Інноваційний форум для молодих лідерів в Китаї

Запрошуємо студентів академії взяти участь в конкурсі на отримання гранту на участь в третьому інноваційному форумі молодих лідерів, який пройде в Академії Yenching Academy у м Пекіні, Китай з 7 по 9 грудня.

Дедлайн прийому заявок: 10 вересня.

Дедлайн прийому заявок: 10 вересня.

Фокус Форуму націлений на Цілі Сталого Розвитку ООН, Форум збирає молодих лідерів і новаторів, які можуть поділитися ідеями щодо вирішення основних світових проблем.

В цьому році основний акцент зроблений на ЦСР №№ 3, 8 і 11 і пошук рішень теми «Розумне життя: міста, роботи і здоров’я майбутнього».

Кожен делегат повинен привезти «потенційне рішення» хоча б однієї ЦСР з 3-х, обраних для теми 2018:

• ЦСР 3 (Забезпечення здорового способу життя та сприяння благополуччю для всіх в будь-якому віці);
  • ЦСР 8 (Сприяння неухильного, всеохватного і стійкого економічного зростання, повної і продуктивної зайнятості та гідної роботи для всіх);
  • ЦСР 11 (Забезпечення відкритості, безпеки, життєстійкості і стійкості міст і населених пунктів).

Рішення може мати різні форми: старт-ап, НПО, соціальний захід на будь-якому етапі розвитку (дизайн, реалізація, фінансування). Також це може бути просто ідея, яку ви бажаєте реалізувати і шукаєте ресурси і час. На Форумі делегати поділяться ідеями, отримають відгуки від експертів та новаторів.

Організатори оплачують авіа-переліт до Пекіна і назад, проживання, харчування та матеріали конференції. Учасникам необхідно оплатити вартість візи та особисті витрати.

Вік кандидатів: 18-30 років.

Подати заявку можна за посиланням

Подробиці на сайті