В Українській інженерно-педагогічній академії відбулася 15 Міжнародна наукова конференція з інженерної педагогіки SCHOLA 2019

З 3 по 5 грудня 2019 року в стінах Української інженерно-педагогічної академії проходила 15 Міжнародна наукова конференція з інженерної педагогіки SCHOLA.

Організаторами конференції виступили DTI Університет в Дубніці над Вахом (Словаччина), Українська інженерно-педагогічна академія (Харків Україна), Pädagogische Hochschule Niederösterreich (Австрія), Міжнародне товариство інженерної педагогіки IGIP і Інформаційне товариство ZSVTS (Словаччина).

Мета конференції – створення середовища для презентації і порівняння результатів педагогічної та науково-дослідницької діяльності в сфері освіти з акцентом на професійну дидактику.

Спеціальна тема конференції SCHOLA 2019 – інженерна педагогіка об’єднує.

Ключові теми конференції:

• Підготовка педагогів та емоційний інтелект;
  • Інженерно-педагогічна освіта;
  • Нові напрямки в галузевій дидактиці;
  • Акредитація, розробка навчальних програм, якість в освіті;
  • Технічна педагогічна освіта, ключові компетенції;
  • Мережі громадських наук в інженерній освіті;
  • Інформаційно-комунікаційні технології в освіті;
  • Освіта Талантів;
  • Навчання протягом усього життя;

Всього до участі у конференції зареєструвалося 62 учасника які заявили 48 доповідей співавторами яких стали 95 науковців з Словаччини, Чехії, Австрії, Німеччини, Польщі, Італії, Румунії та України.

Наукові статті подані учасниками конференції опубліковані у спеціальному випуску відкритого інтернет-журналу з досліджень та освіти R & E-SOURCE (Австрія) https://journal.ph-noe.ac.at/index.php/resource/issue/view/34.

Також в рамках конференції відбулися 2 круглих столи:

- «Удосконалення педагогічної освіти для навчання в області інженерної педагогіки та професійної освіти» у межах проєкту Erasmus+ PAGOSTE”;

- «Нові педагогічні парадигми в розвитку підприємницького духу і творчих навичок підприємництва»  у межах проєкту программи Creative Spark від British Council.

Посилання на веб-сторінку конференції: https://spark.adobe.com/page/eCoGDsRWCS6ne/