотека має також багатий фонд періодичних вітчизняних та іноземних видань. Літературу, яка відсутня у фондах бібліотеки, можна замовити через міжбібліотечний абонемент для використання у читальному залі.

Для орієнтування у багатопрофільних фондах бібліотеки створено систему каталогів і картотек: алфавітний каталог, систематичний каталог з алфавітно-предметним покажчиком, каталог періодичних видань, держстандартів, картотека методичних видань та інші. З 1999 р. співробітниками бібліотеки ведеться електронний каталог на всі види видань, обсяг якого складає більш 140 тис. записів.

 В бібліотеці діють 3 абонементів і 2 читальних зали. Всіма підрозділами бібліотека щорічно обслуговує близько 12 тис. читачів: студентів, науковців і співробітників Академії. Обслуговування користувачів повністю автоматизоване. Для студентів-першокурсників діє система групової видачі навчальної літератури строком на семестр.

Видача здійснюється за графіком, що складається залежно від розкладу занять для кожної групи окремо.

Під час групової видачі літератури зі студентами проводиться бесіда про правила користування бібліотекою, видається читацький квиток, який є єдиним для обслуговування у всіх підрозділах бібліотеки.

Електронний каталог і особистий електронний читацький формуляр можна переглянути через авторизацію на сайті бібліотеки http://library.uipa.edu.ua/. На сайті діють такі сервіси як: віртуальна довідка і віртуальна виставка літератури. В локальній мережі Академії представлені повнотекстові бази даних, що створюються бібліотекою на допомогу навчальному і науковому процесам Академії:

- «Навчально-методичні видання кафедр»;

- «Автореферати дисертацій», що захищені в спеціалізованих радах УІПА;

- «Монографії викладачів УІПА»;

- Електронний архів відкритих журналів «Проблеми інженерно-педагогічної освіти» та «Машинобудування».

В 2017р. отримано доступ до бібліографічної реферативної бази даних Scopus.

Щорічно зі студентами-першокурсниками проводяться заняття з основ інформаційної культури, на яких студенти знайомляться зі структурою бібліотеки, її інформаційно-пошуковою системою, правилами пошуку інформації, правилами оформлення курсових і дипломних робіт.

Бібліотека організує і проводить для студентів літературні години, читацькі конференції, тематичні огляди та виставки літератури.

Основні послуги бібліотеки:

 • Забезпечення доступу користувачів до документних та електронних ресурсів бібліотеки.
 • Послуги міжбібліотечного абонементу за відсутності необхідних видань у фонді бібліотеки.
 • Консультаційна допомога у пошуку необхідної інформації, виконання тематичних, бібліографічних та фактографічних довідок.
 • Інтернет-послуги в читальному залі, в т.ч. за WI-FI – технологією;
 • Допомога студентам-дипломникам, аспірантам, консультації з оформлення дипломної роботи, дисертації.
 • Проведення лекційних та практичних занять з основ інформаційної культури.
 • Сервіси «Віртуальна довідка», «Віртуальна виставка»;
 • Додаткова платна послуга: ксерокопіювання та роздрукування документів (читальний зал).
 • Основні бібліотечно-інформаційні послуги студентам та співробітникам Академії надаються безкоштовно.

Структурні підрозділи бібліотеки,  та  :

- Адміністрація – (директор бібліотеки, тел.: 733-78-97)

- Абонемент наукової літератури, міжбібліотечний абонемент (МБА) – 2-й корп., 1-й поверх (тел.: 733-78-34);

- Абонемент навчальної літератури (всі форми навчання) – 2-й корп., 2-й поверх (тел.: 733-78-33);

- Абонемент художньої літератури – 2-й корп.,2-й поверх(тел.:733-78-29);

- Центральна читальна зала – 2-й корп., 2-й поверх (тел.: 733-78-29);

- Відділ наукової інформаційно-бібліографічної діяльності – 2-й корп., 2-й поверх (тел.: 733-78-68);

- Відділ наукового формування, опрацювання, каталогізації та зберігання бібліотечно-інформаційних ресурсів – 2-й корп., 3-й поверх (тел.: 733-78-15);

- Сектор збереження фондів – 2-й корпус, 2-й поверх (тел.: 44-94).

Свої побажання та пропозиції щодо покращання роботи бібліотеки можна надсилати по е-пошті за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Студентський Сенат Академії є органом студентського самоврядування Академії, що діє в формі молодіжної громадської організації.

Задоволення та захист законних соціальних, творчих і інших спільних інтересів і прав студентства ЗВО, забезпечення виконання ними своїх обов'язків і сприяння гармонійному розвитку особистості молодої людини, формування у неї навичок майбутнього організатора, керівника.

Забезпечення та захисту прав й інтересів студентів, забезпечення виконання студентами своїх обов'язків, сприяння навчальній, науковій і творчій діяльності студентів, підтримка, сприяння в роботі та створення різноманітних студентських гуртків, товариств, об'єднань, клубів за інтересами, молодіжними й іншими громадськими організаціями, органами державної влади та місцевого самоврядування, підприємницькими та міжнародними структурами тощо, участь у вирішенні питань міжнародного обміну студентами, сприяння проведенню серед студентів соціологічних досліджень.

Найвищим керівним органом Сенату є Конференція, яка призначається раз на рік.

Виконавчим органом протягом року є Президія, до складу якої входять:

· Голова Сенату;

· Заступники Голови Сенату;

· Керівники Секторів.

Сектори – постійно діючі підрозділи: науковий, соціальний, культмасовий, спортивний, волонтерський. Сектори самостійно планують свою діяльність, яка ґрунтується на загальній Програмі діяльності Сенату.

 

Головний корпус, 2-ий поверх тел.: 733-78-49

Голова профкому – Зеленін Геннадій Іванович.

Заступник голови  – Трохимчук Сергій Миколайович.

Первинна профспілкова організація Української інженерно-педагогічної академії об’єднує на громадських засадах більше 2 тис. студентів, аспірантів та докторантів.

Основними напрямками діяльності профкому є здійснення соціального та правового захисту студентства, організація його оздоровлення, змістовного проведення дозвілля студентської молоді, допомога малозабезпеченим категоріям студентів.

Профспілкова організація Української інженерно-педагогічної академії є частиною профспілки працівників освіти і науки України, яка тільки в Харкові об’єднує більше 80 тис. студентів.

На кожному факультеті існують профспілкові бюро, які займаються захистом Ваших прав, оздоровленням, культурною, спортивною, організаційною роботою тощо. В кожній групі є профгрупорг, який не лише володіє необхідною Вам інформацією, а й представляє й відстоює Ваші права та інтереси на всіх рівнях.

Щорічно наприкінці грудня студенти, які мають неповнолітніх дітей, отримують для них у профкомі новорічні подарунки.

Навчаються в Академії також діти, позбавлені батьківського піклування, тож значна увага профспілки спрямована на них: кожен такий студент отримує єдиний квиток, який дає право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті, отримує матеріальну допомогу, новорічні подарункові набори.

Кожен студент, який навчається в Академії може отримати в профкомі пільгову картку для проїзду в метрополітені.

Всі іногородні студенти забезпечуються житлом у гуртожитках. Профспілка займається організацією дозвілля молоді, співпрацюючи з культурним центром, кафедрою фізичного виховання.

Стало доброю традицією проведення щорічних конкурсів «Міс та Містер Академія», змагання команд факультетів з КВК, чемпіонат з КВК, Дні здоров’я, змагання з черлідингу. За підтримки профспілки проводяться тематичні вечори, інтелектуальні змагання, дискотеки.

Первинною профспілковою організацією студентів разом з адміністрацією Академії розроблено та затверджено положення про щорічні конкурси: на кращу академічну групу Академії; кращий студентський гуртожиток, кращу студентську кімнату у гуртожитках.

Наша профспілка і справді є чудовою школою життя, багато чим допомагає соціально незахищеній молоді. Можна по праву вважати себе щасливим, коли потрапляєш до такого колективу.

 

Головний корпус,  тел.: 733-79-52

Призовники і військовозобов’язані повинні перебувати на військовому обліку за місцем проживання у районних (міських) військових комісаріатах, за місцем роботи (навчання) на підприємствах, в установах, організаціях.

Студенти чоловічої статі. які зараховані на навчання повинні прибути до фахівця з військового обліку до 1 жовтня з наступними документами:

 • Паспорт
 • Ідентифікаційний код
 • Приписне посвідчення або військовий квиток (тимчасове посвідення).

Студентам призовного віку, які навчаються у закладах вищої освіти на денній формі навчання надається відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти на весь період навчання, у т.ч. під час здобуття наступного вищого освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти. Студенти відраховані з навчального закладу з будь-яких причин право на відстрочку втрачають.

Громадяни призовного віку, які перервали навчання у зв'язку з отриманням академічної відпустки, реалізують право на академічну мобільність, а також які поновлені у закладі вищої освіти, право на надану відстрочку від призову на строкову військову службу не втрачають.

У разі переведення призовників, які навчаються у закладах вищої освіти з денною формою навчання, для навчання в інший заклад вищої освіти із зазначеною формою навчання, право на відстрочку від призову на строкову військову службу не втрачається.

Призовники, яким надано відстрочку від призову на строкову військову службу, зобов'язані щороку до 1 жовтня подавати у районні (міські) військові комісаріати документи (довідку про навчання в Академії на відповідному курсі), що підтверджують їх право на відстрочку.

Призовники, які втратили підстави для надання відстрочки від призову на строкову військову службу, підлягають призову під час здійснення чергового призову.

Призовники і військовозобов’язані, які отримали повістки районного (міського) військового комісаріату повинні прибувати точно у встановлений час, маючи при собі військовий квиток або приписне посвідчення.

Призовники і військовозобов’язані у випадках втрати військово-облікового документа повинні негайно повідомляти про це районним (міським) військовим комісаріатам за місцем військового обліку.

ФІНАНСОВІ ПИТАННЯ
Правила призначення стипендій

Стипендія, є грошовою виплатою, що призначається згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016р. №1050 студентам, аспірантам та докторантам, які навчаються за денною формою навчання за рахунок коштів державного бюджету.

Академічними стипендіями є:

 • стипендії, засновані Президентом України, Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів України;
 • ординарні (звичайні) академічні стипендії;
 • стипендії у підвищеному розмірі:

- студентам, які досягли особливих успіхів у навчанні;

- студентам, які навчаються за спеціальностями, для яких Кабінетом Міністрів України встановлено підвищений розмір академічних стипендій.

Соціальна стипендія в обов’язковому порядку призначається студентам, які не перебувають в академічній відпустці, за результатами навчального семестру не мають академічної заборгованості, незадовільних результатів навчання та належать до однієї з таких категорій:

- діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; особи з їх числа;

- внутрішньо переміщені особи;

- діти шахтарів;

- діти учасників бойових дій в АТО.

Розмір стипендій визначається Кабінетом Міністрів України.

Академічні та соціальні стипендії студентам УІПА призначаються згідно з Правилами призначення академічних стипендій в Українській інженерно-педагогічній академії та Положенням про порядок формування рейтингу успішності студентів Української інженерно-педагогічної академії для призначення стипендії.

Академічна стипендія призначається студентам, які займають вищі позиції в рейтингу успішності, складеному за результатами останнього семестрового контролю за кожним факультетом, курсом і за кожною спеціальністю на підставі підсумкових оцінок з кожної дисципліни (90% балів рейтингу) та з урахуванням участі у науковій, громадській, творчій та спортивній діяльності (10% балів рейтингу).

До рейтингу не включаються студенти, які до дати завершення семестру не склали семестровий контроль з будь-якої дисципліни або отримали незадовільну оцінку (нижче 60 балів за 100-бальною шкалою). Рейтинги обов’язково оприлюднюються.

Академічна стипендія за особливі успіхи у навчанні призначається студентам, які за підсумками семестрового контролю отримали усереднений бал з усіх дисциплін не менш ніж 90 балів за стобальною оціночною шкалою.

Студентам першого року навчання до першого семестрового контролю призначається ординарна (звичайна) академічна стипендія згідно з рейтингом, який формується на підставі конкурсного бала, отриманого під час вступу до Академії.

Загальний ліміт стипендіатів (однаковий для всіх курсів, спеціальностей, факультетів) може становити від 40 до 45% студентів-бюджетників денної форми навчання в залежності від затверджених для Академії обсягу коштів для виплати академічних стипендій.

Рішення про призначення стипендій приймається Стипендіальною комісією академії, 50% складу якої становлять студенти.

У разі коли за результатами навчання студент має право на призначення соціальної та академічної стипендій, за їх вільним вибором, призначається тільки один вид стипендії, крім дітей-сиріт та осіб з їх числа, які мають право на отримання соціальної стипендії незалежно від отримання академічної стипендії.

Прийом документів, необхідних для призначення соціальної стипендії, здійснюють деканати.

Виплата стипендій здійснюється безготівково один раз на місяць на пластикову картку ПАТ «Креді Агріколь банк».

Інформація про пластикові картки

Студент, який навчається на бюджеті, має отримати пластикову картку в Харківській міжрегіональній дирекції ПАТ «Креді Агріколь банк» (м. Харків, площа Павлівська, 2) для перерахування стипендії. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код. На місці заповнюється анкета. Звертатися слід до працівника банку, який працює з Академією.

Пластикова картка дійсна протягом двох років з моменту випуску (термін дії вказаний на лицьовій стороні картки). Після закінчення терміну дії картки необхідно звернутись до офісу банку, надати стару картку, паспорт та отримати нову.

У випадку втрати картки терміново подзвонити протягом двох годин по телефону ПАТ «Креді Агріколь банк», щоб заблокувати її.

Про блокування картки необхідно повідомити в бухгалтерію академії (головний корпус, кімната 115).

Для відновлення картки необхідно у найближчі дні після її блокування звернутись в офіс банку та написати заяву на перевипуск картки. Протягом 7 робочих днів вона буде перевипущена.

Для переводів грошей на пластикову картку (з особистою метою) необхідно отримати в офісі ПАТ «Креді Агріколь банк» реквізити банку та номер розрахункового рахунку картки. При переводі грошей між філіалами ПАТ «Креді Агріколь банк» комісія не стягується. При пересиланні грошей на розрахунковий рахунок картки з іншого банку стягується комісія (з відправника). В дирекції банку можна отримати адреси всіх відділень банку по Україні.

Після закінчення Академії картку необхідно здати в офіс ПАТ «Креді Агріколь банк».

На території Академії розташований банкомат ПАТ «Креді Агріколь банк» у корпусі №3 (адреси інших банкоматів можна дізнатися в офісі ПАТ «Креді Агріколь банк»).

Витяг з тарифів по пластиковій картці для студентів Академії:

 • випуск (перевипуск по закінченню терміну дії) пластикової картки – безкоштовно;
 • розмір відсотків, що нараховуються на залишок грошових коштів на рахунку картки – 7% річних (виплачуються щомісяця) в разі переведення на ощадний рахунок;
 • комісія за оплату товарів та послуг – не стягується;
 • комісія за виготовлення картки у випадку її втрати (пошкодження) – 10 грн.;
 • комісія за зняття готівки у банкоматах ПАТ «Креді Агріколь банк» – не стягується;
 • комісія за зняття готівки у банкоматах інших банків – 1,5% + 10 грн. від суми, що знімається;
 • отримання виписки (перегляд залишку грошей) в банкоматі банку – 50 коп., в інших банках – 5 грн.

Розрахунковий відділ бухгалтерської служби 

Головний корпус, 1-ий поверх, кімната 115, тел.: 733-78-52

У розрахунковому відділі бухгалтерії нараховують стипендію, видають довідки та вирішують інші фінансові питання. Якщо виникають проблеми, то ви можете звернутися до цього відділу з понеділка по п’ятницю, з 14:00 до 16:00.

В УІПА впроваджено кредитно-трансферну систему навчання, при якій зміст кожної навчальної дисципліни розподіляється на 2-3 модулі у семестрі.

Модуль дисципліни є окремим розділом чи підрозділом дисципліни і включає різні види аудиторної та самостійної роботи студентів. Кожен модуль має бути оцінений, а студент проінформований щодо результатів оцінювання кожного модуля.

Кожна кафедра розробляє семестровий план-графік самостійної роботи та бальну шкалу оцінки навчальних досягнень студентів з усіх дисциплін, що викладаються. В цьому плані-графіку наводяться види робіт студентів з певної дисципліни, терміни їх виконання та кількість балів, якою оцінюються ці види робіт.

Розроблені кафедрами плани-графіки з дисциплін доводяться до відома студентів та вклеюються до журналів академічних груп.

В УІПА поряд з національною п’ятибальною шкалою оцінювання навчальних досягнень студентів («відмінно», «добре», «задовільно», «незадовільно») введена шкала оцінювання ЕСТS, яка представляє додаткову інформацію щодо роботи студентів, а не замінює загальні оцінки.

Згідно даної шкали максимальна кількість балів, які студент може отримати за вивчення дисципліни, дорівнює 100 балів.

Для дисциплін, за якими передбачено проведення іспиту або диференційованого заліку, максимальна кількість балів, які студент може набрати за всі модулі впродовж семестру, становить 73 бали. З даних дисциплін проведення підсумкового контролю (іспит, диференційований залік) є обов’язковим і максимальна кількість балів, які студент може отримати на ньому, становить 27 балів.

До підсумкового контролю допускаються студенти, які виконали всі роботи, передбачені навчальним планом (лабораторні, розрахунково-графічні роботи тощо), і набрали з дисципліни у сумі за всіма модулями 35 і більше балів. Неявка студента на будь-який вид проміжного чи підсумкового контролю оцінюється нульовим балом.

Бали, отримані на іспиті чи диференційованому заліку, додаються до балів, одержаних накопичувальним шляхом на поточних контролях, і підсумкова оцінка виставляється виходячи з наступної шкали:

Сума балів

Оцінка ECTS

Оцінка за національною шкалою

екзамен

залік

90-100

A

відмінно

зараховано

82-89

B

добре

74-81

C

64-73

D

задовільно

60-63

E

35-59

FX

незадовільно

незараховано

1-34

F

Якщо студент за результатами поточного контролю набрав 60-73 бали і не з’явився на підсумковий контроль, то в екзаменаційній відомості підсумкова оцінка виставляється як «Е» – «задовільно».

Для дисциплін, за якими передбачено проведення заліку, максимальна кількість балів, які студент може набрати за всі модулі впродовж семестру, становить 100 балів. За даними дисциплінами дозволяється виставити залікову атестацію за підсумками поточного контролю виходячи зі 100-бальної шкали. Студент одержує за національною шкалою «залік», якщо семестровий підсумковий результат не нижче 60 балів.

УВАГА!!!

 Студент, який набрав у семестрі за результатами контролю менше 35 балів з дисципліни або не набрав необхідної кількості балів для отримання заліку не допускається до складання заліку або іспиту і може бути відрахований з Академії за невиконання навчального плану.

Технологія концентрованого навчання

Організація навчального процесу в УІПА базується на технології концентрованого навчання.

Ця технологія дозволяє:

- оптимізувати роботу студентів протягом семестру, зосередивши їхню увагу на вивченні кількох конкретних дисциплін замість одночасного вивчення всіх дисциплін семестру;

- підвищити якість засвоєння навчального матеріалу дисциплін за рахунок її систематизації, об’єднання занять у блоки та запровадження стислого графіку занять із кожної дисципліни;

- реалізувати неперервність процесу пізнання та його цілісність.

Принципи організації навчального процесу за технологією концентрованого навчання, запроваджені в УІПА:

1. Близько 90% навчальних дисциплін вивчаються не більше одного семестру.

2. Всі навчальні дисципліни поділені на дві групи:

 • перша група – дисципліни, які формують навички мовленнєвих, фізичних та професійних дій (іноземна мова, фізичне виховання, виробниче навчання тощо) та потребують постійного, регулярного довгострокового вивчення;
 • друга група – дисципліни, які формують певні компетентності, відображають певну систему знань та умінь (фахові дисципліни, історія України тощо).

3. Одночасно вивчаються не більше 2-3 навчальних дисциплін другої групи протягом 1,5-2 місяців з 2-3 навчальними дисциплінами першої групи, які вивчаються протягом всього семестру.

4. З урахуванням визначеної послідовності вивчення дисциплін за технологією концентрованого навчання складаються графіки організації навчального процесу для студентів всіх спеціальностей і всіх курсів денної форми навчання.

5. Вивчення кожної дисципліни завершується складанням іспиту або заліку з наданням студентам можливості остаточного складання заліку (іспиту) з дисциплін другої групи протягом семестру після завершення їх вивчення.

6. Одночасно вивчаються дисципліни образно-емоційного та поняттєво-логічного циклів з метою забезпечити рівномірне навантаження на ліву та праву півкулі головного мозку студентів.

7. В розкладі занять раціонально чергуються різні види навчальних занять з однієї дисципліни (лекційні, практичні, лабораторні заняття тощо) з метою реалізації діяльнісного підходу.

8. Обов’язково наявний методичний супровід навчальної дисципліни у дистанційному режимі в оболонці Moodle з метою ліквідації відставання студентів, які пропустили очні заняття.

Дисципліни за вибором

Навчальні дисципліни за вибором студента або вибіркові навчальні дисципліни – це дисципліни, які вводяться закладом вищої освіти для поглибленої підготовки за спеціальностями, врахування особистих інтересів студентів, регіональних потреб, ефективнішого використання можливостей закладу освіти.

Вибір навчальних дисциплін здійснюється студентами у межах дисциплін, передбачених відповідною освітньою програмою та робочим навчальним планом, та в обсязі, що становить 25% загальної кількості кредитів ЄКТС, передбачених для даного рівня вищої освіти. Для здобувачів ступеня бакалавра варіативна компонента освітньої програми становить 1800 год./60 кредитів (орієнтовно 16 дисциплін за весь термін навчання).

Академія забезпечує обрання студентами дисциплін за вибором згідно з Положення про порядок та умови обрання студентами дисциплін за вибором в Українській інженерно-педагогічній академії.

Для вивчення вибіркових дисциплін декани факультетів ознайомлюють студентів із затвердженим Вченою радою переліком вибіркових дисциплін та організовують процедуру їхнього вибору.

Відрахування з Академії

Підставами для відрахування студента є:

 • завершення навчання за відповідною освітньою (науковою) програмою;
 • власне бажання;
 • переведення до іншого навчального закладу;
 • невиконання навчального плану;
 • порушення умов договору (контракту), укладеного між закладом вищої освіти та особою, яка навчається або фізичною (юридичною) особою, яка оплачує таке навчання;
 • інші випадки, передбачені законом.

Поновлення до складу студентів

 • Поновленими до складу студентів можуть бути особи, які були відраховані до завершення навчання за освітньою (науковою) програмою вищої освіти відповідного рівня.
 • Поновлення здійснюється незалежно від причини відрахування, тривалості, перерви в навчанні, форми навчання, спеціальності та галузі знань, типу програми, джерел фінансування, форми власності закладу вищої освіти з урахуванням здатності претендента успішно виконувати навчальний план. Поновлення на навчання студентів здійснюється, як правило, під час канікул.

Поновлення до складу студентів на 1-ий курс освітніх програм на основі повної загальної середньої освіти забороняється. Керівник закладу вищої освіти має право поновити на 2-ий курс осіб, які були виключені з 1-го курсу на основі повної загальної середньої освіти, за умови ліквідації ними академічної заборгованості до початку навчальних занять.

 •  Поновлення здійснюється на освітні (наукові) програми того самого ступеня (рівня), з якого було відраховано студента, на такий самий або молодший курс.

Переривання навчання та надання академічних відпусток

Студентам, які перервали навчання в закладах вищої освіти, надаються такі види академічних відпусток:

 • за станом здоров’я;
 • у зв’язку з участю у програмах академічної мобільності;
 • у зв’язку з військовою службою;
 • за сімейними та іншими особистими обставинами;
 • по вагітності та пологах, по догляду за дитиною до досягнення нею віку 3-ох років, а у разі, коли дитина хворіє та потребує домашнього догляду, – до досягнення дитиною 6-річного віку.

Максимальна тривалість академічної відпустки становить до 1 року.

Повторне навчання

Повторне навчання – це повторне проходження працездатним студентом (який не має права на отримання академічної відпустки за медичними показаннями) курсу навчання за певний семестр, навчальний план якого студент не виконав у повному обсязі, у тому числі з поважних причин: захворювання пов’язані з епідеміями, часті захворювання понад один місяць за семестр, службові відрядження, складні сімейні обставини, зокрема, необхідність догляду за членами сім’ї тощо.

Студенти першого курсу закладів вищої освіти правом на повторне навчання не користуються.

 

ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

Навчальний розпорядок. Навчальний рік в Академії розподіляється на два семестри: осінній та весняний. Графік навчального процесу наведено нижче:    Н
    А
    В
    Ч
    А
    Л
    Ь
    Н
    И
    Й

    Р
    І 
    К

Осінній семестр

1 вересня – 29 грудня

Навчальний семестр

31 грудня – 13 січня

Різдвяні канікули

Весняний семестр

14 cічня – 24 лютого

Практика

26 лютого– 30 червня

Навчальний семестр

01 липня – 31 серпня

Канікули

26 серпня – 31 серпня

Перездача заборгованостей

Навчальний семестр
Впродовж навчального семестру заняття в Академії проводяться за навчальним розкладом у відповідності до навчального плану та програм.

Розклад дзвінків є наступним:

1 пара

0830 – 0950

Перерва 10 хвилин

2 пара

1000 – 1120

Перерва 20 хвилин

3 пара

1140 – 1300

Перерва 10 хвилин

4 пара

1310 – 1430

Перерва 20 хвилин

5 пара

1450 – 1610

Перерва 5 хвилин
6 пара 1615 – 1735

Основними видами навчальних занять в Академії впродовж навчального семестру є:
· лекція;
· лабораторне, практичне, семінарське, індивідуальне заняття;
· консультація.
Інші види навчальних занять визначаються в порядку, встановленому освітнім стандартом Академії.

 Лекція – основний вид навчального заняття для очної підготовки фахівців. Це логічно завершений, науково обґрунтований і систематизований виклад певного наукового або науково-методичного питання, ілюстрований засобами наочності та демонстрацією дослідів.

Лекція формує основи знань в певній науковій галузі, визначає напрямок, зміст і характер усіх інших видів навчальних занять та самостійної роботи студентів з навчальної дисципліни.

Лекційні потоки формуються із студентів певного курсу одного напрямку підготовки, спеціальності або різних спеціальностей одного освітньо-кваліфікаційного рівня. Лекції проводяться професорами, доцентами, старшими викладачами Академії, а також провідними науковцями або спеціалістами, запрошеними для читання лекцій.

 Лабораторні заняття – вид занять, на яких студенти під керівництвом викладача проводять натурні або імітаційні експерименти чи досліди в спеціально обладнаних навчальних лабораторіях з використанням устаткування, пристосованого для умов навчального процесу.


Мета лабораторного заняття – практичне підтвердження окремих теоретичних положень даної навчальної дисципліни, набуття практичних умінь роботи з лабораторним устаткуванням, обладнанням, обчислювальною технікою, вимірювальною апаратурою, методикою експериментальних досліджень в конкретній предметній галузі.

 Етапи проведення лабораторного заняття: інструктаж з правил безпеки і контроль за їх дотриманням, попередній контроль рівня підготовки студентів до виконання конкретної лабораторної роботи, виконання конкретних завдань у відповідності з тематикою, оформлення індивідуального звіту, оцінювання роботи студента викладачем.

Лабораторне заняття проводиться у складі академічної групи з розділенням на підгрупи.

Практичне заняття – це детальний розгляд окремих теоретичних положень навчальної дисципліни шляхом індивідуального виконання студентами відповідно до сформульованих завдань. Мета практичного заняття – розширення, поглиблення й деталізація наукових знань, отриманих студентами на лекціях та в процесі самостійної роботи і спрямованих на підвищення рівня засвоєння навчального матеріалу, прищеплення умінь та навичок, розвиток наукового мислення та мовлення студентів.

Практичне заняття проводиться з академічною групою з окремих навчальних дисциплін.

 Семінари – обговорення студентами питань з попередньо визначених навчальною програмою тем у формі бесіди, рецензування та обговорення рефератів і доповідей, дискусій. Семінари з фахових навчальних дисциплін поєднують теоретичну підготовку студентів з їх участю в науково-дослідній роботі. Семінари сприяють розвитку творчої самостійності студентів, поглиблюють їх інтерес до науки і наукових досліджень, виховують педагогічний такт, розвивають культуру мови, вміння та навички публічного виступу, участі в дискусії.

Семінарське заняття проводиться у складі академічної групи.

Консультація – проводиться для отримання студентом відповіді на окремі теоретичні чи практичні питання, для пояснення певних теоретичних положень чи аспектів їх практичного застосування.

Консультації здійснюються протягом семестру та перед контрольним заходом (екзаменаційні).

 ПРАВИЛА ВНУТРІШНЬОГО РОЗПОРЯДКУ
Правила поведінки на території Академії

 Ставши студентом Академії, на її території та у приміщеннях слід дотримуватися певних правил, які, доречи, не суперечать загальним нормам і правилам поведінки. Їх дотримання – гарантія успіху та взаєморозуміння!

В АКАДЕМІЇ ТАК ЗАВЕДЕНО

 • Приходьте до Академії акуратно одягнутими – щоб по Вашому зовнішньому вигляду було зрозуміло, що Ви – саме студенти, які прийшли на заняття.
 • Проявляйте повагу та ввічливість до оточуючих.
 •  При вході у приміщення чоловіки повинні зняти головні убори.
 • Не майте звички сидіти на підлозі у коридорах, на підвіконнях та на сходах. Якщо необхідно присісти та попрацювати зайдіть до читального залу, там набагато зручніше.
 • Звертайтеся до викладачів та співробітників Академії на ім’я та по батькові.
 • Приходьте на заняття вчасно.
 • Під час занять та перерв, в аудиторіях та коридорах не розмовляйте гучно.
 • Застосовуйте лише нормативну лексику.
 • Дотримуйтеся у приміщеннях та на території Академії чистоти, не псуйте обладнання, столи, стіни надписами, малюнками. У стінах Академії Ви маєте змогу знайти більш корисний та продуктивний спосіб самовираження – навчання, наукова робота, гуртки художньої самодіяльності, спортивні секції.

В АКАДЕМІЇ ЗАБОРОНЕНО

! Вхід на територію Академії без студентського квитка.

! Користування мобільними телефонами під час заняття.

! Винос та переміщення майна з аудиторій без дозволу адміністрації Академії.

! Паління у приміщеннях і на території Академії, за виключенням спеціально відведеного для цього місця. Дотримання цього правила суворо контролюється, до порушників застосовуються дисциплінарні стягнення, аж до відрахування з Академії.

! З’являтися в Академії у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння.

Витяг з Правил внутрішнього трудового розпорядку

Студенти, які навчаються в Академії, мають право на:

 • безпечні і нешкідливі умови навчання, праці та побуту;
 • трудову діяльність у позанавчальний час;
 • користування навчальною, науковою, виробничою, культурною, спортивною, побутовою, оздоровчою базою закладу вищої освіти;
 • участь у науково-дослідних, дослідно-конструкторських роботах, конференціях, симпозіумах, виставках, конкурсах, представлення своїх робіт для публікацій;
 • участь у обговоренні та вирішенні питань удосконалення навчального-виховного процесу, науково-дослідної роботи, призначення стипендій, організації дозвілля, побуту, оздоровлення;
 • надання пропозицій щодо умов і розмірів плати за навчання;
 • участь у студентському самоврядуванні;
 • обрання навчальних дисциплін за спеціальністю в межах, передбачених освітньо-професійною програмою підготовки та робочим навчальним планом;
 • участь у формуванні індивідуального навчального плану;
 • захист від будь-яких форм експлуатації, фізичного та психічного насильства;
 • безкоштовне користування у закладах вищої освіти бібліотеками, інформаційними фондами, послугами навчальних, наукових, медичних та інших підрозділів закладу вищої освіти;
 • канікулярну відпустку тривалістю не менше ніж вісім календарних тижнів;
 • студенти Академії, які навчаються за денною (очною) формою навчання, мають право на пільговий проїзд у транспорті, а також на забезпечення гуртожитком, у порядках, встановлених Кабінетом Міністрів України.

Студенти Академії мають право на отримання стипендій, призначених юридичними та фізичними особами, які направили їх на навчання, а також інших стипендій відповідно до законодавства.

Студенти, які навчаються в Академії, зобов’язані:

 • додержуватись Законів, Статуту та Правил внутрішнього розпорядку Академії;
 • виконувати графік навчального процесу та вимоги навчального плану.

Згідно з Положенням про організацію навчального процесу в Академії, затвердженого Вченою радою Академії 24.06.2015р. (протокол №11), відвідування всіх видів навчальних занять (крім консультацій) є обов’язковим для студентів Академії всіх курсів денної форми навчання. Пропуски занять студентами без поважних причин є порушенням навчальної дисципліни та Правил внутрішнього розпорядку.

У зв’язку із посилення пропускного режиму в Академії та згідно наказу №40 від 15.02.2010р. усі студенти Академії, що проходять на її територію, повинні пред’являти черговому студентські квитки.

Права та обов'язки студентів, які мешкають у гуртожитках

1. Студент, який поселяється до гуртожитку, зобов’язаний особисто заключити угоду про надання житлового місця в гуртожитку Академії, пред’явити паспорт і здати коменданту ордер (направлення) на право зайняти місце в гуртожитку з попередньою оплатою за проживання.

2. Студенту, який поселяється до гуртожитку, указується його житлове місце, надається необхідний інвентар, комплект білизни, перепустка на право входу до гуртожитку.

Студент повинен бути ознайомлений під підпис з Правилами внутрішнього розпорядку гуртожитку та Правилами техніки безпеки.

3. Документи на реєстрацію студентів, які поселяються до гуртожитку, подаються адміністрацією гуртожитку у встановленому порядку.

4. У разі непередбачених обставин та з поважних причин студенти, які проживають у гуртожитку, можуть бути переселені до іншої кімнати або гуртожитку за рішенням адміністрації гуртожитку без погіршення умов проживання.

5. Вхід до гуртожитку дозволяється на підставі перепусток для студентів цього гуртожитку до 23:00 години вільно, а з 23:00 до 06:00 із спеціальним дозволом і записом у журналі.

6. Відвідувачі мають право перебувати в гуртожитку з 08:00 до 22:30. При вході до гуртожитку відвідувач пред’являє черговому документ, який засвідчує особу, і реєструється в книзі відвідувачів. Студент, який проживає в гуртожитку, зобов’язаний особисто зустріти відвідувача, залишити перепустку черговому гуртожитку і провести відвідувача при його виході з гуртожитку. Відповідальність за своєчасне залишення відвідувачами гуртожитку, дотримання ними правил внутрішнього розпорядку і техніки безпеки, відшкодування матеріальних збитків, які нанесли гості, несуть мешканці, які запросили відвідувачів.

7. У кожній кімнаті, на кожному поверсі з числа студентів, які проживають у ній, обирається староста, який затверджується студентською радою гуртожитку. Староста кімнати (секції, поверху) в своїй діяльності керується рішенням студентської ради гуртожитку та адміністрації Академії, забезпечує активну участь мешканців в проведенні ремонту (прибирання) житлових кімнат і робіт по благоустрою території.

Кожен студент (крім членів студентської ради та студентів-випускників) зобов’язаний відпрацювати 10 днів протягом навчального року по благоустрою гуртожитку та прилеглої території.

8. Усі студенти, які проживають у гуртожитку, залучаються до господарських робіт із самообслуговування (підтримання порядку і чистоти в місцях проживання та загального користування, тощо).

9. Студент, який проживає в гуртожитку, має право:

- мати постійне місце в жилій кімнаті у гуртожитку;

- користуватися приміщеннями навчального, культурно-побутового та спортивного призначення, камерами схову, обладнанням, інвентарем і майном гуртожитку згідно з встановленим порядком.

- обирати органи студентського самоврядування гуртожитку і бути обраним до їх складу;

- через органи студентського самоврядування гуртожитку брати участь у вирішенні питань, пов’язаних з поліпшенням житлово-побутових умов, організації культурно-виховної роботи і дозвілля, роботи працівників гуртожитку тощо;

- звертатись із скаргами на роботу працівників гуртожитку і житлово-побутові умови, які не відповідають вимогам Положення про студентський гуртожиток.

10. Студент, який проживає у гуртожитку, зобов’язаний:

- знати і виконувати Правила внутрішнього розпорядку;

- виконувати рішення та розпорядження адміністрації та студентської ради гуртожитку;

- своєчасно сплачувати за проживання і додаткові платні послуги, якими він користується;

- підтримувати чистоту і порядок у своїх кімнатах та місцях загального користування, брати участь у всіх видах робіт, пов’язаних із самоврядуванням;

- щомісяця проводити генеральне прибирання закріплених приміщень гуртожитку;

- дбайливо ставитись до майна гуртожитку, економно витрачати тепло, електроенергію, газ і воду;

- забезпечити наявність дублікатів ключів від кімнати у коменданта гуртожитку, а в разі заміни замка у дверях – здати йому відповідний дублікат ключів;

- своєчасно подавати заявки на ремонт електричного, сантехнічного обладнання і меблів;

- про всі надзвичайні події в гуртожитку терміново повідомляти коменданту гуртожитку та органи студентського самоврядування гуртожитку;

- на вимогу коменданту (за його відсутності – вихователя) та студентської ради гуртожитку приймати участь у термінових і поточних господарських роботах.

- відшкодовувати заподіяні матеріальні збитки відповідно до законодавства;

- дотримуватися правил техніки безпеки та пожежної безпеки;

- реєструвати додаткові електроприлади у коменданта гуртожитку;

- попереджувати коменданта гуртожитку при залишенні гуртожитку на тривалий час (більше 5 діб) повідомивши адресу;

- після закінчення навчання або при достроковому позбавленні права на проживання в гуртожитку здати майно гуртожитку, що перебувало в його користуванні, і кімнату в належному стані, виселитися з гуртожитку в п’ятиденний термін та виписатися з гуртожитку в двотижневий термін.

11. Студенту, який проживає у гуртожитку, забороняється:

- переселятися з однієї кімнати в іншу без погодження із комендантом гуртожитку;

- переробляти чи переносити інвентар і меблі з одного приміщення до іншого або виносити їх з гуртожитку без дозволу коменданта гуртожитку;

- проводити електромонтажні роботи в кімнатах та в гуртожитку, переробляти і ремонтувати електроустаткування;

- захаращувати предметами домашнього ужитку й ін. балкони, коридори, сходові клітки, пожежні та запасні виходи;

- кидати в сміттєпровід середньо- та великогабаритні предмети, недопалки, сірники, виливати рідкі речовини;

- користуватися електрообігрівачами та електроплитами в житлових кімнатах;

- проводити масові заходи в гуртожитку без письмового дозволу коменданту гуртожитку;

- залишати сторонніх осіб після 22:30;

- палити, вживати та зберігати спиртні напої, наркотичні або токсичні речовини, перебувати в гуртожитку в стані алкогольного, токсичного або наркотичного сп’яніння;

- порушувати тишу з 22:00 до 07:00;

- створювати шум, а також вмикати телевізійну, комп’ютерну та аудіоапаратуру на гучність, що перевищує звукоізоляційність кімнати;

- тримати в гуртожитку тварин.

12. За порушення Правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку на студентів, які проживають у гуртожитку, накладаються такі стягнення:

- зауваження;

- сувора догана;

- відмова в поселенні до гуртожитку на наступний навчальний рік;

- розірвання угоди на проживання, виселення.

Про всі накладені стягнення повідомляється листом за підписом декана (проректора, ректора) батькам (опікуну) студента-порушника.

13. Заохочення або стягнення студентам, які проживають у гуртожитку, у встановленому порядку виносяться керівництвом закладу вищої освіти.

14. Оплата за житло та надані послуги здійснюється за рік але не менше ніж за місяць уперед.

 Розроблено мобільний додаток «Розклад занять» для УІПА на базі iOS. Додаток дозволяє переглядати розклад занять студентів та викладачів УІПА.

 

 

 Додаткові бали можуть отримати учасники  Всеукраїнської олімпіади Української  інженерно-педагогічної академії для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Олімпіада проводиться з української мови та літератури і математики.

 

 

 Українська інженерно-педагогічній академія 21 квітня востаннє у цьому навчальному році гостинно відкрила свої двері потенційним абітурієнтам.

Усі гості ознайомились з виставками-презентаціями кафедр, прослухали презентацію про академію та факультети, дізнались про правила та особливості вступу до академії у 2018р., а також мали можливість задати свої питання деканам факультетів та представникам приймальної комісії.

 Українська інженерно-педагогічній академія 29 березня гостинно відкрила свої двері потенційним абітурієнтам.

Усі гості ознайомились з виставками-презентаціями кафедр, прослухали презентацію про академію та факультети, дізнались про правила вступу до академії у 2018р., а також мали можливість задати свої питання деканам факультетів та заступнику відповідального секретаря приймальної комісії.

 

 Українська інженерно-педагогічна академія 8 лютого традиційно взяла участь у 5му щорічному Ярмарку вишів.

 

 

 

 

 

 

 Нагадуємо, що 6 лютого розпочнеться реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року. Майбутні абітурієнти мають можливість подати реєстраційні документи до 19 березня.

Реєстрацію для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні можливо здійснити у пункті реєстрації, який знаходиться в Українській інженерно-педагогічній академії за адресою м. Харків, вул. Університетська, 27, 3 корпус, 10 аудиторія.

Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 09.00 до 17.00.

З питань отримання консультації щодо реєстрації для проходження ЗНО та вступу до ВНЗ звертайтесь за телефонами: (057) 733-78-43, (057) 731-25-63.

 Нагадуємо, що триває реєстрація на пробну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2018.

Усі бажаючі мають можливість зареєструватись до 31 січня включно на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Абітурієнти з Харкова та області, а також з Полтавської та Сумської областей реєструються на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти

Студенти денної форми навчання, які навчаються на військовій кафедрі в ХУПСе мають прибути за адресою: м Харків, вул. Клочківська 228, для проходження курсу військової підготовки з 09.01.15г . - 23.01.15г . При собі обов'язково мати довідку, що підтверджує , що Ви є студентом денної форми навчання.

Довідки в ХУПС за тел. 098-774-66-26 - Канецул Сергій Якович.

В УІПА за тел. (057) 733-78-85 - Шевченко Ганна Володимирівна .

 Українська інженерно-педагогічній академія 18 листопада гостинно відкрила свої двері абітурієнтам.

Усі гості ознайомились з виставками-презентаціями кафедр, прослухали презентацію про академію та факультети, дізнались про правила вступу до академії у 2018р.

 

 Святкування Дня студента відбулося 17 листопада в актовому залі академії.

Студентів привітала ректор академії професор  Коваленко Олена Едуардівна, перший проректор Тарасюк Анатолій Петрович, голова профспілки Зеленін Геннадій Іванович, декани факультетів. Грамотами ректорату та факультетів були нагороджені кращі студенти академії, відмінники навчання, активні учасники студентського самоврядування та художньої самодіяльності, кращі спортсмени нашої академії.

Завершилося відзначення святковим концертом від колективів культурного центру УІПА.

 Виїзний День відкритих дверей Української інженерно-педагогічної академії відбувся 15 листопада в приміщенні Русько-Тишківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня Харківської районної ради Харківської області.

 

 

 Черговий виїзний День відкритих дверей Української інженерно-педагогічної академії відбувся 1 листопада в приміщенні Покотилівського ліцею «Промінь».

 

 

 

 Реєстрація для участі в пробному ЗНО-2018 розпочнеться у січні місяці і буде тривати з 9 по 31 січня 2018р. Зареєструватися учасники, як завжди, зможуть на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Безпосередньо пробне тестування відбудеться:

- з української мови і літератури – 24 березня;

- з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 31 березня.

 Виїзний День відкритих дверей Української інженерно-педагогічної академії відбувся 20 жовтня в приміщенні Безлюдівського юридичного ліцею ім. І.Я. Підкопая.

 

 

 День відкритих дверей під назвою «Калейдоскоп професій» відбувся 19 жовтня в Українській інженерно-педагогічній академії. Захід було організовано спільно з Харківським обласним центром зайнятості.

Гостями УІПА стали 110 учнів шкіл та професійно-технічних навчальних закладів, студентів технікумів і коледжів м. Харкова та області.

 

 Українська інженерно-педагогічна академія спільно з Харківським обласним центром зайнятості проводить захід для абітурієнтів «Калейдоскоп професій».

Кожен абітурієнт зможе скласти професійне резюме та ознайомитися з ринком праці міста Харкова, пройти тестування на визначення найбільш придатної професії, а також ознайомитися з факультетами та спеціальностями нашої академії. 

Чекаємо на вас 19 жовтня з 14.00 у 3 корпусі (вул. Університетська, 27).

  Українська інженерно-педагогічна академія спільно з Харківським обласним центром зайнятості проводить захід для абітурієнтів «Калейдоскоп професій».

Кожен абітурієнт зможе скласти професійне резюме та ознайомитися з ринком праці міста Харкова, пройти тестування на визначення найбільш придатної професії, а також ознайомитися з факультетами та спеціальностями нашої академії.

 

Чекаємо на вас 21 вересня з 14.00 у 3му корпусі.

Освітньо-професійна програма підготовки бакалавра

За спеціальністю:

015.10 ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА (Компютерні технології)

Галузь знань

01 Освіта

Напрям підготовки

015 Професійна освіта

Спеціалізація

015.10 Комп’ютерні технології

Кваліфікація

Фахівець в галузі комп’ютерних технологій, викладач практичного навчання в галузі комп’ютерних технологій

Форма та термін навчання

- очна (нормативний термін навчання) –  4 роки

- заочна (нормативний термін навчання) – 5 років

Навчальний підрозділ

Українська інженерно-педагогічна академія

Випускаюча кафедра

Кафедра інформаційних комп`ютерних і поліграфічних технологій

Можлива професійна діяльність випускника:

 • технічний фахівець в галузі обчислювальної техніки
 • технічний фахівець в галузі управління
 • керівник підрозділів комп’ютерних послуг
 • викладач професійно-технічного навчального закладу в освітніх установах різного рівня;
 • інструктор виробничого навчання;
 • майстер виробничого навчання;
 • викладач-стажист;
 • керівник виробничої практики;
 • завідувач навчальною лабораторією;
 • викладач праці;
 • викладач інформатики;

Навчальний план

 • Графік організації навчального процесу;
 • Навчальний план.

Освітньо-професійна програма


Робочі програми

1 курс

Актуальні проблеми історічних процесів української державності

Вища математика

Вступ до фаху та виробниче навчання

Інженерна та комп'ютерна графіка

Іноземна мова

Інформатика та комп'ютерні технології

Основи здоров'язбереження

Психологія

Теоретико-правові основи освіти

Теоретична та прикладна механіка

Фізика

Фізичне виховання

Хімія

2 курс

Вища математика

Вікова та педагогічна психологія

Теоретичні основи електротехніки

Іноземна мова професійно-ділового спілкування

Комп’ютерні технології в офісі

Методологічні засади професійної освіти

Метрологія, стандартизація і управління якістю

Комп'ютерне документоведення

Психологія праці

Електричні методи та засоби вимірювання

Теорія та методика виховної роботи

Україна в світовому культурному просторі

Українське фахове мовлення

Фізичне виховання

Філософія

3курс

Графіка та візуалізація

Дидактичні основи професійної освіти

Економіка

Програмна інженерія

Іноземна мова професійно-ділового спілкування

Управління інформацією та видавничі системи

МПН:дидактичне проектування

Основи енерго та ресурсозбереження

Основи інженерно-педагогічної творчості

Основи корекційної педагогіки

Політичні,правові та соціальні системи у контексті геополітичних змін

Стиль образу, мовлення та поведінки

Фізичне виховання

4 курс

Безпека життєдіяльності та цивільний захист

Економіка підприємств у галузі

Іноземна мова професійно-ділового спілкування

Комп’ютерні технології навчання

Комунікативні процеси у педагогічній діяльності

Креативні технології навчання

МПН: основні технології навчання

Основи охорони праці

Програмне забезпечення систем управління та навчання

Соціальні та професійні питання програмування

Цілісність та безпека інформації

Фізичне виховання

Практики

Професійна та практична підготовка (1курс)

Професійна та практична підготовка (2курс)

Технологічна практика

Педагогічна практика

Державна атестація

 Відтепер абітурієнти можуть відслідковувати статус своїх заяв і результати конкурсів до вишів на мобільному телефоні або планшеті за допомогою спеціального мобільного додатку «Особистий електронний кабінет вступника».

Наразі стартова версія додатку доступна лише для операційних систем на базі Android.

Основні функції:

·        інформування про подані заявки на конкурсні пропозиції;

·        відображення статусу заявки в реальному часі;

·        інформація про конкурсні пропозиції та результати конкурсу.

Завантажити додаток можна у Google Play

 Вже наступного тижня, з 23 травня, стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року. Але крім якісної підготовки до самого тестування, слід пам'ятати про важливість дотримання правил проходження ЗНО-2017.

 

 Результати II туру Всеукраїнської олімпіади Української  інженерно-педагогічної академії для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти

№ з/п

П.І.Б.

Кількість додаткових балів до балів ЗНО з математики

1

Тетяна Рабін

20

2

Олег Нагорний

10

3

Люсьєн Ламнауер

20

4

Микита Черкун

20

5

Анатолій Шалайкін

20

Запрошуємо отримати сертифікати 19.05.2017 в Приймальній комісії УІПА

Додаткові бали можуть отримати учасники  Всеукраїнської олімпіади Української  інженерно-педагогічної академії для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Олімпіада проводиться з математики.

Зареєструватися для участі в олімпіаді:  http://vstup-olimp.uipa.edu.ua

 

13 травня о 14-00 в аудиторії 11 (корпус 3) відбудеться II тур Всеукраїнської олімпіади з

математики Української інженерно-педагогічної академії для професійної орієнтації вступників на

основі повної загальної середньої освіти. Учасникам треба при собі мати паспорт громадянина

України.

Список учасників II туру:

- Тетяна Рабін

- Олег Нагорний

- Люсьєн Ламнауер

- Никита Черкун

- Анатолий Шалайкин

 Закінчився дистанційний тур  Всеукраїнської олімпіади Української  інженерно-педагогічної академії для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти .

Очний тур Олімпіади відбудеться 13 травня о 14-00 в аудиторії 11 корпус 3.

 22 квітня 2017 року Українська інженерно-педагогічній академія гостинно відкрила свої двері абітурієнтам.

Усі гості ознайомились з виставками-презентаціями кафедр, прослухали презентацію про академію та факультети.

 

Освітньо-професійна програма підготовки бакалавра

За спеціальністю:

133 ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ

Галузь знань

13 Механічна інженерія

Спеціальність

133 Галузеве машинобудування

Спеціалізація

Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання

Кваліфікація

Бакалавр з машинобудування

Форма та термін навчання

- очна (нормативний термін навчання) –  скорочена форма навчання 3 роки

- заочна (нормативний термін навчання) – скорочена форма навчання 4 роки

Навчальний підрозділ

Українська інженерно-педагогічна академія

Випускаюча кафедра

Кафедра металоріжучого обладнання і транспортних систем

Можлива професійна діяльність випускника:

 • Педагог професійного навчання в освітніх установах різного рівня;
 • Менеджер в галузі управління та організації підприємств підйомно-транспортних машин;
 • Спеціаліст з технічного обслуговування та ремонту рухомого складу автомобільного транспорту;

Навчальний план

 • Графік організації навчального процесу;
 • Навчальний план.

 

Робочі програми (прискоренники)

1 курс

Актуальні проблеми історічних процесів української державності

Вища математика

Вступ до фаху та виробниче навчання

Інженерна та комп'ютерна графіка

Іноземна мова

Інформатика та комп'ютерні технології

Основи здоров'язбереження

Основи психології і педагогіки

Теоретична та прикладна механіка

Україна в світовому культурному просторі

Українське фахове мовлення

Фізика

Фізичне виховання

Філософія

Хімія

2 курс

Іноземна мова професійно-ділового спілкування

Механізація та безперервний транспорт

Надійність, довговічність і якість машин

Опір матеріалів

Політичні,правові та соціальні системи у контексті геополітичних змін

Прикладна механіка

Розрахунок та проектування металевих конструкцій

Стандартизація та якість продукції

Стиль образу, мовлення та поведінки

Теорія зварювальних процесів

Технологія машинобудування

Технологія та обладнання зварювання плавленням

Фізичне виховання

3курс

Будівельні машини та обладнання

Вантажопід'йомні машини

Виробництво зварних конструкцій

Гідропневмопривід ПТМ

Економіка підприємств у галузі

Електрообладнання та автоматизоване керування ПТМ

Зварювання тиском

Іноземна мова професійно-ділового спілкування

Контроль якості зварювання

Машини безперервного транспорту

Монтаж, експлуатація і ремонт ПТМ

Основи охорони праці

Розрахунок та проектування металевих конструкцій

Технології поверхневого зміцнення

Технологія та обладнання зварювання

Фізичне виховання

Практики

Професіина та практична підготовка

Технологічна практика

 12 квітня представники Української інженерно-педагогічної академії завітали до Харківського індустріально-педагогічного технікуму.

У складі гостей були к.пед.н., доцент кафедри Педагогіки, методики та менеджменту освіти Пермінова Анна Василівна та асистент Єсіпова Ольга Олександрівна, к.н., доцент кафедри  фізики, електротехніки і електроенергетики Руденко Дмитро Васильович.

Представники ВНЗ провели профорієнтаційну бесіду зі студентами технікуму, а також організували пробний вступний іспит для студентів спеціальності будівництво та менеджмент щодо подальшого вступу до Української інженерно-педагогічної академії за скороченим терміном навчання.

 24 березня представники Української інженерно-педагогічної академії завітали до ВПУ №27.

У складі гостей були к.т.н., доц. кафедри металорізального обладнання і транспортних систем Сичов Юрій Іванович, к.пед.н., доц. кафедри металорізального обладнання і транспортних систем Назаркін Олександр Анатолійович, к.т.н., доц. кафедри фізики та електротехніки Тарасенко Анатолій Іванович.

Представники ВНЗ провели профорієнтаційну бесіду з учнями групи Ст-32, а також організували пробний вступний іспит для учнів групи Тс-23 щодо подальшого вступу до Української інженерно-педагогічної академії за скороченим терміном навчання.

 27 березня Українська інженерно-педагогічна академія гостинно приймала учнів загальноосвітніх навчальних закладів смт. Зачепилівка.

Майбутні абітурієнти ознайомились з історією УІПА та спеціальностями, за якими ведеться підготовка фахівців, взяли участь у психологічному тренінгу та економічних вікторинах, де успішно вирішили задачі.

 

 Останній дзвоник, випускний, настанови вчителів. Всьому, рано чи пізно, приходить кінець. І ось, стоячи на порозі дорослого життя, кожен учень задає собі питання: «Куди мені йти далі?». Відповідей може бути декілька. Куди вступати після школи краще вибирати заздалегідь. Вибір майбутньої спеціальності справа важка, і від правильного вибору може залежати як складеться надалі життя. Добре, якщо вже давно визначився, чого хочеш у житті! А якщо – ні? Щоб прийняти правильне рішення ще в школі  проводимо профорієнтаційні  заходи,  тестування, укладаємо договори співпраці з ВНЗ, організовуємо зустрічі з фахівцями, відвідуємо навчальні заклади у «День відкритих дверей». Це допомагає  визначитися з вибором навчального закладу, факультетом, спеціальністю, яка зараз користується попитом на ринку праці,  обдумати, чи потрібен такий спеціаліст у нашому селищі, в яких областях можна застосувати отримані знання.

 23 березня в Українській інженерно-педагогічній академії дебютувала онлайн-трансляція профорієнтаційного заходу на тему «УІПА – підгрунтя для побудови професійної кар'єри».

Організатор заходу завідувачка кафедри менеджменту проф. Єльникова Галина Василівна забезпечила щире та плідне спілкування з учнями і батьками Верхньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ст., Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ст. (Херсонська обл.) та учнями ННЦ ПТО НАПН України (м. Київ).

Мобільна група кафедри менеджменту у складі к.е.н., доцентів Бабенко К.Є., Обидєннової Т.С., Федорової Ю.В., Шматько Н.М.,  на чолі з д.пед.н., проф. Єльникової Г.В. за допомогою презентацій та відеороліку провели майбутніх абітурієнтів коридорами УІПА.

 

 23 березня кафедра іноземних мов взяла участь у проведенні загально академічного заходу «День відкритих дверей», який відвідали майбутні абітурієнти та нинішні учні ЦПТО№ 3.

Кафедра іноземних мов надала майбутнім абітурієнтам необхідну інформацію про умови вступу і навчання в академії.

 

 23 березня Українська інженерно-педагогічній академія гостинно відкрила свої двері абітурієнтам.

Усі гості ознайомились з виставками-презентаціями кафедр, прослухали презентацію про академію та факультети, прийняли участь у фестивалі «Весняні ластівки».

 

 

 

 16 березня кафедра фізичного виховання провела День відкритих дверей на виїзді у професійно-технічному училищі № 32.

Викладачі кафедри ознайомили з історією УІПА та спеціальностями, за якими ведеться підготовка фахівців. Також були проведені змагання між збірними командами з волейболуУкраїнської інженерно-педагогічної академії та ПТУ № 32.

 3 березня Українська інженерно-педагогічна академія гостинно приймала учнів загальноосвітніх навчальних закладів смт Зачепилівка.

Майбутні абітурієнти ознайомились з історією УІПА та спеціальностями, за якими ведеться підготовка фахівців.

Викладачі УІПА познайомили  школярів з лабораторіями кафедр енергозберігаючих технологій, менеджменту, практичної психології, технологій і дизайну, харчових та хімічних технологій.

Гості взяли участь у психологічному тренінгу та діловій грі «Управлінські рішення», де успішно вирішили управлінські задачі.

 22 лютого завідувачка кафедри менеджменту д.пед.н., професор Єльникова Галина Василівна разом з викладачами кафедри менеджменту к.е.н., доцентом Шматько Наталією Михайлівною та к.е.н., доцентом Обидєнновою Тетяною Сергіївною, а також зі студентом гр. ДЕУ-ПОПб16пр. Рябовим Олегом відвідали м. Красноград з профорієнтаційною роботою.

 

 

 

 

 Українська інженерно-педагогічна академія нагадує, що триває реєстрація на пробне ЗНО-2017!

Зареєструватися для участі в пробному оцінюванні можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.

Абітурієнт може скласти тести:

- 1 квітня з української мови і літератури;

- 8 квітня – з одного з предметів (історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов).

  19 листопада 2016 року Українська інженерно-педагогічній академія гостинно відкрила свої двері абітурієнтам.

Усі гості ознайомились з виставками-презентаціями кафедр, прослухали презентацію про академію та факультети, подивились невеликий концерт від Культурного центру УІПА.

 

 

 10 листопада викладачі кафедри іноземних мов (Подорожна А.О., Іваненко В.В.) провели профорієнтаційну роботу в м. Вовчанськ у школах №3, №7, ліцеї №2, гімназії №1, у Вовчанському технікумі ХТНУ ім. П. Василенка, у Вовчанському медичному коледжі.

 

 

 3 10 по 12 листопада Українська інженерно-педагогічна академія взяла учать у спеціалізованій освітній виставці «Освіта Слобожанщини – 2016».

За час роботи виставки стенд академії відвідали сотні зацікавлених абітурієнтів та їх батьків.

 

 

 

 9 листопада викладачі кафедр менеджменту і автоматизації енергетичних процесів (Шматько Н.М., Обидєннова Т.С., Олійник Ю.С., Васюченко П.В.) провели профорієнтаційну роботу в Зачепилівському районі, а саме Зачепилівка, Лебяж’є, Миколаївка, Руновщина, Чернещина.

Чекаємо усіх випускників шкіл в Українській інженерно-педагогічній академії!

 

 28 жовтня Українська інженерно-педагогічна академія гостинно приймала учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Краматорськ Донецької області.

Випускники краматорських шкіл ознайомились з історією УІПА та спеціальностями, за якими ведеться підготовка фахівців.

Викладачі УІПА познайомили  школярів з лабораторіями кафедр теплоенергетики та енергозберігаючих технологій, практичної психології, технологій і дизайну, харчових та хімічних технологій.

Гості побачили роботу 3D-принтера, схему роботи електростанції, взяли участь у майстер-класі з сервіровки стола та психологічного тренінгу.

 

 20 жовтня в Українській інженерно-педагогічній академії відбувся День відкритих дверей, під назвою «Калейдоскоп професій», організований спільно з Харківським обласним центром зайнятості. Гостями УІПА стали близько 200 учнів шкіл та професійно технічних навчальних закладів, студентів технікумів і коледжів.

 

 

 

 

 

 Українська інженерно-педагогічна академія, спільно з Харківським обласним центром зайнятості проводить захід для абітурієнтів «Калейдоскоп професій».

Кожен абітурієнт зможе скласти професійне резюме та ознайомитися з ринком праці міста Харкова, пройти тестування на визначення найбільш придатної професії, а також ознайомитися з факультетами та спеціальностями нашої академії.

Чекаємо Вас 20 жовтня 2016 року з 14.00 у 3-му корпусі.

 

 

 

 23 вересня Українська інженерно-педагогічна академія гостинно відчинила свої двері для абітурієнтів 2017р. та їх батьків.

Відвідувачі у холі 4 корпусу познайомились з виставками кафедр та факультетами академії.

У актовій залі проректор з науково-педагогічної роботи УІПА Вілков С.М. провів ознайомчу презентацію з академією для потенційних абітурієнтів, декани факультетів розповіли про свої спеціальності. По закінченню офіційної частини усі бажаючи могли поспілкуватись з представниками та деканами факультетів, які їх зацікавили.

 Сьогодні, 31 серпня, студентські лави Української інженерно-педагогічної академії поповнилися новими студентами.

На урочистий захід зібралися наші першокурсники, їхні батьки та друзі.

З теплими привітальними словами, тепер вже до студентів академії, звернулась ректор Коваленко Олена Едуардівна.

Культурний центр академії подарував першокурсникам та іх батькам чудовий святковий концерт. Вчорашні абітурієнти урочисто та дружньо промовили Клятву студента, яка ознаменувала собою початок нового етапу в їхньому житті.

 Щиро вітаємо Вас із вступом до Української інженерно-педагогічної академії!

Запрошуємо Вас та Ваших батьків на урочистий захід «Посвята у студенти», який відбудеться 31 серпня об 11.00 у Палаці культури Головного управління Національної Поліції за адресою вул. Дружин Мироносиць, 13 (ст. м. Архітектора Бекетова).

Загальний збір, знайомство з деканом та кураторами груп відбудеться о 9.30 біля деканатів Ваших факультетів (вул. Університетська, 16).

 Шановні першокурсники, повідомляємо Вам, що поселення до гуртожитків проходитиме з 25 серпня по 31 серпня.

При собі обов’язково треба мати:

 

 • документ, що посвідчує громадянство (паспорт);
 • медичну довідку за формою 086-У або довідку про щеплення;
 • результати флюорографічного обстеження (за відсутності медичної довідки за формою 086-У).

Для оформлення поселення звертатися до Ваших деканатів.

Освітньо-професійна програма підготовки бакалавра

ЗА НАПРЯМОМ 6.010104 ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА. ЕКОНОМІКА

Галузь знань

- 0101 Педагогічна освіта

Напрям підготовки

- 6.010104 Професійна освіта. Економіка

Спеціалізація

- економіка, маркетинг та менеджмент

Кваліфікація

- фахівець у галузі економіки, маркетингу та менеджменту, викладач практичного навчання в галузі економіки

Форма та термін навчання

- очна (нормативний термін навчання) - 4 роки

- заочна (нормативний термін навчання) - 5 років

Навчальний підрозділ

- Українська інженерно - педагогічна академія

Випускаюча кафедра

- кафедра економіки та організації діяльності суб`єктів господарювання

Можлива професійна діяльність випускника:

Майстри виробничих дільниць (підрозділів) у промисловості

Менеджери в оптовій торгівлі та посередництві у торгівлі 

Менеджери з бухгалтерського обліку

Менеджери з дослідження ринку та вивчення суспільної думки 

Менеджери (управителі) з реклами

Вчителі спеціалізованих навчальних закладів 

Економісти

Бухгалтери та касири-експерти 

Помічники керівників малих підприємств без апарату управління

Організатори діловодства  (види економічної діяльності)

Лаборанти та техніки в інших видах економічної діяльності 

 Навчальний план

–     Графік організації навчального процесу

–     Навчальний план


Робочі програми

1 курс

Інформатика та комп'ютерні технології

Інженерна та комп'ютерна графіка

Іноземна мова

Актуальні проблеми історічних процесів української державності

Вища математика

Вступ до фаху та виробниче навчання

Основи здоров'язбереження

Фізика

Економічна теорія

Професіина та практична підготовка

Психологія

Теоретико-правові основи освіти

Хімія

2 курс

Вища математика

Вікова та педагогічна психологія

Економіка підприємства

Менеджмент

Методологічні засади професійної освіти

Професіина та практична підготовка

Україна в світовому культурному просторі

Філософія

Іноземна мова

Бізнес-планування

Комп’ютерні технології в офісі

Основи економічної безпеки

Психологія праці

Теорія та методика виховної роботи

Українське фахове мовлення

Фізичне виховання (основи здоров"язбереження)

3курс

Іноземна мова професійно-ділового спілкування

Дидактичні основи професійної освіти

Маркетинг

Організація підприємницької діяльності

Основи корекційної педагогіки

Політичні,правові та соціальні системи у контексті геополітичних змін

Статистика

Стиль образу, мовлення та поведінки

Українська мова (за професійним спрямуванням)

Фізичне виховання (основи здоров"язбереження)

МПН:дидактичне проектування

Облік та аудит

Основи енерго та ресурсозбереження

Основи інженерно-педагогічної творчості

Фінанси

4 курс

Іноземна мова за професійним спрямуванням 

Економічний аналіз

Комунікативні процеси у педагогічній діяльності

Креативні технології навчання

МПН:основні технології навчання

Методи економіко-матем. моделювання і прогнозування в економіці

Основи охорони праці

Планування та організація діяльності підприємств

Потенціал і розвиток підприємства

Фізичне виховання (основи здоров’язбереження)

Методи економіко-матем.моделювання і прогнозування в економіці

Політологія

Стиль образу, мовлення та поведінки

 

Освітньо-професійна програма підготовки бакалавра

за напрямом 6.051602 «Технологія виробів легкої промисловості»

Галузь знань

0516 Текстильна та легка промисловість

Напрям підготовки

Технологія виробів легкої промисловості

Спеціалізація

 

Кваліфікація

Бакалавр з технології виробів легкої промисловості

Форма та термін навчання

- очна (нормативний термін навчання) – 4 роки

Навчальний підрозділ

- Українська інженерно-педагогічна академія

Випускаюча кафедра

- Теухнологій і дизайн

Можлива професійна діяльність випускника:

- Технік -технолог

- Технік-конструктор

- Кресляр-конструктор

- Технік з підготовки виробництва

- Технолог

- Конфекціонер

- Технік з підготовки технічної документації


Робочі програми

1 курс

Інформатика та комп'ютерні технології

Інженерна та комп'ютерна графіка

Іноземна мова

Актуальні проблеми іторичних процесів української державності

Вища математика

Вступ до фаху та виробниче навчання

Українське фахове мовлення

Фізика

Безпека життєдіяльності та цивільний захист

Основи психології і педагогіки

Україна в світовому культурному просторі

Хімія

Фізичне виховання

Фізичне виховання (основи здоров’язбереження)

2 курс

Політичні,правові та соціальні системи у контексті геополітичних змін

Вища математика

Основи охорони праці

Рисунок і живопис

Основи енерго та ресурсозбереження

Іноземна мова

Стиль образу, мовлення та поведінки

Економіка

Філософія

Комп'ютерні технології в офісі

Електротехніка

Теоретична та прикладна механіка

Фізичне виховання

Фізичне виховання (основи здоров’язбереження)

3 курс

Матеріалознавство енергетичного виробництва

Стиль образу, мовлення та поведінки

Політичні,правові та соціальні системи у контексті геополітичних змін

Конфекціонування

Матеріалознавство швейних виробів

Іноземна мова професійно-ділового спілкування

Обладнання для виготовлення виробів

Основи конструювання одягу

Основи формоутворення

Технологія швейного виробництва

Основи енерго та ресурсозбереження

Економика

Українська мова (за професійним спрямуванням)

Фізичне виховання

Фізичне виховання (основи здоров’язбереження)

4 курс

Іноземна мова за професійним спрямуванням

Екологія

Економіка підприємств та маркетинг

Конфекціонування

Концепції сучасного проектування виробів

Основи САПР

Основи конструювання виробів

Політологія

Проектування швейних підприємств

Технологія швейного виробництва

Автоматизація процесів швейного виробництва

Основи охорони праці

Правознавство

Соціологія

Управління якістю швейних виробів

Стиль образу, мовлення та поведінки

Фізичне виховання

Фізичне виховання (основи здоров’язбереження)

 

освітньо-професійна програма підготовки бакалавра

за напрямом 6.050601 ТЕПЛОЕНЕРГЕТИКА

Галузь знань

- 0506 Енергетика

Напрям підготовки

- 6.050601 Теплоенергетика

Спеціалізація

Кваліфікація

- Бакалавр з теплоенергетики, основний напрям підготовки за кваліфікацією «Теплоенергетика»

Форма та термін навчання

- очна (нормативний термін навчання) – 4 роки

- заочна (нормативний термін навчання) – 5 років

Навчальний підрозділ

- Українська інженерно-педагогічна академія

Випускаюча кафедра

- Теплоенергетики та енергозберігаючих технологій

Можлива професійна діяльність випускника:

 • Робота в галузі теплоенергетики, в теплових мережах;
 • Обхідник по теплоенергетичному устаткуванню в цехах та відділах електростанцій
 • Інженер-технік у проектних організаціях
 • Інженер-техник з налагоджування, ремонту, та експлуатації теплоенергетичного устаткування на електричних станціях та підприємствах
 • Інженер-технік на підприємствах, де використовуються  теплоенергетичне устаткування
 • Енергетик у відділах підприємств, енергетик виробництва
 • Технік з експлуатації та ремонту теплоенергетичного устаткування
 • Технік-енергетик
 • Технік –теплотехнік
 • Державний інспектор з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії

Робочі програми

1 курс

Актуальні проблеми історичних процесів української державності

література

Фізичне виховання

література

Вища математика

література

Вступ до фаху та виробниче навчання

література

Інженерна та комп'ютерна графіка

література

Іноземна мова

література

Інформатика та комп'ютерні технології

література

Хімія

література

Україна в світовому культурному просторі

література

Основи психології і педагогіки

література

Українське фахове мовлення

література

Безпека життєдіяльності та цивільний захист

література

Фізика

література

2 курс

Політичні,правові та соціальні системи у контексті геополітичних змін

література

Вища математика

література

Основи охорони праці

література

Фізичне виховання

література

Основи енерго та ресурсозбереження

література

Іноземна мова професійно-ділового спілкування

література

Гідрогазодинаміка,гідродинамічні машини та системи

література

Економіка

література

Філософія

література

Комп'ютерні технології в офісі

література

Електротехніка

література

Теоретична та прикладна механіка

література

3 курс

Матеріалознавство енергетичного виробництва

література

Стиль образу, мовлення та поведінки

література

Технічна термодинаміка

література

Тепломасообмін

література

Технічна кібернетика

література

Іноземна мова професійно-ділового спілкування

література

Технологічні схеми ТЕС і АЕС

література

Техніко-економічні основи роботи електростанцій

література

Паливо,топки і парові котли ТЕС і АЕС

література

Парові і газові турбіни та комбіновані енергетичні установки

література

Економика підприемств у галузі

література

Системи та обладнання хімводопідготовки

література

Фізичне виховання

література

Автоматизовані системи управління технологічними процесами в теплоенергетиці

література

4 курс

Теорія міцності,надійності та довговічності конструкцій

література

Технологічні схеми ТЕС і АЕС

література

Парові і газові турбіни та комбіновані енергетичні установки

література

Ядерні енергетичні установки(ядерні реактори і парогенератори АЕС)

література

Теплофікація та теплові мережі

література

Режими роботи ТЕС і АЕС

література

Системи та обладнання підготовки та подачі топлива

література

Системи та обладнання низько потенційного комплексу

література

Системи контролю та діагностики обладнання та технологічних процесів електростанцій

література

Ремонт,монтаж,налагодження,випробування, експлуатація  енергетичного обладнання

література

Системи екологічного забезпечення електростанцій

література

САПР обладнання та технологічних систем галузі

література

Системний енергетичний менеджмент

література

Фізичне виховання

література

 

освітньо-професійна програма підготовки бакалавра

за напрямом 6.010104 ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА. НАФТОГАЗОВА СПРАВА.

Галузь знань

- 0101 Педагогічна освіта

Напрям підготовки

- 6.010104 Професійна освіта. Нафтогазова справа

Спеціалізація

 

Кваліфікація

- Фахівець в нафтогазовій галузі, викладач практичного навчання в хімічній та нафтогазовій галузі

Форма та термін навчання

- очна (нормативний термін навчання) – 4 роки

- заочна (нормативний термін навчання) – 5 років

Навчальний підрозділ

- Українська інженерно-педагогічна академія

Випускаюча кафедра

- Кафедра теплоенергетики та енергозберігаючих технологій

Можлива професійна діяльність випускника:

 • Майстер виробничого навчання
 • Технолог-наставник
 • Вихователь професійного-технічного навчального закладу
 • Робота у нафтогазовій галузі, на бурових свердловинах,виробничих цехах та дільницях 
 • Майстер з добування нафти, газу та конденсату
 • Майстер з експлуатації лінійної частини трубопроводів
 • Майстер з експлуатації та ремонту машин і механізмів нафтогазової галузі
 • Майстер зміни

Робочі програми

1 курс

Актуальні проблеми історичних процесів української державності

(література) 

Фізичне виховання

(література)

Вища математика

(література)

Вступ до фаху та виробниче навчання

(література)

Інженерна та комп'ютерна графіка

(література)

Іноземна мова

(література)

Інформатика та комп'ютерні технології

(література)

Хімія

(література)

Теоретична та прикладна механіка

(література)

Психологія

(література)

Теоретико-правові основи освіти  

(література)

Основи здоров'язбереження

(література)

Фізика

(література)

Освітньо-професійна програма підготовки бакалавра

За напрямом підготовки:

6.010104 ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА (ТРАНСПОРТ)

Галузь знань

0101 Педагогічна освіта

Напрям підготовки

6.010104 Професійна освіта (Транспорт)

Спеціалізація

-

Кваліфікація

Фахівець в галузі транспорту, викладач практичного навчання в галузі транспорту

Форма та термін навчання

- очна (нормативний термін навчання) –  4 роки

- заочна (нормативний термін навчання) – 5 років

Навчальний підрозділ

Українська інженерно-педагогічна академія

Випускаюча кафедра

Кафедра металоріжучого обладнання і транспортних систем

Можлива професійна діяльність випускника:

 • Педагог професійного навчання в освітніх установах різного рівня;
 • Менеджер в галузі управління та організації підприємств автомобільного транспорту;
 • Спеціаліст з технічного обслуговування та ремонту рухомого складу автомобільного транспорту;
 • Інженерно-технічний робітник для потреб бізнесу різних форм власності

Навчальний план

 • Графік організації навчального процесу;
 • Навчальний план.

 


Робочі програми

1 курс

Актуальні проблеми історічних процесів української державності

література

Вища математика

література

Вступ до фаху та виробниче навчання

література

Інженерна та комп'ютерна графіка

література

Іноземна мова

література

Інформатика та комп'ютерні технології

література

Інформатика та комп'ютерні технології

література

Основи здоров'язбереження

література

Психологія

література

Теоретико-правові основи освіти

література

Теоретична та прикладна механіка

література

Фізика

література

Фізичне виховання

література

Хімія

література

2 курс

Вища математика

література

Вікова та педагогічна психологія

література

Електротехніка

література

Іноземна мова

література

Комп’ютерні технології в офісі

література

Методологічні засади професійної освіти

література

Метрологія, стандартизація і управління якістю

література

Опір матеріалів

література

Психологія праці

література

Теоретична та прикладна механіка

література

Теорія та методика виховної роботи

література

Україна в світовому культурному просторі

література

Українське фахове мовлення

література

Фізичне виховання

література

Філософія

література

3курс

Деталі машин

література

Дидактичні основи професійної освіти

література

Економіка

література

Електрообладнання транспортних машин

література

Іноземна мова професійно-ділового спілкування

література

Матеріалознавство та основи обробки матеріалів

література

МПН:дидактичне проектування

література

Надійність, довговічність та якість транспортних машин

література

Основи діагностики транспортних машин

література

Основи енерго та ресурсозбереження

література

Основи інженерно-педагогічної творчості

література

Основи корекційної педагогіки

література

Політичні,правові та соціальні системи у контексті геополітичних змін

література

Стиль образу, мовлення та поведінки

література

Теорія різання та інструмент

література

Фізичне виховання

література

4 курс

Безпека життєдіяльності та цивільний захист

література

Економіка підприємств у галузі

література

Експлуатація та ремонт транспортних машин

література

Іноземна мова професійно-ділового спілкування

література

Комп"ютерні технології навчання

література

Комунікативні процеси у педагогічній діяльності

література

Креативні технології навчання

література

МПН:основні технології навчання

література

Основи охорони праці

література

Основи проектних розрахунків, модернізація та динаміка транспортних машин

література

Основи транспортної логістики

література

Підіймально-транспортні машини і механізми

література

Соціальна та корпоративна безпека

література

Транспортні машини

література

Фізичне виховання

література

 

Освітньо-професійна програма підготовки бакалавра

За спеціальністю:

015.11 ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА (МАШИНОБУДУВАННЯ)

Галузь знань

01 Освіта

Напрям підготовки

015 Професійна освіта

Спеціалізація

015.11 Машинобудування

Кваліфікація

Фахівець в галузі машинобудування, викладач практичного навчання в галузі машинобудування

Форма та термін навчання

- очна (нормативний термін навчання) –  4 роки

- заочна (нормативний термін навчання) – 5 років

Навчальний підрозділ

Українська інженерно-педагогічна академія

Випускаюча кафедра

Кафедра металоріжучого обладнання і транспортних систем

Можлива професійна діяльність випускника:

 • викладач професійно-технічного навчального закладу в освітніх установах різного рівня;
 • інструктор виробничого навчання;
 • майстер виробничого навчання;
 • викладач-стажист;
 • керівник виробничої практики;
 • завідувач навчальною лабораторією;
 • викладач праці;
 • викладач інформатики;

Навчальний план

 • Графік організації навчального процесу;
 • Навчальний план.

Робочі програми

1 курс

Актуальні проблеми історічних процесів української державності

Вища математика

Вступ до фаху та виробниче навчання

Інженерна та комп'ютерна графіка

Іноземна мова

Інформатика та комп'ютерні технології

Основи здоров'язбереження

Психологія

Теоретико-правові основи освіти

Теоретична та прикладна механіка

Фізика

Фізичне виховання

Хімія

2 курс

Вища математика

Вікова та педагогічна психологія

Електротехніка

Іноземна мова професійно-ділового спілкування

Комп’ютерні технології в офісі

Методологічні засади професійної освіти

Метрологія, стандартизація і управління якістю

Опір матеріалів

Психологія праці

Теоретична та прикладна механіка

Теорія та методика виховної роботи

Україна в світовому культурному просторі

Українське фахове мовлення

Фізичне виховання

Філософія

3курс

Деталі машин

Дидактичні основи професійної освіти

Економіка

Експлуатація верстатів та верстатних систем

Іноземна мова професійно-ділового спілкування

Матеріалознавство та основи обробки матеріалів

МПН:дидактичне проектування

Основи енерго та ресурсозбереження

Основи інженерно-педагогічної творчості

Основи корекційної педагогіки

Політичні,правові та соціальні системи у контексті геополітичних змін

Стиль образу, мовлення та поведінки

Теорія різання та інструмент

Фізичне виховання

4 курс

Автоматизовані виробничі системи та технологічне оснащення верстатів

Безпека життєдіяльності та цивільний захист

Економіка підприємств у галузі

Іноземна мова професійно-ділового спілкування

Комп’ютерні технології навчання

Комунікативні процеси у педагогічній діяльності

Креативні технології навчання

МПН: основні технології навчання

Основи охорони праці

Проектування і програмування обробки на верстатах з ЧПК

Системи автоматизованного проектування в машинобудуванні

Технологія сучасного машинобудування та забезпечення якості

Фізичне виховання

Практики

Професійна та практична підготовка (1курс)

Професійна та практична підготовка (2курс)

Технологічна практика

Педагогічна практика

Державна атестація

Освітньо-професійна програма підготовки бакалавра

за напрямом Зварювання

 

Галузь знань

- 131 Прикладна механіка

Напрям підготовки

- Зварювання

Спеціалізація

-

Кваліфікація

- Бакалавр зварювання

Форма та термін навчання

- очна (нормативний термін навчання) – 3 роки

- заочна (нормативний термін навчання) – 4 роки

Навчальний підрозділ

- Українська інженерно-педагогічна академія

Випускаюча кафедра

- Інтегрованих технологій в машинобудуванні та зварювального виробництва

 

Можлива професійна діяльність випускника:

 • викладач професійно-технічного навчального закладу в освітніх установах різного рівня;
 • майстер виробничого навчання;
 • завідувач навчальною лабораторією
 • інженером

Навчальний план

 • Графік організації навчального процесу;
 • Навчальний план.
 

 

Робочі програми

І курс

Актуальні проблеми історичних процесів української державності

література

Вища математика

література

Вступ до фаху та виробниче навчання

література

Інженерна і комп’ютерна графіка

література

Іноземна мова ( за професійним спрямуванням)

література

Інформатика та комп’ютерні технології

література

Основи психології і педагогіки

література

Теоретична та прикладна механіка

література

Україна в світовому культурному просторі

література

Українське фахове мовлення

література

Фізика

література

Фізичне виховання

література

Філософія

література

Хімія

література

ІІ курс

Економіка

література

Іноземна мова ( за професійним спрямуванням)

література

Механізація та безперервний транспорт

література

Опір матеріалів

література

Основи здоров'язбереження

література

Політичні, правові і соціальні системи в контексті геополітичних змін

література

Прикладна механіка

література

Розрахунок і проектування металевих конструкцій

література

Стандартизація та якість продукції

література

Теорія зварювальних процесів

література

Технологія машинобудування

література

Технологія та обладнання зварювання плавленням

література

Українська мова (за професійним спрямуванням)

література

Фізичне виховання

література

ІІІ курс

Виробництво зварних конструкцій

література

Зварювання тиском

література

Іноземна мова професійно-ділового спілкування

література

Контроль якості зварювання

література

Машини безперервного транспорту

література

Основи здоров'язбереження

література

Основи охорони праці

література

Політологія

література

Розрахунок і проектування металевих конструкцій

література

Стиль образу, мовлення та поведінки

література

Технології поверхневого зміцнення

література

Технологія та обладнання зварювання плавленням

література

Фізичне виховання

література

 

 23 квітня Українська інженерно-педагогічна академія востаннє цього навчального року відкрила свої двері зацікавленим абітурієнтам.

Всіх відвідувачів познайомили з академією, її факультетами.

Після завершення офіційної частини усі бажаючи відвідали кафедри та лабораторії, які їх зацікавили найбільше.

Освітньо-професійна програма підготовки бакалавра

за напрямом 6.051602 «Технологія виробів легкої промисловості»

Галузь знань

0516 Текстильна та легка промисловість

Напрям підготовки

Технологія виробів легкої промисловості

Спеціалізація

Кваліфікація

Бакалавр з технології виробів легкої промисловості

Форма та термін навчання

- очна (нормативний термін навчання) – 4 роки

Навчальний підрозділ

- Українська інженерно-педагогічна академія

Випускаюча кафедра

- Теухнологій і дизайн

Можлива професійна діяльність випускника:

- Технік -технолог

- Технік-конструктор

- Кресляр-конструктор

- Технік з підготовки виробництва

- Технолог

- Конфекціонер

- Технік з підготовки технічної документації


Робочі програми

1 курс

Інформатика та комп'ютерні технології

(література)

Інженерна та комп'ютерна графіка

(література)

Іноземна мова

(література)

Актуальні проблеми іторичних процесів української державності

(література) 

Вища математика

(література)

Вступ до фаху та виробниче навчання

(література)

Українське фахове мовлення

(література)

Фізика

(література)

Безпека життєдіяльності та цивільний захист

(література)

Основи психології і педагогіки

(література)

Україна в світовому культурному просторі

(література)

Хімія

(література)

Фізичне виховання

(література)

Фізичне виховання (основи здоров’язбереження)

(література)

2 курс

Політичні,правові та соціальні системи у контексті геополітичних змін

(література)

Вища математика

(література)

Основи охорони праці

(література)

Рисунок і живопис

(література)

Основи енерго та ресурсозбереження

(література)

Іноземна мова

(література)

Стиль образу, мовлення та поведінки

(література)

Економіка

(література)

Філософія

(література)

Комп'ютерні технології в офісі

(література)

Електротехніка

(література)

Теоретична та прикладна механіка

(література)

Фізичне виховання

(література)

Фізичне виховання (основи здоров’язбереження)

(література)

3 курс

Матеріалознавство енергетичного виробництва

(література)

Стиль образу, мовлення та поведінки

(література)

Політичні,правові та соціальні системи у контексті геополітичних змін

(література)

Конфекціонування

(література)

Матеріалознавство швейних виробів

(література)

Іноземна мова професійно-ділового спілкування

(література)

Обладнання для виготовлення виробів

(література)

Основи конструювання одягу

(література)

Основи формоутворення

(література)

Технологія швейного виробництва

(література)

Основи енерго та ресурсозбереження

(література)

Економика

(література)

Українська мова (за професійним спрямуванням)

(література)

Фізичне виховання

(література)

Фізичне виховання (основи здоров’язбереження)

(література)

4 курс

Іноземна мова за професійним спрямуванням

(література)

Екологія

(література)

Економіка підприємств та маркетинг

(література)

Конфекціонування

(література)

Концепції сучасного проектування виробів

(література)

Основи САПР

(література)

Основи конструювання виробів

(література)

Політологія

(література)

Проектування швейних підприємств

(література)

Технологія швейного виробництва

(література)

Автоматизація процесів швейного виробництва

(література)

Основи охорони праці

(література)

Правознавство

(література)

Соціологія

(література)

Управління якістю швейних виробів

(література)

Стиль образу, мовлення та поведінки

(література)

Фізичне виховання

(література)

Фізичне виховання (основи здоров’язбереження)

(література)

Рішення 2019

 

Протокол № 1 від 15.01.2019

Протокол № 2 від 05.02.2019

Протокол № 3 від 22.02.2019

Протокол № 4 від 26.02.2019

Протокол № 5 від 28.02.2019

Протокол № 6 від 21.03.2019

Протокол № 7 від 03.04.2019

Протокол № 8 від 18.05.2019

Протокол № 9 від 22.05.2019

Протокол № 10 від 24.05.2019

Протокол № 11 від 31.05.2019

Протокол № 12 від 04.06.2019

Протокол № 13 від 05.06.2019

Протокол № 14 від 09.07.2019

 

Протокол № 1 (15.01.2018)

Протокол № 2 (аркуш 1) (13.02.2018), Протокол № 2 (аркуш 2)  (13.02.2018)Протокол № 2 (аркуш 3) (13.02.2018)

Протокол №3 (23.02.2018)

Протокол №4 (26.02.2018)

Протокол № 5 (01.03.2018)

Протокол № 6 (аркуш 1) (21.03.2018), Протокол № 6 (аркуш 2) (21.03.2018)

Протокол № 7 (03.04.2018)

Протокол №8 від 18.05.18

Протокол №9 від 19.05.18

Протокол №10 від 24.05.18

Протокол № 11 від 30.05.18.

Протокол № 13 від 26.06.18.

Протокол № 14 від 05.07.2018

Протокол № 15 від 13.07.2018

Протокол № 16 від 16.07.2018

Протокол № 17 від 20.07.2018

Протокол № 18 від 25.07.2018

Протокол № 19 від 26.07.2018

Протокол № 20 від 28.07.2018

Протокол № 21 від 30.07.2018

Протокол № 22 від 01.08.2018

Протокол № 23 від 02.08.2018

Протокол № 24 від 03.08.2018

Протокол № 25 від 06.08.2018

Протокол № 26 від 07.08.2018

Протокол № 27 від 10.08.2018

Протокол № 28 від 13.08.2018

Протокол № 29 від 16.08.2018

Протокол № 30 від 18.08.2018

Протокол № 31 від 27.08.2018

Протокол № 32 від 29.08.2018

Протокол № 33 від 30.08.2018

Протокол № 34 від 31.08.2018

Протокол № 35 від 03.09.2018

Протокол № 36 від 07.09.2018

Протокол № 37 від 11.09.2018

Протокол № 38 від 13.09.2018

Протокол № 39 від 17.09.2018

Протокол № 40 від 19.09.2018

Протокол № 41 від 20.09.2018

Протокол № 42 від 24.09.2018

Протокол № 43 від 26.09.2018

Протокол № 44 від 28.09.2018

Протокол № 45 від 03.10.2018

Протокол № 46 від 04.10.2018

Протокол № 47 від  08.10.2018

Протокол № 48 від 19.10.2018

Протокол № 49 від 24.10.2018

Протокол № 50 від 31.10.2018

Протокол № 51 від 01.11.2018

Освітньо-професійна програма підготовки бакалавра

ЗА НАПРЯМОМ 6.010104 ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА. ЕКОНОМІКА

Галузь знань

- 0101 Педагогічна освіта

Напрям підготовки

- 6.010104 Професійна освіта. Економіка

Спеціалізація

- економіка, маркетинг та менеджмент

Кваліфікація

- фахівець у галузі економіки, маркетингу та менеджменту, викладач практичного навчання в галузі економіки

Форма та термін навчання

- очна (нормативний термін навчання) - 4 роки

- заочна (нормативний термін навчання) - 5 років

Навчальний підрозділ

- Українська інженерно - педагогічна академія

Випускаюча кафедра

- кафедра економіки та організації діяльності суб`єктів господарювання

Можлива професійна діяльність випускника:

Майстри виробничих дільниць (підрозділів) у промисловості

Менеджери в оптовій торгівлі та посередництві у торгівлі 

Менеджери з бухгалтерського обліку

Менеджери з дослідження ринку та вивчення суспільної думки 

Менеджери (управителі) з реклами

Вчителі спеціалізованих навчальних закладів 

Економісти

Бухгалтери та касири-експерти 

Помічники керівників малих підприємств без апарату управління

Організатори діловодства  (види економічної діяльності)

Лаборанти та техніки в інших видах економічної діяльності 

 Навчальний план

–     Графік організації навчального процесу

 • Навчальний план

Робочі програми

1 курс

Інформатика та комп'ютерні технології

література

Інженерна та комп'ютерна графіка

література

Іноземна мова

література

Актуальні проблеми історічних процесів української державності

література

Вища математика

література

Вступ до фаху та виробниче навчання

література

Основи здоров'язбереження

література

Фізика

література

Економічна теорія

література

Професіина та практична підготовка

література

Психологія

література

Теоретико-правові основи освіти

література

Хімія

література

2 курс

Вища математика

література

Вікова та педагогічна психологія

література

Економіка підприємства

література

Менеджмент

література

Методологічні засади професійної освіти

література

Професіина та практична підготовка

література

Україна в світовому культурному просторі

література

Філософія

література

Іноземна мова

література

Бізнес-планування

література

Комп’ютерні технології в офісі

література

Основи економічної безпеки

література

Психологія праці

література

Теорія та методика виховної роботи

література

Українське фахове мовлення

література

Фізичне виховання (основи здоров"язбереження)

література

3курс

Іноземна мова професійно-ділового спілкування

література

Дидактичні основи професійної освіти

література

Маркетинг

література

Організація підприємницької діяльності

література

Основи корекційної педагогіки

література

Політичні,правові та соціальні системи у контексті геополітичних змін

література

Статистика

література

Стиль образу, мовлення та поведінки

література

Українська мова (за професійним спрямуванням)

література

Фізичне виховання (основи здоров"язбереження)

література

МПН:дидактичне проектування

література

Облік та аудит

література

Основи енерго та ресурсозбереження

література

Основи інженерно-педагогічної творчості

література

Фінанси

література

4 курс

Іноземна мова за професійним спрямуванням 

література

Економічний аналіз

література

Комунікативні процеси у педагогічній діяльності

література

Креативні технології навчання

література

МПН:основні технології навчання

література

Методи економіко-матем. моделювання і прогнозування в економіці

література

Основи охорони праці

література

Планування та організація діяльності підприємств

література

Потенціал і розвиток підприємства

література

Фізичне виховання (основи здоров’язбереження)

література

Методи економіко-матем.моделювання і прогнозування в економіці

література

Політологія

література

Стиль образу, мовлення та поведінки

література

 

 

освітньо-професійна програма підготовки бакалавра

спеціальністю 053 – ПСИХОЛОГІЯ

Галузь знань

05 соціальні та поведінкові науки

спеціальніст

053 – психологія

Спеціалізація

Кваліфікація

 Бакалавр з психології

Форма та термін навчання

- очна (нормативний термін навчання) – 4 роки

- заочна (нормативний термін навчання) – 5 років

Навчальний підрозділ

- Українська інженерно-педагогічна академія

Випускаюча кафедра

- Кафедра практичної психології

Можлива професійна діяльність випускника:

Область професійної діяльності бакалаврів включає рішення комплексних завдань в державних, громадських та бізнес-організаціях, адміністративних органах, науково-дослідних організаціях, а також організаціях, що надають консультаційні та психотерапевтичні послуги населенню. Бакалавр психології може бути, як співробітником організації, так і незалежним експертом і консультантом у різних сферах життєдіяльності людей (освіта, охорона здоров'я, спорту, управління, обороноздатності країни, юриспруденції, економіка, соціальної допомоги населенню тощо), здійснюючи діагностичну, корекційну , консультативну, психопрофілактичну, розвиваючу діяльність, як на індивідуальному, так і на груповому (організаційному) рівні

Навчальний план

 • Графік організації навчального процесу;
 • Навчальний план.

Робочі програми

1 курс

Актуальні проблеми історічних процесів української державності

Література

Основи здоров'язбереження

Література

Іноземна мова

Література

Вища математика

Література

Вступ до фаху

Література

Інформаційні технології в психології

Література

Сучасні концепції природознавства

Література

Загальна психологія

Література

Історія психології

Література

Основи анатомії та фізіології центральної нервової системи

Література

Фізичне виховання

Література

2 курс

Україна в світовому культурному просторі

Література

Українське  фахове мовлення

Література

Філософія

Література

Антропологія

Література

Диференційна психологія

Література

Іноземна мова професійно-ділового спілкування

Література

Методологічні основи психології

Література

Практикум з  психодіагностики

Література

Психодіагностика

Література

Психологія девіантної поведінки

Література

Психологія мотивації

Література

Психофізіологія

Література

Фізичне виховання

Література

3 курс

Стиль образу, мовлення та поведінки

Література

Математичні методи в психології

Література

Психологія праці, інженерна психологія та ергономіка

Література

Введення в клінічну психологію

Література

Вікова та педагогічна психологія

Література

Експериментальна психологія

Література

Соціальна психологія

Література

Індустріально-організаційна психологія

Література

Психологія особистості

Література

Психологія стресу

Література

Економіка

Література

Іноземна мова професійно-ділового спілкування

Література

Фізичне виховання

Література

4 курс

Політологія

Література

Арттерапія

Література

Методика викладання психології

Література

Основи клінічної психології

Література

Основи патопсихології

Література

Педагогічна психологія

Література

Практикум з групової психокорекції

Література

Психологія управління

Література

Соціальна психологія

Література

Практична психологія в професійних навчальних закладах

Література

Психологія безпеки професійної діяльності

Література

Психологія професійно-технічного навчання

Література

Фізичне виховання (основи здоров"язбереження)

Література

Іноземна мова за професійним спрямуванням 1

Література

Фізичне виховання

Література

Стиль образу, мовлення та поведінки

Література

073 МЕНЕДЖМЕНТ

Освітньо-професійна програма магістра

за спеціальністю 073 Менеджмент

освітня програма Управління інтелектуальною власністю

 

Галузь знань

07 Управління та адміністрування

Спеціальність

073 Менеджмент

Освітня програма

Управління інтелектуальною власністю

Форма та термін навчання

очна (нормативний термін навчання) – 1,5 роки

заочна (нормативний термін навчання) – 1,5 роки

Кваліфікація

Магістр з управління інтелектуальною власністю

Навчальний підрозділ

Українська інженерно-педагогічна академія

Випускаюча кафедра

Креативної педагогіки і інтелектуальної власності

 

Можлива професійна діяльність випускника:

 

 • Робочі місця на підприємствах будь-якої організаційно-правової форми (комерційні, некомерційні, державні), в яких випускники працюють у якості керівників, начальників структурних підрозділів або виконавців різноманітних служб апарату управління.
 • Професіонал у сфері інтелектуальної власності в структурах де випускники є підприємцями, що створюють та розвивають власну справу.
 • Менеджер, провідний спеціаліст, науковий співробітник в науково-дослідницьких організаціях, пов’язаних з вирішенням управлінських проблем щодо набуття прав інтелектуальної власності.
 • На посадах менеджера (управителя) у сферах операційного менеджменту (логістики), продажу та маркетингу, інших видах посад пов’язаних з реалізацією специфічних управлінських функцій сфери інтелектуальної власності.
 • Інноваційний менеджер-спеціаліст по маркетингу з інновацій в інноваційних центрах, венчурних фірмах і фондах.
 • Менеджер (управитель) із комунікаційних технологій в фірмах розроблювачів програмного забезпечення.
 • Менеджер (управитель) з адміністративної діяльності в центрах трансферу і комерціалізації технологій, у приватних компаніях та фірмах з охорони, захисту і оцінки інтелектуальної власності.
 • Науковий співробітник-консультант з інтелектуальної власності в інформаційно-патентних відділах, в організаціях винахідників і раціоналізаторів України, в Торгово-промисловій палаті, митних службах, консалтингових компаніях.    
 • Викладач управлінських дисциплін і дисциплін циклу інтелектуальної власності в навчальних закладах.
 • Менеджер з питань комерційної діяльності; менеджери з питань реклами; фахівець з методів розширення ринку; менеджер із зв'язків з громадськістю; менеджер з персоналу; інспектор із торгівлі; керівник підрозділів невиробничої сфери діяльності (маркетингу, збуту, менеджери торгівельних залів).

 


 

 

 

 

 

РОБОЧІ ПРОГРАМИ

Навчальний план

1 курс

Основи  менеджменту

Система інтелектуальної власності в Україні

Методологія і організація наукових досліджень

Педагогіка вищої школи

Набуття прав і експертиза об'єктів інтелектуальної власності

Інформаційні системи і технології в управлінні проектами

Договірне право

Управління інноваційними проектами

Корпоративне управління

Економіка інтелектуальної власності

Публічне адміністрування

Управління якістю та змінами

Управління творчою діяльністю при створенні інтелектуальної власності

Маркетинг інтелектуальної власності

Міжнародне законодавство в галузі інтелектуальної власності

Система управління інтелектуальною власністю в організації

 

Освітньо-професійна програма підготовки бакалавра

ЗА НАПРЯМОМ 6.010104 ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА. ЕНЕРГЕТИКА

Галузь знань

- 0101 Педагогічна освіта

Напрям підготовки

- 6.010104 Професійна освіта .Енергетика

Спеціалізація

- Енергетика

Кваліфікація

- Фахівець в галузі енергетики, викладач практичного навчання в галузі енергетики

Форма та термін навчання

- очна (нормативний термін навчання) - 4 роки

- заочна (нормативний термін навчання) - 5 років 

Навчальний підрозділ

- Українська інженерно- педагогічна академія

Випускаюча кафедра

- Кафедра автоматизації енергетичних процесів

Можлива професійна діяльність випускника:

 • Педагог професійного навчання в освітніх установах різного рівня;
 • Менеджер в галузі управління та організації підприємств енергетичного профілю;
 • Спеціаліст з технічного обслуговування та ремонту енергетичного обладнання;
 • Інженерно-технічний робітник для потреб бізнесу різних форм власності.

Навчальний план

 • Графік організації навчального процесу;
 • Навчальний план.

Робочі програми

1 курс

Актуальні проблеми історічних процесів української державності

 

Вступ до фаху та виробниче навчання

 

Основи здоров'язбереження

 

Іноземна мова

 

Фізика

 

Хімія

 

Теоретична та прикладна механіка

 

Інженерна та комп'ютерна графіка

 

Вища математика

 

Інформатика та комп'ютерні технології

 

Психологія

 

Теоретико-правові основи освіти

 

Професіина та практична підготовка

 

2 курс

Методологічні засади професійної освіти

 

Теорія та методика виховної роботи

 

Психологія праці

 

Україна в світовому культурному просторі

 

Українське фахове мовлення

 

Комп’ютерні технології в офісі

 

Гідрогазодінаміка, гідродинамічні машини та системи

 

Електричні методи та засоби вимірювання

 

Теоретичні основи електротехніки

 

Філософія

 

Іноземна мова професійно-ділового спілкування

 

Вікова та педагогічна психологія

 

Професіина та практична підготовка

 

3 курс

Дидактичні основи професійної освіти

 

Основи інженерно-педагогічної творчості

 

МПН:дидактичне проектування

 

Основи корекційної педагогіки

 

Політичні,правові та соціальні системи у  контексті  геополітичних змін

 

Стиль образу, мовлення та поведінки

 

Основи енерго та ресурсозбереження

 

Дисципліни,що включають питання економіки

 

Техніко-економічні основи роботи енергооб'єктів

 

Основні принципи виробництва, розподілу та споживання енергії

 

Парогенеруючі, тепломасообмінні агрегати та парові, газотурбінні установки

 

Системи водопостачання,каналізації і вентиляції; опалення, тепло- і газопостачання

 

Технологічна практика

 

4 курс

Комп`ютерні технології навчання

 

МПН:основні технології навчання

 

Соціальна та корпоративна безпека

 

Дисципліни,що включають питання охорони праці та БЖД

 

Креативні технології навчання

 

Комунікативні процеси у педагогічній діяльності

 

Основне електрообладнання, електричні апарати і струмоведучі частини  в енергооб'ектах

 

Проектування елементів енергосистем

 

Захист та автоматизація енергосистем

 

Теорія та розрахунок параметрів режимів СЕП

 

Педагогічна практика

 

ДІ з ППМПН

 

 

Освітньо-професійна програма підготовки бакалавра

ЗА НАПРЯМОМ 6.010104 ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА. ЕЛЕКТРОНІКА

Галузь знань

- 0101 Педагогічна освіта

Напрям підготовки

- 6.010104 Професійна освіта .Електроніка

Спеціалізація

- Комп’ютерні системи та мережі

Кваліфікація

- Фахівець в галузі енергетики, викладач практичного навчання в галузі енергетики

Форма та термін навчання

- очна (нормативний термін навчання) - 4 роки

- заочна (нормативний термін навчання) - 5 років 

Навчальний підрозділ

- Українська інженерно- педагогічна академія

Випускаюча кафедра

- Кафедра автоматизації енергетичних процесів

Можлива професійна діяльність випускника:

 • Педагог професійного навчання в освітніх установах різного рівня;
 • Менеджер в галузі управління та організації підприємств електронного профілю;
 • Спеціаліст з технічного обслуговування та ремонту електронного обладнання і комп`ютерних систем та мереж;
 • Інженерно-технічний робітник для потреб бізнесу різних форм власності.

Навчальний план:

 • Графік організації навчального процесу;
 • Навчальний план.

Робочі програми

1 курс

Актуальні проблеми історічних процесів української державності

Література

Вступ до фаху та виробниче навчання

Література

Основи здоров'язбереження

Література

Іноземна мова

Література

Фізика

Література

Інтернет-технології

Література

Інженерна та комп'ютерна графіка

Література

Вища математика

Література

Інформатика та комп'ютерні технології

Література

Операційні системи

Література

Психологія

Література

Теоретико-правові основи освіти

Література

Професіина та практична підготовка

Література

2 курс

Методологічні засади професійної освіти

Література

Теорія та методика виховної роботи

Література

Психологія праці

Література

Україна в світовому культурному просторі

Література

Українське фахове мовлення

Література

Комп’ютерні технології в офісі

Література

Інформаційні системи в управлінні та навчанні

Література

Електричні методи та засоби вимірювання

Література

Теоретичні основи електротехніки

Література

Філософія

Література

Іноземна мова професійно-ділового спілкування

Література

Вікова та педагогічна психологія

Література

Професіина та практична підготовка

Література

3 курс

Економіка

Література

Дидактичні основи професійної освіти

Література

Основи інженерно-педагогічної творчості

Література

МПН:дидактичне проектування

Література

Основи корекційної педагогіки

Література

Політичні,правові та соціальні системи у  контексті  геополітичних змін

Література

Стиль образу, мовлення та поведінки

Література

Основи енерго та ресурсозбереження

Література

Технологічна практика

Література

Програмування електронних пристроїв та систем

Література

Схемотехніка компьютерних систем

Література

4 курс

Економіка підприємств у галузі

Література

Комп`ютерні технології навчання

Література

МПН:основні технології навчання

Література

Соціальна та корпоративна безпека

Література

Безпека життєдіяльності та цивільний захист

Література

Основи охорони праці

Література

Креативні технології навчання

Література

Комунікативні процеси у педагогічній діяльності

Література

Комп'ютерне моделювання і САПР

Література

Мікропроцесорні системи та мікроконтролери

Література

Обчислювальні системи

Література

Телекомунікаційні та компьютерні мережі

Література

Педагогічна практика

Література

ДІ з ППМПН

Література

 

Освітньо-професійна програма підготовки бакалавра

ЗА НАПРЯМОМ 6.010104 ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА. ЕНЕРГЕТИКА

Галузь знань

- 0101 Педагогічна освіта

Напрям підготовки

- 6.010104 Професійна освіта .Електромеханіка

Спеціалізація

- Комп’ютеризовані системи управління і контролю технологічних процесів та об’єктів

Кваліфікація

- фахівець в галузі електромеханіки та автоматизації виробництва, викладач практичного навчання в галузі

Форма та термін навчання

- очна (нормативний термін навчання) - 4 роки

- заочна (нормативний термін навчання) - 5 років 

Навчальний підрозділ

- Українська інженерно- педагогічна академія

Випускаюча кафедра

- Кафедра автоматизації енергетичних процесів

Можлива професійна діяльність випускника:

 • Педагог професійного навчання в освітніх установах різного рівня;
 • Менеджер в галузі управління та організації підприємств;
 • Спеціаліст з технічного обслуговування та ремонту обладнання систем управліяння технологічних об`єктів ;
 • Інженерно-технічний робітник для потреб бізнесу різних форм власності.

Навчальний план

 • Графік організації навчального процесу;
 • Навчальний план.

Робочі програми

1 курс

Актуальні проблеми історічних процесів української державності

Література

Вступ до фаху та виробниче навчання

Література

Основи здоров'язбереження

Література

Іноземна мова

Література

Фізика

Література

Інтернет-технології

Література

Інженерна та комп'ютерна графіка

Література

Вища математика

Література

Інформатика та комп'ютерні технології

Література

Операційні системи

Література

Психологія

Література

Теоретико-правові основи освіти

Література

Професіина та практична підготовка

Література

2 курс

Методологічні засади професійної освіти

Література

Теорія та методика виховної роботи

Література

Психологія праці

Література

Україна в світовому культурному просторі

Література

Українське фахове мовлення

Література

Комп’ютерні технології в офісі

Література

Інформаційні системи в управлінні та навчанні

Література

Електричні методи та засоби вимірювання

Література

Теоретичні основи електротехніки

Література

Філософія

Література

Іноземна мова професійно-ділового спілкування

Література

Вікова та педагогічна психологія

Література

Професіина та практична підготовка

Література

3 курс

Економіка

Література

Дидактичні основи професійної освіти

Література

Основи інженерно-педагогічної творчості

Література

МПН:дидактичне проектування

Література

Основи корекційної педагогіки

Література

Політичні,правові та соціальні системи у  контексті  геополітичних змін

Література

Стиль образу, мовлення та поведінки

Література

Основи енерго та ресурсозбереження

Література

Автоматизовані  системи управління технологічними процесами і об'єктами

Література

Електромеханіка та системи автоматизації

Література

Технологічна практика

Література

4 курс

Економіка підприємств у галузі

Література

Комп`ютерні технології навчання

Література

МПН:основні технології навчання

Література

Соціальна та корпоративна безпека

Література

Безпека життєдіяльності та цивільний захист

Література

Основи охорони праці

Література

Креативні технології навчання

Література

Комунікативні процеси у педагогічній діяльності

Література

Інформаційні технології в  системах управління

Література

Програмне забезпечення в  системах управління

Література

Педагогічна практика

Література

ДІ з ППМПН

Література

 

Бакалавр

Спеціаліст-Магістр

 

  24 березня в Українській інженерно-педагогічній академії відбувся день відкритих дверей.

Майбутні абітурієнти у холі 4 корпусу познайомились з кафедрами та факультетами академії.

У актовій залі проректор з науково-педагогічної роботи УІПА Вілков С.М. провів ознайомчу презентацію з академією для потенційних абітурієнтів. Відповідальний секретар приймальної комісії Петров С.В. розповів про особливості прийому до ВНЗ у 2016 році.

освітньо-професійна програма підготовки бакалавра

за напрямом 015 ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА (ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ)

Галузь знань

01 Освіта/Педагогіка

Напрям підготовки

015 Професійна освіта (Харчові технології)

Спеціалізація

Харчові технології

Кваліфікація

- Професіонал в галузі харчових технологій викладач дисциплін в галузі харчових технології

Форма та термін навчання

- очна (нормативний термін навчання) – 4 роки

- заочна (нормативний термін навчання) – 5 років

Навчальний підрозділ

- Українська інженерно-педагогічна академія

Випускаюча кафедра

- Кафедра харчових та хімічних технологій

Можлива професійна діяльність випускника:

 • Інженер-технолог підприємств харчової промисловості;
 • Технолог підприємств ресторанного господарства;
 • Керівник підприємств харчової промисловості;
 • Завідувач виробництвом підприємств ресторанного господарства;
 • Керівник підприємств ресторанного господарства;
 • Викладач спеціальних дисциплін в освітніх установах різного рівня;
 • Дослідник в харчовій галузі.  

 

Робочі програми

1 курс

Актуальні проблеми історичних процесів української державності

(література) 

Іноземна мова

(література)

Інформатика та комп'ютерні технології

(література)

Інженерна та комп'ютерна графіка

(література)

Вступ до фаху та виробниче навчання

(література)

Основи здоров'язбереження

(література)

Основи фахової майстерності

(література)

Хімія

(література)

Фізика

(література)

Вища математика

(література)

Психологія

(література)

Теоретико-правові основи освіти

(література)

Фізичне виховання

(література)

2 курс

Україна в світовому культурному просторі

(література)

Іноземна мова

(література)

Фізколоїдна та аналітична хімія

(література)

Органічна хімія

(література)

Комп'ютерні технології в офісі

(література)

Філософія

(література)

Основи композиції

(література)

Вікова та педагогічна психологія

(література)

Психологія праці

(література)

Теорія та методика виховної роботи

(література)

Методологічні засади професійної освіти

(література)

Українське фахове мовлення

(література)

Фізичне виховання

(література)

3 курс

Політичні, правові та соціальні системи у контексті геополітичних змін

(література)

Іноземна мова професійно-ділового спілкування

(література)

Біологічна та харчова хімія

(література)

Мікробіологія та фізіологія харчування

(література)

Технологія виробів та організація підприємств ресторанного господарства

(література)

Економіка

(література)

Основи енерго та ресурсозбереження

(література)

Дидактичні основи професійної освіти

(література)

МПН: дидактичне проектування

(література)

Основи інженерно-педагогічної творчості

(література)

Стиль образу, мовлення та поведінки

(література)

Українське фахове мовлення

(література)

Основи корекційної педагогіки

(література)

Фізичне виховання

(література)

4 курс

Іноземна мова за професійним спрямуванням

(література)

Товарознавство та експертиза продовольчих товарів

(література)

Технологія та організація харчових виробництв

(література)

Процеси, апарати та обладнання харчової галузі

(література)

Комп’ютерні технології навчання

(література)

Економіка підприємств у галузі

(література)

Соціальна та корпоративна безпека

(література)

Основи охорони праці

(література)

Комунікативні процеси у педагогічній діяльності

(література)

Креативні технології навчання

(література)

МПН: основні технології навчання

(література)

Безпека життєдіяльності та цивільний захист

(література)

Фізичне виховання

(література)

 

Освітньо-професійна програма підготовки бакалавра

ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 6.015 ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА. ПОБУТОВЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Галузь знань - 01 Освіта
Спеціальність - 015 Професійна освіта. Побутове обслуговування
Спеціалізація - організація обслуговування населення
Кваліфікація - фахівець в галузі організації обслуговування населення, викладач практичного навчання в галузі побутового обслуговування
Форма та термін навчання

- очна (нормативний термін навчання) - 4 роки

- заочна (нормативний термін навчання) - 5 років

Навчальний підрозділ - Українська інженерно - педагогічна академія
Випускаюча кафедра - менеджменту

 

освітньо-професійна програма підготовки бакалавра

ЗА НАПРЯМОМ 6.01010433 ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА. ПОБУТОВЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Галузь знань - 0101      Педагогічна освіта
Напрям підготовки - 6.010104 Професійна освіта. Побутове обслуговування
Спеціалізація - організація обслуговування населення
Кваліфікація - фахівець в галузі організації обслуговування населення, викладач практичного навчання в галузі побутового обслуговування
Форма та термін навчання

- очна (прискорений термін навчання) - 3 роки

- заочна (прискорений термін навчання) - 3 роки

Навчальний підрозділ - Українська інженерно - педагогічна академія
Випускаюча кафедра - менеджменту

 

Можлива професійна діяльність випускника:

Після закінчення навчання випускник має право працювати керівником або заступником керівника функціональних підрозділів організації в сфері побутового обслуговування населення (торгівельна, транспортна, готельно-ресторанний бізнес, банківська сфера, інформаційні послуги та ін.), наприклад:

- керівник підприємства, фірми та організації сфери побутового обслуговування;

- керівник, фахівець фінансового, бухгалтерського, економічного, планового підрозділу;

- керівник, фахівець кадрового підрозділу; - фахівець-аналітик, логістик;

- менеджер з питань комерційної діяльності, маркетолог;

- фахівець з організації та раціоналізації виробництва;

- адміністратор та ін.

Крім того, випускник має право працювати викладачем, а також організувати власну фірму, поєднуючи (при необхідності) більшість керівних функцій.

Навчальний план

– Графік організації навчального процесу

– Навчальний план

 


 

1 курс Іноземна мова Література
Інформатика та комп'ютерні технології Література
Інженерна та комп'ютерна графіка Література
Вища математика Література
Фізика Література
Психологія Література
Економічна теорія Література
Теоретико-правові основи освіти Література
Актуальні проблеми історічних процесів української державності Література
Основи здоров’язбереження Література
2 курс Україна в світовому культурному просторі Література
Українське фахове мовлення Література
Менеджмент Література
Основи економічної безпеки Література
Вища математика Література
Філософія Література
Іноземна мова професійно-ділового спілкування Література
Методологічні засади професійної освіти Література
Вікова та педагогічна психологія Література
Комп’ютерні технології в офісі Література
Бізнес-планування Література
Економіка підприємства Література
Теорія та методика виховної роботи Література
Психологія праці Література
3 курс Політичні, правові і соціальні системи в контексті геополітичних змін Література
Організація підприємницької діяльності Література
Стиль образу, мовлення та поведінки Література
Іноземна мова професійно-ділового спілкування Література
Дидактичні основи професійної освіти Література
Основи корекційної педагогіки Література
Організація діяльності підприємств Література
Маркетинг у сфері послуг Література
Основи енерго та ресурсозбереження Література
Основи інженерно-педагогічної творчості Література
Управлінські рішення Література
МПН:дидактичне проектування Література
Логістика Література
4 курс Соціальна та корпоративна безпека Література
Основи охорони праці Література
Іноземна мова професійно-ділового спілкування Література
Комп’ютерні технології навчання Література
МПН:основні технології навчання Література
Креативні технології навчання Література
Комунікативні процеси у педагогічній діяльності Література
Управління персоналом Література
Безпека життєдіяльності та цивільний захист Література
Стратегічне управління Література
Інформаційні технології у сфері послуг Література
Управління інноваціями та якістю Література
Комунікативний менеджмент Література
Контролінг Література

Освітньо-професійна програма підготовки бакалавра

за спеціальністю 015.15 ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА ( ОХОРОНА ПРАЦІ)

Галузь знань

01 Освіта

Спеціальність

015 Професійна освіта (за спеціалізаціями)

Спеціалізація

015.15 Професійна освіта (охорона праці)

Кваліфікація

фахівець з охорони праці, викладач практичного навчання в галузі безпеки життєдіяльності та охорони праці

Форма та термін навчання

- денна (нормативний термін навчання) – 4 роки

- заочна (нормативний термін навчання) – 5 років

Навчальний підрозділ

- Українська інженерно-педагогічна академія

Випускаюча кафедра

- Кафедра охорони праці, стандартизації та сертифікації

Можлива професійна діяльність випускника: інспектор з охорони праці;  фахівець з питань охорони праці державних структур, фонду соціального страхування; фахівець служби охорони праці підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності та підпорядкування; фахівець навчальних центів і закладів, що підпорядковані Міністерству освіти і науки України; викладач практичного навчання.


Робочі програми
1 курс Актуальні проблеми історичних процесів української державності (література) 
Фізичне виховання (література)
Вища математика (література)
Вступ до фаху та виробниче навчання (література)
Інженерна та комп'ютерна графіка (література)
Іноземна мова (література)
Інформатика та комп'ютерні технології (література)
Хімія (література)
Теоретична та прикладна механіка (література)
Психологія (література)
Теоретико-правові основи освіти   (література)
Основи здоров'язбереження (література)
Фізика (література)
2 курс Україна в світовому культурному просторі (література)
Вища математика (література)

Теоретичні основи електротехніка

(література)
Фізичне виховання (література)
Методологічні засади професійної освіти (література)
Іноземна мова (література)
Психологія праці (література)
Теорія та методика виховної роботи (література)
Вікова та педагогічна психологія (література)
Основи управління якістю (література)
Філософія (література)
Комп'ютерні технології в офісі (література)
Електричні методи та засоби вимірювання (література)
Українське фахове мовлення (література)
3 курс Політичні,правові та соціальні системи у контексті геополітичних змін (література)
Стиль образу, мовлення та поведінки (література)
Дидактичні основи професійної освіти (література)
МПН: дидактичне проектування (література)
Основи інженерно-педагогічної творчості (література)
Виробнича санітарія та гігієна праці (література)
Стандартизація та нормативно-технічне забезпечення (література)
Статистичні методи контролю (література)
Українська мова ( за професійним спрямуванням) (література)
Основи енерго та ресурсозбереження (література)
Основи корекційної педагогіки (література)
Економіка (література)
Фізичне виховання (Основи здоров'язбереження) (література)
Іноземна мова професійно-ділового спілкування (література)

4 курс

Іноземна мова за професійним спрямуванням (література)
Економіка підприємств та маркетинг (література)
Комунікативні процеси у педагогічній діяльності (література)
Креативні технології навчання (література)
МПН: основні технології навчання (література)
Експертиза та сертифікація (література)
Основи охорони праці (література)
Політологія (література)
Моніторінг середовища існування (література)
Системи управління (література)
Стиль образу, мовлення та поведінки (література)
Метрологія та вимірювальна техніка (література)
Безпека праці (література)
  Фізичне виховання (Основи здоров'язбереження) (література)

Освітньо-професійна програма підготовки бакалавра 

за спеціальністю 015.13 ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА ( МЕТРОЛОГІЯ, СТАНДАРТИЗАЦІЯ ТА СЕРТИФІКАЦІЯ)

Галузь знань

01 Освіта

Спеціальність

015 Професійна освіта (за спеціалізаціями)

Спеціалізація

015.13 Професійна освіта (метрологія, стандартизація та сертифікація)

Кваліфікація

фахівець з метрології, стандартизації та сертифікації, викладач практичного навчання в галузі метрології, стандартизації та сертифікації

Форма та термін навчання

- денна (нормативний термін навчання) – 4 роки

- заочна (нормативний термін навчання) – 5 років

Навчальний підрозділ

- Українська інженерно-педагогічна академія

Випускаюча кафедра

- Кафедра охорони праці, стандартизації та сертифікації

 Можлива професійна діяльність випускника: інженер з метрології, інженер із стандартизації та якості, фахівець із стандартизації, сертифікації та якості,  викладач практичного навчання в галузі метрології, стандартизації та сертифікації; майстер виробничого навчання

 

 

 

Робочі програми

1 курс

Актуальні проблеми іcторичних процесів української державності

(література)

Фізичне виховання

(література)

Вища математика

(література)

Вступ до фаху та виробниче навчання

(література)

Інженерна та комп'ютерна графіка

(література)

Іноземна мова

(література)

Інформатика та комп'ютерні технології

(література)

Хімія

(література)

Теоретична та прикладна механіка

(література)

Психологія

(література)

Теоретико-правові основи освіти

(література)

Основи здоров'язбереження

(література)

Фізика

(література)

2 курс

Україна в світовому культурному просторі

(література)

Вища математика

(література)

Теоретичні основи електротехніки

(література)

Фізичне виховання

(література)

Методологічні засади професійної освіти

(література)

Іноземна мова

(література)

Психологія праці

(література)

Теорія та методика виховної роботи

(література)

Вікова та педагогічна психологія

(література)

Основи управління якістю

(література)

Філософія

(література)

Комп'ютерні технології в офісі

(література)

Електричні методи та засоби вимірювання

(література)

Українське фахове мовлення

(література)

3 курс

Політичні,правові та соціальні системи у контексті геополітичних змін

(література)

Стиль образу, мовлення та поведінки

(література)

Дидактичні основи професійної освіти

(література)

МПН: дидактичне проектування

(література)

Основи інженерно-педагогічної творчості

(література)

Виробнича санітарія та гігієна праці

(література)

Стандартизація  та нормативно-технічне забезпечення

(література)

Статистичні методи контролю

(література)

Українська мова ( за професійним спрямуванням)

(література)

Основи енерго та ресурсозбереження

(література)

Основи колекційної педагогіки

(література)

Економіка

(література)

Фізичне виховання (Основи здоров'язбереження)

(література)

Іноземна мова професійно-ділового спілкування

(література)

4 курс

Іноземна мова за професійним спрямуванням

(література)

Економіка підприємств та маркетинг

(література)

Комунікативні процеси у педагогічній діяльності

(література)

Креативні технології навчання

(література)

МПН: основні технології навчання

(література)

Експертиза та сертифікація

(література)

Основи охорони праці

(література)

Політологія

(література)

Моніторінг середовища існування

(література)

Системи управління

(література)

Стиль образу, мовлення та поведінки

(література)

Метрологія та вимірювальна техніка

(література)

Безпека праці

(література)

Фізичне виховання (Основи здоров'язбереження)

(література)

 

 

 

 
ЕНЕРГЕТИКИ, ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ І АВТОМАТИЗАЦІЇ ЕНЕРГЕТИЧНИХ ПРОЦЕСІВ


НАПРЯМИ та СПЕЦІАЛЬНОСТІ

Професійна освіта. Енергетика

Професійна освіта. Нафтогазова справа

Професійна освіта. Охорона праці

Професійна освіта. Метрологія, стандартизація та сертифікація

Професійна освіта. Електроніка

Професійна освіта. Електромеханіка

Професійна освіта. Телекомунікації та зв'язок

Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Теплоенергетика

Електричні станції

Електротехнічні системи електроспоживання 

Теплові електричні станції

 Якість, стандартизація та сертифікація (на базі I та II рівнів вищої освіти)

 


 

ФАКУЛЬТЕТ МІЖНАРОДНИХ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ


 

НАПРЯМИ та СПЕЦІАЛЬНОСТІ

Психологія. Практична психологія

Педагогіка вищої школи (на базі I та II рівнів вищої освіти)

Управління навчальним закладом (на базі I та II рівнів вищої освіти)


  

ФАКУЛЬТЕТ КОМП`ЮТЕРНИХ І ІНТЕГРОВАНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ВИРОБНИЦТВІ ТА ОСВІТІ


 

НАПРЯМИ та СПЕЦІАЛЬНОСТІ

Професійна освіта. Машинобудування

Професійна освіта. Транспорт

Професійна освіта. Будівництво

Професійна освіта. Видавничо-поліграфічна справа

Професійна освіта. Комп’ютерні технології

Галузеве машинобудування (Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання)

Прикладна механіка. Зварювання

Підйомно-транспортні, дорожні, будівельні, меліоративні машини і обладнання

Менеджмент (Управління інтелектуальною власністю) на базі І і ІІ рівнів вищої освіти

Прикладна математика


 

ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ


 

НАПРЯМИ та СПЕЦІАЛЬНОСТІ

Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості

Професійна освіта. Дизайн

Професійна освіта. Харчові технології

Технології легкої промисловості

Конструювання та технології швейних виробів


 

ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІЧНИХ, УПРАВЛІНСЬКИХ ТА ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ


 

НАПРЯМИ та СПЕЦІАЛЬНОСТІ

Професійна освіта. Економіка

Професійна освіта. Товарознавство

Професійна освіта. Сфера обслуговування

Менеджмент

Менеджмент організацій та адміністрування (за видами економічної діяльності)

Публічне управління та адміністрування (адміністративний менеджмент)

 

 

Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору

та зарахування на навчання

1. Порядок роботи Приймальної комісії:

а) з 01.02.2016 по 30.06.2016

    понеділок - п’ятниця з 09 години до 18 години

б) з 01.07.2016 по 31.08.2016

- понеділок - п’ятниця з 09 години до 18 години;

- субота з 09 години до 16 години.

2. Прийом заяв і документів, вступні випробування, конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників за ступенем бакалавра на основі повної загальної середньої освіти проводиться в такі строки:

Етапи вступної кампанії Денна форма навчання Заочна форма навчання
Початок прийому заяв і документів

11 липня

2016 року

20 липня

2016 року

Закінчення прийому заяв і документів від осіб, які мають право проходити співбесіди та складати вступні випробування, що проводить УІПА

18.00 годин

20 липня

2016 року

15 серпня

2016 року

Закінчення прийому заяв і документів від осіб, які не проходять співбесід і не складають вступних випробувань

18.00 годин

27 липня

2016 року

19 серпня

2016 року

Строки проведення УІПА співбесід і вступних випробувань

21 – 27 липня

2016 року

15 – 19 серпня

2016 року

Термін оприлюднення рейтингового списку вступників

не пізніше

12 години

01 серпня 2016 року 

22 серпня

2016 року

Терміни вибору вступниками місця навчання відповідно до зазначених пріоритетів (для денної форми навчання на місця державного замовлення) і виконання вимог до зарахування

на місця державного замовлення  -

до 18.00 години

05 серпня 2016 року;

на місця за кошти фізичних та юридичних осіб –

не пізніше

10 серпня 2016 року

25 серпня

2016 року

Терміни зарахування вступників

за державним замовленням –

не пізніше 12.00 години 06 серпня 2016 року;

за кошти фізичних та юридичних осіб – за умови виконання державного замовлення за відповідною спеціальністю (спеціалізацією) – не пізніше

12 серпня 2016 року

за державним замовленням –

26 серпня 2016 року;

за кошти фізичних та юридичних осіб – за умови виконання державного замовлення за відповідною спеціальністю (спеціалізацією) – не пізніше

29 серпня 2016 року

3. Прийом заяв і документів, фахові вступні випробування, що проводить УІПА, конкурсний відбір і зарахування на навчання за ступенем бакалавра вступників на основі ОКР молодшого спеціаліста зі скороченим терміном навчання та на другий (третій) курси з нормативним терміном навчання проводиться в такі строки:

Етапи вступної кампанії Денна форма навчання Заочна форма навчання
Початок прийому заяв і документів

11 липня

2016 року

14 липня

2016 року

Закінчення прийому заяв і документів

18.00 годин

20 липня 2016 року

12 серпня

2016 року

Строки проведення УІПА вступних

(в т.ч. додаткових) випробувань

21 – 27 липня

2016 року

12–17 серпня

2016 року

Термін оприлюднення рейтингового списку вступників

не пізніше

12 години

01 серпня

2016 року

19 серпня

2016 року

Терміни зарахування вступників

за державним замовленням – не пізніше 12.00 години

06 серпня 2016 року;

за кошти фізичних та юридичних осіб – за умови виконання державного замовлення за відповідною спеціальністю (спеціаліза­цією) –

не пізніше

12 серпня 2016 року

за державним замовленням –

26 серпня 2016 року;

за кошти фізичних та юридичних осіб – за умови виконання державного замовлення за відповідною спеціальністю (спеціаліза­цією) –

не пізніше

29 серпня 2016 року

4. Прийом заяв і документів, фахові вступні випробування, що проводить УІПА, конкурсний відбір та зарахування на навчання вступників на основі ступенів бакалавра, магістра, ОКР спеціаліста для здобуття ступеня бакалавра (друга вища освіта) проводиться в такі строки:

Етапи вступної кампанії Денна форма навчання Заочна форма навчання
Початок прийому заяв і документів

11 липня

2016 року

14 липня

2016 року

Закінчення прийому заяв і документів

18.00 годин

20 липня 2016 року

12 серпня

2016 року

Строки проведення УІПА вступних

(в т.ч. додаткових) випробувань

21 – 27 липня

2016 року

12–17 серпня

2016 року

Термін оприлюднення рейтингового списку вступників

не пізніше

12 години

01 серпня

2016 року

19 серпня

2016 року

Терміни зарахування вступників

за державним замовленням – не пізніше 12.00 години

06 серпня 2016 року;

за кошти фізичних та юридичних осіб – за умови виконання державного замовлення за відповідною спеціальністю (спеціаліза­цією) –

не пізніше

12 серпня 2016 року

за державним замовленням –

26 серпня 2016 року;

за кошти фізичних та юридичних осіб – за умови виконання державного замовлення за відповідною спеціальністю (спеціаліза­цією) –

не пізніше

29 серпня 2016 року

5. Прийом заяв і документів, фахові вступні випробування, що проводить УІПА, конкурсний відбір і зарахування на навчання вступників на основі базової або повної вищої освіти на навчання за ступенем магістра та ОКР спеціаліста проводиться в такі строки:

Етапи вступної кампанії Денна форма навчання Заочна форма навчання
Початок прийому заяв і документів

01 липня

2016 року

01 липня

2016 року

Закінчення прийому заяв і документів

26 липня

2016 року

26 липня

2016 року

Строки проведення УІПА вступних

(в т.ч. додаткових) випробувань

15 – 22 липня

2016 року

26-29 липня

2016 року

15 – 22 липня

2016 року

26-29 липня

2016 року

Термін оприлюднення рейтингового списку вступників

не пізніше 31 липня

2016 року

не пізніше 31 липня

2016 року

Терміни зарахування вступників

за ступенем магістра за державним замовленням - 03 серпня 2016 року;

за ОКР спеціаліста за державним замовленням -04 серпня 2016 року;

за кошти фізичних та юридичних осіб – за умови виконання державного замовлення

за відповідною спеціальністю

(спеціаліза­цією) –  

не пізніше 17 серпня

2016 року

за ступенем магістра за державним замовленням - 03 серпня 2016 року;

за ОКР спеціаліста за державним замовленням - 04 серпня 2016 року;

за кошти фізичних та юридичних осіб – за умови виконання державного замовлення за відповідною спеціальністю (спеціаліза­цією) –  

не пізніше 17 серпня

2016 року

6.  Прийом заяв і документів, фахові вступні випробування, що проводить УІПА, конкурсний відбір і зарахування на навчання вступників з числа осіб, які не менше одного року здобувають ступінь бакалавра в УІПА та виконують у повному обсязі навчальний план, для здобуття ступеня бакалавра за іншою спеціальністю (напрямом підготовки)  на другий курс в УІПА за іншою формою навчання в межах вакантних місць ліцензованого обсягу, проводиться в такі строки:

Етапи вступної кампанії Денна та форма навчання Заочна форма навчання
Початок прийому заяв і документів

01 липня

2016 року

01 липня

2016 року

Закінчення прийому заяв і документів

11 липня

2016 року

11 липня

2016 року

Строки проведення УІПА вступних випробувань

11 – 13 липня

2016 року

11 – 13 липня

2016 року

Термін оприлюднення рейтингового списку вступників

15 липня

2016 року

15 липня

2016 року

Терміни зарахування вступників

за кошти фізичних та юридичних осіб –

не пізніше 19 липня

2016 року

за кошти фізичних та юридичних осіб –

не пізніше 19 липня

2016 року

УКРАЇНСЬКА ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНА АКАДЕМІЯ

ЗАПРОШУЄ
для навчання на підготовчих курсах 

школярів, гімназистів та ліцеїстів випускних класів, учнів коледжів, професійно-технічних училищ, а також випускників минулих років, які бажають продовжувати навчання та здобути вищу освіту.

На підготовчих курсах Ви маєте можливість отримати ґрунтовну підготовку слухачів до виконання тестових завдань. Широко практикується тестування як навчальний прийом та форма перевірки знань, умінь та навичок. Системна підготовка для успішного проходження ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання) здійснюється шляхом поглибленого засвоєння й систематизації знань.

Навчання на підготовчих курсах та участь у днях відкритих дверей дає можливість більш детальніше ознайомитися з факультетами, спеціальностями та навчальним процесом в академії.

Заняття на підготовчих курсах проводять висококваліфіковані викладачі, які мають великий досвід роботи, професійні якості яких, допомагають зорієнтуватися у виборі фаху та подальшому навчанні в академії.

Термін навчання – жовтень 2018р. – квітень 2019р. (7 місяців)

Заняття проводяться 1 раз на тиждень (з кожного предмету), початок занять о 17-00.

Дисципліни, які викладаються:

 • Українська мова та література - вівторок
 • Математика - середа
 • Історія України - четвер

Вартість навчання 150 грн. на місяць (за 1 предмет).

Для вступу на підготовчі курси необхідно подати такі документи:

 • Заяву за особистим підписом
 • Копію паспорту
 • Копію ідентифікаційного коду
 • Квитанцію про сплату

ПРИЙОМ ЗАЯВ ПРОВОДИТЬСЯ: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 17.00

корпус 3, поверх 1 , кімната 2, тел.: (057) 733-79-04

На курси приймаються усі бажаючі.

  Вступники на базі повної загальної середньої освіти (шкільний атестат) та на базі диплому молодшого спеціаліста! Відбулися зміни у кількості бюджетних місць!!! 

Дивимось на сайті академії за посиланнями:

Школярі http://uipa.edu.ua/files/2015/07/_shkola.pdf

Молодші спеціалісти http://uipa.edu.ua/files/2015/07/usk.pdf

  Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2015 року.

Отриманий узагальнений рейтинг підсумовує рейтингові місця вузів за версією «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Вебометрикс».

Згідно цього рейтингу, Українська інженерно-педагогічна академія входить до топ-10 рейтингу вищих навчальних закладів Харкова (займає 10 місце з 32) та обіймає 70-72 місце з 286 у Консолідованому рейтингу вузів України 2015.


 Всі бажаючі вступити на денну форму навчання на базі повної загальної середньої освіти за результатами ЗНО – Ви можете подати он-лайн заяву на участь в конкурсному відборі на вступ до академії за допомогою інтернет-ресурсу Єдиної державної електронної бази з питань освіти http://ez.osvitavsim.org.ua/


 З 10 липня розпочато прийом заяв та документів на денну форму навчання від вступників на базі повної загальної середньої освіти за результатами ЗНО та вступників на базі диплому молодшого спеціаліста.

 

Чекаємо на Вас у приймальній комісії щодня

Пн-Пт з 9.00 до 18.00

Сб-Нд з 10.00 до 14.00

за адресою: вул. Університетська, 27 (3ій корпус, 2ий поверх).

Конт. тел.: (057) 733-78-43


На виконання листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-247 від 18.05.2015 року, інформуємо:

згідно до частини сьомої статті 7 Закону України «Про вищу освіту» та постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 193 «Про документи про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка» в Українській інженерно-педагогічній академії вартість виготовлення документа про вищу освіту державного зразка не перевищуватиме двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34 гривні).


25 квітня відбувся заключний у цьому навчальному році День відкритих дверей.

Ми гостинно відкрили свої двері для усіх бажаючих. Після презентації академії, потенційні абітурієнти мали змогу поспілкуватись з представниками факультетів та спеціальностей, що їх зацікавили, дізналися про особливості вступу до УІПА у 2015 році.

За ініціативи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківського регіону 17 квітня 2015 р. Українська інженерно-педагогічна академія взяла участь у акції «Вища школа Харківщини – сільському абітурієнту».

Сьогодні в Українській інженерно-педагогічній академії пройшов черговий День відкритих дверей.

Усі гості познайомились з виставками-презентаціями факультетів та кафедр, прослухали презентацію про академію та подивились невеликий концерт від Культурного центру УІПА.

Вступники, які зараховані 21 лютого 2015р. Українська інженерно-педагогічна академія вкотре у цьому навчальному році гостинно відкрила свої двері абітурієнтам.

Усі відвідувачі заходу ознайомилися з виставками-презентаціями спеціальностей та кафедр академії, мали змогу пройти тест «Яка професія мені підходить» та взяти участь у майстер-класах, які проводили кафедри, а також відвідати важливу презентацію «Особливості прийому до ВНЗ у 2015р.».


 11 лютого 2015р. в актовій залі Української інженерно-педагогічної академії відбувся конкурс «Кращий за професією» в номінації «Кухар», присвячений Дню Святого Валентина.

У конкурсі взяли участь студенти УІПА, учні Центру професійно-технічної освіти № 1 та Центру професійно-технічної освіти № 4.


 Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» оприлюднив «Рейтинг вищих навчальних закладів Харкова» 2014р.

Наша академія увійшла у ТОП-10 найкращих освітніх закладів Харкова, посівши 10 місце з 33 місць рейтингу. Подивитися рейтинг

Також у «Консолідованому рейтингу вузів України 2014»  освітнього ресурсу «Освіта.ua» наша академія посіла 65 місце з 292 місць рейтингу. Подивитися рейтинг


До уваги студентів денної форми навчання Стаханівського навчально-наукового інституту гірничих та освітніх технологій!

Для студентів інституту, які проживають за межами зони АТО приїзд для поселення можна здійснити в період з 28 січня по 2 лютого.


 З 8 січня в Українській інженерно-педагогічній академії почав свою роботу пункт реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання.

Адреса: вул. Університетська, 27, 3 корпус, кімната 10

Час роботи: Пн.–Пт., с 9.00 до 17.00


До уваги студентів денної форми навчання Стаханівського навчально-наукового інституту освітніх та гірничих технологій!

Для студентів, які з технічних причин (відсутність інтернету, нестабільний зв'язок, труднощі з відправкою студентських робіт та інше ) не змогли вкластися у визначені раніше терміни здачі екзаменаційної сесії в дистанційному режимі – терміни сесії подовжуються до 10.01.2015 р.

Для тих, хто до заданого терміну не надішле екзаменаційні роботи, стипендія не буде нарахована, а також буде поставлено питання щодо можливості подальшого навчання в академії

Ректорат

 18 грудня 2014р. Українська інженерно-педагогічна академія вкотре гостинно відкрила свої двері абітурієнтам.

 

 27 листопада 2014 року в приміщенні Харківського індустріально-педагогічного технікуму відбувся виїзний День відкритих дверей Української інженерно-педагогічної академії. 

 

 22 листопада 2014 р. в академії пройшов День відкритих дверей.

Всі відвідувачі мали змогу ознайомитись з презентаціями академії, факультетів та кафедр, познайомитись з керівництвом академії.

Після завершення презентації академії усі бажаючі мали змогу відвідати кафедри та лабораторії УІПА.

 20 листопада 2014 року в приміщенні Ізюмського міжшкільного навчально-виробничого комбінату відбувся виїзний День відкритих дверей Української інженерно-педагогічної академії.

З випускниками шкіл міста Ізюм зустрілися провідні викладачі академії. Представники академії презентували спеціальності Української інженерно-педагогічної академії та специфіку навчання в УІПА, ознайомили учасників зустрічі з перевагами інженерно-педагогічної освіти, правилами прийому на навчання.

 28 жовтня 2014 року в приміщенні Русько-Тишківської школи  відбувся виїзний День відкритих дверей Української інженерно-педагогічної академії. З випускниками шкіл зустрілися провідні викладачі академії. Представники академії презентували спеціальності Української інженерно-педагогічної академії та специфіку навчання в УІПА, показали фільм про академію, ознайомили учасників зустрічі з перевагами інженерно-педагогічної освіти, правилами прийому на навчання.

Перед школярами виступили колективи культурного центру академії, а саме: Театр моди «Се-ля-ві», вокально-естрадна студія «Сезам», студія спортивного бального танцю «Престиж». Студенти, учасники колективів художньої самодіяльності, відповіли на запитання школярів стосовно особливостей студентського життя в академії.


 23 жовтня 2014 р. в Українській інженерно-педагогічній академії відбувся День відкритих дверей.

Усі відвідувачі мали змогу не тільки ознайомитися з презентаціями та виставками факультетів і кафедр академії, а й змогли взяти участь в інтерактивних заходах, що були організовані факультетами академії, з метою більш детального знайомства абітурієнтів із майбутньою професією.

В актовій залі відбулась презентація академії, абітурієнти познайомились з керівництвом академії та деканами факультетів.

По завершенню офіційної частини усі бажаючи мали змогу поближче ознайомитись з кафедрами та лабораторіями академії. 


КАФЕДРИ

 

 

 ФАКУЛЬТЕТ МІЖНАРОДНИХ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ

КАФЕДРИ

 


 


  


КАФЕДРИ

 

 


 


КАФЕДРИ

 

 


 

ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІЧНИХ, УПРАВЛІНСЬКИХ ТА ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ


КАФЕДРИ

 

 
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ПРОФЕСІЙНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ (м. Бахмут і м. Слов’янськ)


СТАХАНОВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ГІРНИЧИХ ТА ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ (м. Харків)

 

 9 жовтня 2014р. в академії відбувся День відкритих дверей, під назвою «Калейдоскоп професій», який організовано спільно з Харківським обласним центром зайнятості. Гостями УІПА стали більше 550 учнів шкіл та професійно технічних навчальних закладів, студентів технікумів і коледжів. Відвідувачі спілкувалися з представниками центру для молоді Харківського обласного центру зайнятості, мали можливість скласти професійне резюме та ознайомитися з ринком праці міста Харкова, пройти тестування на визначення професії.

Кожен абітурієнт отримав детальну інформацію про переваги навчання в УІПА, про можливість отримання інженерно-педагогічної освіти, яке дає можливість працювати як викладачем у навчальних закладах, так і інженером на виробництві та сфері обслуговування. Діти відвідали виставку презентацій факультетів та спеціальностей академії, де не тільки дізналися про особливості професій і перспективи працевлаштування, а й змогли взяти участь в інтерактивних заходах, що були організовані факультетами.


 Украинская инженерно-педагогическая академия, совместно с областным Харьковским центром занятости проводит мероприятие для абитуриентов «Калейдоскоп профессий». Каждый абитуриент сможет пройти тестирование на определение наиболее подходящей профессии, а так же ознакомиться с факультетами и специальностями нашей академии.

Ждем Вас 9 октября 2014 года к 14.00 в 3-м корпусе. 

 

ФАКУЛЬТЕТ КОМП`ЮТЕРНИХ І ІНТЕГРОВАНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ВИРОБНИЦТВІ ТА ОСВІТІ

 


ТЕХНОЛОГІЧНИЙ
 ФАКУЛЬТЕТ

 


ФАКУЛЬТЕТ МІЖНАРОДНИХ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ

 

 

ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІЧНИХ, УПРАВЛІНСЬКИХ ТА ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ

 

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ПРОФЕСІЙНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ (м. Бахмут і м. Слов’янськ)

СТАХАНОВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ГІРНИЧИХ ТА ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ (м. Харків)


Накази на зарахування
ОКР бакалавр (заочна скороченна форма навчання, держзамовлення)

Якщо потрібно збільшити зображення клікніте на ньому та оберіть "Приблизити"


\Накази на зарахування
ОКР бакалавр (заочна форма навчання, держзамовлення)

Якщо потрібно збільшити зображення клікніте на ньому та оберіть "Приблизити"


Накази на зарахування
ОКР бакалавр (скорочена форма навчання, за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб)

Якщо потрібно збільшити зображення клікніте на ньому та оберіть "Приблизити"
Накази на зарахування
ОКР бакалавр (денна форма навчання, за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб)

Якщо потрібно збільшити зображення клікніте на ньому та оберіть "Приблизити"
 11.08.2014 зараховані абітурієнти, які пройшли конкурс на навчання за держ