Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

25-26 квітня 2013 року проходив Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю «Електричні машини та апарати», на якому Українську інженерно-педагогічну академія представляла студентка групи ДЕН-І0-1 Бикова Вікторія Сергіївна, кафедра Електроенергетики.

Підсумком захисту наукової роботи став отриманий диплом ІІ-го ступеню.

Кафедра Електроенергетики поздоровляє призерку та бажає подальших успіхів в навчанні та науковій діяльності.

Підсумком захисту наукової роботи став отриманий диплом ІІ-го ступеню.