Вітаємо призерів Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Гірнича електротехніка та електромеханіка»

З 19 по 22 березня у місті Кривий Ріг відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за напрямом «Гірнича електротехніка та електромеханіка».

Вже не перший рік студенти Української інженерно-педагогічної академії беруть активну участь у даному конкурсі та завдяки високому рівню підготовки займають призові місця. У цьому році на конкурсі академію представляли студенти:
- Гончар Артем (гр. ДЕА-Е18 приск.), який посів ІІ місце на конкурсі. Науковий керівник – доцент кафедри фізики, електротехніки та електроенергетики Чернюк Артем Михайлович;
- Толсторебров Олександр Тимурович (гр. ДЕА-А18 приск.), який посів ІІ місце на конкурсі. Науковий керівник – доцент кафедри теплоенергетики та енергозберігаючих технологій Василець Тетяна Юхимівна;
- Ткаченко Ольга (гр. ДЕА-ПОЕн18 мг.), яка посіла IIІ місце. Науковий керівник – доцент кафедри фізики, електротехніки та електроенергетики Васюченко Павло Вікторович.
Бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій роботі!