Запрошуємо спільноту академії до участі у 14-ій Міжнародній конференції з інженерної педагогіки SCHOLA 2018

Запрошуємо студентів та викладачів академії взяти участь у 14-ій Міжнародній конференції з інженерної педагогіки SCHOLA 2018, яка буде проходити з 5 по 6 грудня в Університетському коледжі педагогічної освіти в Нижній Австрії – Campus Баден, Австрія.

Дедлайн реєстрації: 15 жовтня.

Конференція покликана зосередити увагу на обміні відповідних тенденцій і результатів досліджень, а також презентації практичного досвіду в інженерній педагогіці.

Мова конференції: англійська

Дедлайн реєстрації: 15 жовтня.

Вартість участі: 100 євро, студенти – 25 євро.

Детальніше на сайті Конференції